Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwierze Wielkości Konia Spotkane W Lesie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
108 odpowiedzi w tym temacie

#91

Fred.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tia... super.... a jak twoim zdaniem brzmią kopyta? i czym one sie różnią od normalnego chodu?
no ale w razie gdybys sie upierał przy tych kopytach, moze tak po prostu sarna albo dzik(on to kaurat ma racice, ale mniejsza o szczegóły)? albo nawet Łoś.
nagle znajdują sie osoby które miały do czynienia z tym co krwawyjepetto

#92

Matix66.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taaaa mieszkam na wsi i wiem jaki jest dzwiek jak kon biegnie a jaki sarna ........

#93

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to pewnie była różowa dupa :] . Wiecie, ta co ją wilk gonił w "Kórt i Albin" kiedyś na MTV :sux:

Dla zainteresowanych tu macie filmik :rotfl:

#94

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na podstawie tych dwóch linków:

http://www.paranorma...m...st&p=180467
http://www.paranorma...m...st&p=180710

użytkownicy: Xjaech, Rukius i Aylinn otrzymują warn'a. To, że nie było mnie kilka dni na forum nie znaczy, że moja prośba była zawieszona na ten czas.

Proszę o powrót do tematu.



#95

UFO-man.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy widziałeś oczy czy tylko z boku tek pół-konia w grze Serious Sam było właśnie coś takiego jak "pół dupy zza krzaka" :P . Tylko nie zrobie screena bo jużnie mam tej gry.

#96

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tylko po co ciągnąć dalej ten " chory temat " jak i tak nigdy w życiu on nie zostanie wyjaśniony..!

a tak na marginesie za co dostałem warn'a. :wall:

Za to: http://www.paranorma...m...st&p=180918

OK to następnym razem napisz to od_razu pod postem bo jasnowidzem nie jestem

To nie ode mnie dostałeś warn'a.
Tac


#97

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja nie rozumiem, po co udzielają się tutaj osoby, które nie mają nic treściwego do powiedzenia :hmm: Temat spełnia kryteria tego działu, więc można podyskutować, jednocześnie zachowując odpowiedni poziom wypowiedzi.

Ktoś jeszcze chce warn'a czy mogę liczyć na powrót do tematu?



UFO-man, poszukaj screenów na google ;)



#98

UFO-man.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę bardzo:

Dołączona grafika

Potworki są zaznaczone niebieskimi kreskami. Przypominiało mi się bo ich głowa wygląda jak "dupka z konia" i chodzą na dwóch nogach. Ciekawe czy to co widzieli miało ręce.

#99

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E to chyba nie to. Nie pasuje do opisu i ma przednie łapy za nisko, a napisał że "stwór" miał tylko 2. Choć mogę się mylić. Kurde ten screen jest śmieszny, aaa nie mogę się powstrzymać hahahaha ;]

PS. Tacita źle zrozumiałaś moje posty, o tym polowaniu to poważnie mówiłem, :] a to że śmiesznie zabrzmiało to sorry.
A w poście nr. 28 to ja dałem tylko dla porównania z opisem, a nie do robienia sobie jaj z tematu.

Za to dostałeś warn'a:
http://www.paranorma...m...st&p=182293
http://www.paranorma...m...st&p=182301
mimo wcześniejszego ostrzeżenia przez +Machę.


#100

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kurde ten screen jest śmieszny, aaa nie mogę się powstrzymać hahahaha ;]

Smieszny ? ten screen jest bardzo "Serious" :]

#101

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli Krwawyjepetto ma ochotę, to właściwie mógłby się zasadzić na tej ambonie z aparatem fotograficznym. Skoro to coś krąży w rejonie owej ambony i przypuszczalnie nie wie że było widziane, to być może tam wróci.
Jeżeli ktoś ma wysoki budżet, to można też skombinować aparat fotograficzny sprzężony z fotokomórką i zwyczajnie zostawić go na wspomnianej drodze koło ambony na noc. Może coś uchwyci.

#102

Fred.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak! albo jeszcze lepiej - wynajmijmy STALKERów zeby to dla nas złapali! :rotfl:
oto jest rozsądne myslenie - niech krawawyjeppeto zostawi aparat sprzęzony z fotkomorką... na pewno nazajutrz rano by go tam znalazł :P

#103

NanBeiDaXia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli to satyr, to lepiej nie szukajcie. Najpierw wygoooglujcie hasło "Goatman" i poczytajcie sobie co Goatman z Maryland robił ludziom i zwierzętom.

#104

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym sie nie przejmowal taim Goatmanem, wystarczy dobre przygotowanie do wyprawy i by mi mógł nagwizdac.

#105

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosimy nie pozerować. :)

krwawyjepetto, mógłbyś dać zdjęcia na widok z tej ambony? I ustawić w odpowiednim miejscu kuzyna żeby sprawdzić ile cm wzrostu ma człowiek widziany z tej ambony. ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych