Skocz do zawartości


Zdjęcie

Będziński Dom Numer 11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#61

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba Cie Marcinie rozczaruję.
Jak to bodajże chyba Fee.eeee.ee...nie pamiętam..kto powiedział do mnie.
Twa blokada mentalna mnie osłabia.
Niestety Twoja blokada odstraszy wszystkie duchy,wampiry,zakrwanione panny młode i baby jagi ;)
Tak iż wyprawa skończy się rozczarowaniem.
  • 0



#62

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

musimy mieć dowody, musimy udowodnić dlaczego ten dom JEST nawiedzony, a nie dlaczego NIE JEST. najlepiej by było, gdyby ktoś tam przenocował, co jest mało prawdopodobne, sądze że znajdą się śmiałkowie tylko trudniej będzie z tą starszą panią... :o
  • 0

#63

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hah! Gdybym mieszkał blisko z grupą ludzi bym sie odważył tam przenocować. Ale rzeczywiście przydałoby się coś takiego zrobić żeby udowodnić, że jest nawiedzony. Może ktoś zrobić trochę zdjęć tego domu?
  • 0

#64

bzychol.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strasznie mnie ciekawi ten domek ;) Chętnie bym się mu bliżej przyjrzał ale niestety mieszkam daleko od Będzina. Czekam niecierpliwie na tą waszą wyprawę i oczywiście jej opis mam nadzieje ,że ze zdjęciami. Może babcia się zgodzi kogoś przenocować ...
  • 0

#65

lenka990.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. na forum trafiłam przez przypadek. ale nie o tym

Jestem mieszkanką Czeladzi, mioasta które graniczy z będzinem. Do będzina chodze do szkoły. Mój tata rónież pracuje w Będzinie, jest strażakiem. Pytałam się go czy słyszał o tym domu. Powiedział że słyszał oraz ze parę lat temu byli w tym domu albo w domu obok na akcji. Powiedział że ludzie rzeczywiście cos gadali ale on i reszta strażakó nie zauważyli niczego niezwykłego. Ot co dom, jak dom. Tyle że pusty. Ale tata obiecał że zapyta się dokładnie o ten dom jak pójdzie do pracy bo jakiś tam jego kolega mieszka niedaleko tego domu.

W sumie ciekawa sprawa z tym domem:) Szkoda tylko ze niestety zdjęcia mi nie wchodzą i nie wiem dlaczego:(

Ah i przypomniao mi się coś jeszcze tata mówi mi że na drodzę miedzy czeladzią a sosnowcem tez stoi dom gdzie dochodziło do niezwykłych rzeczy. m.in woda ciekła ze ścian i różne przedmioty latały. Wiem że wtedy kiedy to się zaczeło mieszkała tam rodzina Maturów. Nistety w internecie jest mało wiadomości o tym:(
Jestem zainteresowana sprawą tego domu Czekam na dalsze akcje:)
  • 0

#66

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po Razowe, Żenada bo mi zdjęcia nie wchodzą.
Po Drugie.
Ekhm.

Organizuje "wycieczkę krajoznawczą" do będzina, z osobami z okolic ( Dąbrowa, Czeladź, Katowice, Sosnowiec)
do tego domu. Kto chętny , pisać na pw. Zorganizujemy się w kilka chociaż osób, i pojedziemy tam.

Piszcie też na gg : 1568555.

Sorka za double post, ale odwołane.
  • 0

#67

sowa81.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy o tym samym domku jest mowa,ale jeden opuszczony dom został wyburzony jakiś czas temu...możliwe że to jest siakiś inny :o ale jeśli chcecie poczuć odrobinę grozy to jedźcie do lasu w grabowej k/Dąbrowy Górniczej i Zawiercia...jest tam jedno miejsce gdzie człowiek ma wrażenie jakby siedział z samą śmiercią przy ognisku a i dziwne odgłosy również mają miejsce....


....szczególnie jak jeden z obozowiczów zjadł za dużo fasolki po bretońsku :mrgreen:
  • 0

#68

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm dziwny ten dom ale ludzie czasami plotkują więc to może być zwykły dom a ta babcia która tam mieszka może wie coś czego nie chcę powiedzieć
  • 0

#69

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeczytałam uważnie cały temat i stwierdzam, że chętnie zobaczyłabym ten dom zwłaszcza, że mieszkam niedaleko. Nie słyszałam jednak nic na jego temat ;/
  • 0

#70

joe_27.
  • Postów: 22
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm dziwny ten dom ale ludzie czasami plotkują więc to może być zwykły dom a ta babcia która tam mieszka może wie coś czego nie chcę powiedzieć


hehhe,ale oto chodzi,że tam nikt nie mieszka.Jeżdżę tamtędy prawie codziennie i już jak się patrzy na ten dom to ciarki człowieka przechodzą.Postaram się w najbliższych dniach zrobić parę fotek.Pozatym ojciec kolegi który całe życie mieszkał Będzinie twierdzi,że ten dom ma złą sławę od dobrych kilkudziesięciu lat.Także coś w tym musi być.
  • 0

#71

Kielas.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybiera się ktoś tam jeszcze w najbliższym czasie? Bo temat trochę podupadł.
  • 0

#72

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Noi widze temat sie zamknal...nie ma zdjec nie ma reportazy...A kilka osob mowilo ze zrobi zdjecie ze sie dowie i nic... Co do starszej pani nie oczekujcie ze powie wam ze w tym domu straszy lub powie wam nie zwykla historie. To jest starsza osoba,ktora chce spokoju,jesli dom jest nawiedzony prawdopodobnie jej to nie przeszkadzala/przyzwyczaila sie...lub poprostu nie chce zeby nikt wiedzial...Dziwi mnie jedno moi mali detektywi dlaczego nikt sie jeszcze nie zainteresowal bardziej starsza pania? Ludzie ktorzy tam mieszkaja lub w okolicy postarajcie sie dowiedziec czegos o tej kobitce,czy miala moze corke ktora zmarła ?Czy jej rodzina kiedys mieszkala w tym domu? Jak weszla w jego posiadanie? to moze naprawde wiele wyjasnic. Pozdrawiam i czekam na jakies wiesci. :)
  • 0

#73 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Chciałem zauważyć, że zdjęcia były ;)
  • 0

#74

JaCoOoOoS.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Czy ma ktoś jeszcze namiar na samotną_anielicę? If so, prosiłbym o wysłanie mi go na PM'a. Chyba miałbym dla niej coś co może się jej przydać.

Pozdrawiam
JaCoOoOo$
  • 0

#75

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie czytam całego wątku - wystarczy mi pierwszy post by zorientować się, że to oszustwo. Dom był wystawiany za 200/300 złotych? Nie daleko centrum?
Każdy rekin finansjery by to kupił, zrównał z ziemią i postawił supermarket, w którym zatrudniałby strażników o mocnym śnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych