Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po śmierci mojego taty....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm no niewiem,ale jednak myśle ze tata was strzeże ;) ..a moze nie załatwił wszystkich swoich spraw i nie moze odejsć
bo coś go tu trzyma przy ziemi, albo poprostu wasz smutek i rozpacz trzyma go w domu..czasami tez tak bywa.. Może lepiej pomódl sie za niego i powiedz mu w modlitwie
że chcesz aby odszedł ..
  • 0

#17

kasiakowy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta babcia mamy w oknie,
to ta sama prababcia co dzwonila do Ciebie ?

Nie, to byly 2 zupelnie inne osoby.

hmm no niewiem,ale jednak myśle ze tata was strzeże ;) ..a moze nie załatwił wszystkich swoich spraw i nie moze odejsć
bo coś go tu trzyma przy ziemi, albo poprostu wasz smutek i rozpacz trzyma go w domu..czasami tez tak bywa.. Może lepiej pomódl sie za niego i powiedz mu w modlitwie
że chcesz aby odszedł ..


już mu mowilam, że może spokojnie odejśc do nieba. ale Tata umarł tak nagle... następnego dnia co umarł to miał mnie zawieżć na dworzec... i poza tym miał sporo dłógów. bardzo możliwe że niepozałatwiane sprawy trzymają go na ziemi. co prawda z mamą staramy się je systematycznie załatwiać... no ale nie da się od razu zrobić wszystkiego,
  • 0

#18

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W jednym programie (niewiem czy to prawda) medium w nawiedzonym domu powiedziało kobiecie że podswiadomie otworzyła przejście miedzy swiatem żywych a swiatem umarłych i tak przywołała ducha nawet o tym nie wiedząc... może to wybajerowane ale Ty i twoja mama możecie mieć coś co pozwala wam łatwiej skontaktować z duchami
  • 0

#19

unrisen.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

węszysz medium w jestestwie Katarzyny ?
  • 0

#20

kasiakowy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty i twoja mama możecie mieć coś co pozwala wam łatwiej skontaktować z duchami



możliwe. jeszcze na dodatek to straszne moje zainteresowanie parapsychologią. i zaczynam w to zainteresowanie wciągać też mame :P nie wiem czemu sie tak fascynuje duchami. może dla tego że są moją codziennością. i wogole są takie niezwykłe... łamią wszelkie ustanowione prawa fizyki, strasznie mnie to ciekawi jak to wszystko jest możliwe. Ale nietóre pytana na wieki pozostaną bez odpowiedzi.

węszysz medium w jestestwie Katarzyny ?



NIE DO KONCA ROZUMIEM TWOJE PYTANIE... WEZ TO TROCHE INACZEJ SFORMOLUJ :P :D
  • 0

#21

unrisen.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

medium - osoba posiadająca zdolności do kontaktowania się z duchami.
  • 0

#22

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jestestwo Katarzyny?
  • 0

#23

kasiakowy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

medium - osoba posiadająca zdolności do kontaktowania się z duchami.

to to ja wiem...... ale o co chodzilo ci pytając : WĘSZYSZ W MEDIUM JESTESTWIE KATARZYNY" nie kapuje wogle o co ty chcesz mnie zapytac xD xD :)

ktoś mi powie co znaczy JESTESTWO KATARZYNY? :P prosze.... bo moze to dzieki mojemu imieniu (ktorego z resztą nie cierpie) mam tyle wspolnego z duchami!? plz. wytlumaczcie mi,
  • 0

#24

unrisen.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twoja osoba to Twoje jestestwo - trudne słowo ?
chodziło o to czy Marchewa doszukuje się w Tobie zdolności paranormalnych.
  • 0

#25

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

krótko mówiac: tak
  • 0

#26

kasiakowy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twoja osoba to Twoje jestestwo - trudne słowo ?
chodziło o to czy Marchewa doszukuje się w Tobie zdolności paranormalnych.


a możlwe że poprzez moje zdolności staje się medium. np. spalam z mama razem w pokoju i starsza pani chodziła po pokoju... ja powiedzialam to mamie, a mama zdziwionym wzrokiem na mnie popatrzyła i powiedziala ze nic nie słyszy.... :o

A tak na marginesie to NIE NAWIDZE jak sie na mnie mowi katarzyna. a że wy jeszcze o tym nie wiecie to wam wybaczam. Mowcie na mnie kasia :P po prostu :)
  • 0

#27

unrisen.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jeszcze takie pytanie troche czepiajace sie dupereli.
napisalas, ze wrocilas ze Szczecinka, ze od dwoch dni jestes w domu,
a w profilu widnieje 'tymczasowo Szczecinek'.
dwa - nie znam sytuacji edukacyjnej we Wrocławiu, ale generalnie chyba w każdej szkole jest angielski,
to taki margines może, ale te fakty zmuszają mnie do spoglądania na Twoją historę przez palce.
  • 0

#28

kasiakowy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jeszcze takie pytanie troche czepiajace sie dupereli.
napisalas, ze wrocilas ze Szczecinka, ze od dwoch dni jestes w domu,
a w profilu widnieje 'tymczasowo Szczecinek'.
dwa - nie znam sytuacji edukacyjnej we Wrocławiu, ale generalnie chyba w każdej szkole jest angielski,
to taki margines może, ale te fakty zmuszają mnie do spoglądania na Twoją historę przez palce.


ale mi chodzi ze w tej szkole na jantarowej tylko w klasie humanistycznej uczyli angielskiego. w innych uczyli niemieckiego bądź francuskiego. a co do TYMCZASOWO SZCZECINEK, wrocilam do domu tylko na kilka dni po to aby zabrać swoje rzeczy, bo ze względu na trudną sytuację finansową jadę na rok do ciotki do szczecinka. jak ktoś nie wierzy może to potwierdzić kilka moich znajomych.

:( nikt nic nie pisze :(
  • 0

#29

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może to rzeczywiście duch Twojego taty. Nie wiem, może dzięki swym zdolnościom pomaga wam w różnych sytuacjach, np. szukaniu dobrej szkoły czy naczyń.
  • 0

#30

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mam 14 lat. miesiąc temu zmarl moj tata na zawał. :cry: Po smierci taty (tej samej nocy) tata przyszedl do domu... slychac bylo jego charakterystyczne kroki i slyszalam jak otwieral swoją szafkę z zeczami... nie otworzylam ocu... ale wiem ze mama wtedy juz spala... albo mame miala babcia o 8 telefonem obudzic, ale zapomniala, i mama poczula uścisk na ramieniu, jakby dlon. byla sama. patrzy na zegar: 8:15 albo jak byla ze mna na cmentarzu, upalny dzien, blagam o wiatr... i zaczelysmy "rozmawiac" z tatem i w tym momencie poruszyla sie jego tabliczka na gorbie mimo ze nie bylo wiatru,. Albo mama szukala we wroc. dobrego gim dla mnie. no i poprosila o to tate. nastepnego dnia przyszedl kolega taty( nie wiedzial ze mama szuka dla mnie szkoly) zlozcie papiery na jantarową. Mama zlozyla i sie okazalo ze jest 1 jedyne miejsce i to na dodatek w klasie humanistycznej. albo mama jeszcze zanim tata umarl szukala z tatem pojemnika do odkurzacza wodnego. nigdzie nie mogla znalezc. szukala i w pawlaczu i wogole. po smierci taty nagle w nocy HUK. Mama wchodzi fo kuchni a tam na srodku lezy ten pojemnik.... sam by nie spadl z pawlacza a nawet jesli by spadl to by sie polamal. a byl caly. poza tym ja patrzylam w pawlaczu i NIE BYLO..... I jeszcze u mnie w domu straszyła taka pani ktora mieszkala z rodzicami. strasznie złośliwa osoba. już po jej śmierci zawsze przychodzila do mnie do pokoju ok. 21-22 i przeszkadzala - ciągnela za wlosy, ruszala zeczy. a teraz mi sie wydaje że tata ją wypędził. bo już jej od jakiegoś czasu nie mogę zaobserwować. co o tym myślicie?!


Kobieto, naczu się pisać, bo żem nic nie zrozumiał z tej wypowiedzi, piszesz tak chaotycznie, że aż głowa boli, chwyć czasem za słownik, przejrzyj jego mądre strony i dopiero wróć męczyć ludzi >.<
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych