Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocne Przemówienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

że przypomina im to coś podobnego do języka arabskiego :|
co to może być i czym może być spowodowane?

Ja sądze że przemawia przez Ciebie Ismail Delivered ;-)

A tak na poważnie ludzie nie tylko mówią wyraźnie przez sen czasem bełkoczą itp.
Lubisz Tolkiena? Może przez sen nawijasz językiem śródziemia.

Ismail Delivered? LOL
Tacita ;)

  • 0

#17

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehehe noo taaaak wtedy w_ogóle cos powoedziec to jest cos :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#18

mija1972.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty się ciesz dziewczyno, że ty po arabsku mówisz bo moja mama tyle szczęścia nie miała i mówiła tylko po polsku a do tego bardzo wyraźnie przez sen i gdy sobie nieraz jak to kobieta jakieś zaskurniki schowała na czarną godzine to przez sen zawsze ojcu wygadała, gdzie i ile jest schowane :D
  • 0

#19

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wikusq. Spróbuję Ci, chociaż pomóc, jeśli nie wyjaśnić. To, co piszą też może być prawdą, ale jak chcesz to Ty możesz sprawdzić. Regresja hipnotyczna i hipnotyzer wypyta się ciebie wtedy, pójdź z tatą na taką sesje i nie mniej obaw. A potem to opisz. :cafe:
  • 0

#20

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też tak mam, że gadam przez sen kiedyś matka mówiła że gadałem coś o działaniu kart graficznych, a potem że kocham koleżanki z klasy...
Ostatnio to mnie przeraża bo mama mówiła, że w nocy chodzę po domu i siadam na kompa ... (ale chyba żartowała a jeśli nie ?)

Mi się wydaję że to jest związane z jakimiś urazami z dzieciństwa... Dziś w nocy powiem matce żeby nagrała jak coś będę mówił ... :D
  • 0

#21

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wikusq. Spróbuję Ci, chociaż pomóc, jeśli nie wyjaśnić. To, co piszą też może być prawdą, ale jak chcesz to Ty możesz sprawdzić. Regresja hipnotyczna i hipnotyzer wypyta się ciebie wtedy, pójdź z tatą na taką sesje i nie mniej obaw. A potem to opisz. :cafe:


Popieram to co powiedział/a metody, hipnotyzer może pomóc

A jeżeli dobrze zrozumiałem to uczysz się jakiegoś z tych języków to może za dużo się uczysz i próbujesz coś powiedzieć w tym języku przez sen :| :roll:
  • 0

#22

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a najlepsze jest to ze nawet siadła na lozku i ruszal sie ogólem :lol :lol :lol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hm, Lunatyk.. ? :wall:

Ja często gadam coś w tzw 'półśnie'. Już mi się coś tam niby śni i coś mówię głośno, a potem sobie zdaję z tego sprawę i zaczynam się smiać :mrgreen:
  • 0

#23

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...ja parę razy łaziłem po pokoju raz coś przy tym krzycząc raz gdzieś chciałem iść ale drzwi zagrodziły mi drogę a po omacku nie dałem rady ich otworzyć i mama mnie obudziła :D ...lunatykowanie :D Może mówienie do kogoś przez sen to "delikatniejsza" wersja lunatykowania?
  • 0

#24

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Bardzo możliwe, sama nie wiem.
Zdaję sobie sprawę, że to nie temat o lunatykowaniu, ale muszę to powiedzieć.. ja kilka lat temu lunatykowałam i obudziłam się .. na wycieraczce przed drzwiami do mojego mieszkania :D
Haha :mrgreen:
  • 0

#25

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o "ruszał sie i oglem" chodzilo mi o to ze wcale sie sprawial nawet wrazenia spiocego tylko normalnie ze mna rozmawał :mrgreen: tak jakby podczas hipnozy normalnie odpowidal na moje pytania wyrazął własne zdanie jak normalna rozmowa dlatego strasznie mnie to z irytowało ze nic nie pamieta :D :D :D
  • 0

#26

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kiedyś w nocy obudziłem kolegę (bez skojarzeń :D ) i on zaczął gadać tak, że nie kończył żadnego wyrazu, tylko zaczynał od razu drugi, lub gadał coś bez sensu, najczęściej sam do siebie. I było tak za każdym razem, gdy go obudziłem.
Po prostu słowa z świata normalnego mieszają się ze słowami wypowiadanymi w snach i zwizualizowanymi rzeczami, do tego dochodzą jeszcze sparaliżowane, bądź rozluźnione znacznie mięśnie i mamy gotowy pradawny język :)
  • 0

#27

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

raz w nocy do matki powiedzialem spieeeeer......
(przyniosla mi lekarstwa o 2.00 nad ranem /antybiotyk/ )
przez 3 dni sie do mnie nie odzywala, dopiero potem dowiedzialem sie
co takiego zrobilem :P

kolega, jak spalismy w namiocie, mial sen erotyczny...
wiadomo co krzyczal. najpierw myslelismy ze sobie jakies zarty robi,
trwalo to jakies 5 min, po czym go obudzilismy xD (kupa smiechu...)
  • 0

#28

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Również uważam, że hipnoza rozwiąże wszelkie niejasności.

A teraz kilka opowieści :D

Kiedyś w nocy budziłam mojego ex, nie pamiętam w jakim celu (bez skojarzeń proszę ;) ), a on do mnie: "Spie**alaaać kuuu*waa!". Moja reakcja: :o Następnego dnia zupełnie nic nie pamiętał i dziwił się wielce, że nie chcę się do niego odzywać :rotfl: Jak to dobrze, że to już BYŁY chłopak :devil:

Z dwa tygodnie temu obudził mnie tępy ból nogi. A dokładniej.. kopnęłam z wielkim impetem ścianę 'z kolanka' :o I to tak, że został ślad :rotfl: Żałuję, że nie pamiętam na kogo się tak zdenerwowałam we śnie :D Bo raczej nie grałam 'w nogę' :devil:

Co się zaś tyczy mówienia przez sen, mnie też się to zdarza. Dosyć często mówię jeszcze w trakcie wybudzania się LOL Kiedyś siostra się ze mnie nabijała, ponieważ budząc mnie, mówiłam jej co będziemy robić, kazałam jej po coś iść czy coś takiego. Oczywiście później nic nie pamiętałam ;) Innym razem się na mnie obraziła, ponieważ powiedziałam jej, żeby sobie poszła, ale użyłam niecenzuralnego słowa :P Ależ byłam zdziwiona, gdy mi o tym powiedziała :devil:

Bardzo często, gdy śni mi się, że płaczę, budzę się dalej płacząc i zalana łzami :o Mało to zabawne :wall:
  • 0



#29

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

raz w nocy do matki powiedzialem spieeeeer......


Taa, koleżanka mi opowiadała jak kiedyś na wycieczce szkolnej mnie obudziła (spałyśmy w jednym pokoju a ona wstaje wyjątkowo wcześnie i jej sie nudzi) i puściłam jej taką wiązankę przekleństw ,że nie potrafiła tego nawet później powtórzyć.
To dziwne bo ja na co dzień wcale nie przeklinam (zdarza mi się tylko powiedzieć dobitne "spier..." kiedy jakiś namolny kolega naprawdę nie może zrozumieć ,że nie mam ochoty z nim sie dłużej użerać, ale to raczej rzadkie przypadki. Ostatni raz byłam do tego zmuszona 4miesiące temu). LOL
  • 0



#30

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzisiejszej nocy poczułem coś dziwnego ;s jakby ktoś wsunął rękę pod moją kołdrę. ŚWIADOMIE powiedziałem coś w tym dziwnym języku i zasnąłem ;/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych