Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocne Przemówienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam ze sobą problem, który nie zależy ode mnie... W nocy i tylko w nocy, po zaśnięciu czasem mówię głośno i wyraźnie w jakimś nieznanym języku :omfg: nie jest to angielski, niemiecki ani łacina a są to języki których się uczę. rodzice mówili mi, że przypomina im to coś podobnego do języka arabskiego :|

co to może być i czym może być spowodowane?

pozdrawiam

wikusq
  • 0

#2

pietrov.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe to na_pewno nie jest arabski ani nic podobnego :D
Mówienie przez sen to nic niezwykłego a jak do tego doda się rozluźnione od snu mięśnie,
to zamiast "Jestem śpiący" powiesz "Jieśeem śpaaaciyy" z przezabawnym akcentem :P
Mojem bratu dzieje się czasem bardzo podobnie, i jakbym sie nie wysilał to nie mogę go zrozumiec :mrgreen: .
  • 0

#3

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...a ja często mówię różne rzeczy przez sen (podobno) zwłaszcza że nieraz zdarza mi się krzyczeć. Raz krzyczałem "do ataku!" innym razem głośno się śmiałem, raz rozmawiałem z kolegą na temat dziewczyn, raz pytałem się "jak można dostać się do tej windy bo przecież jest zepsuta". Tyle pamiętam. Wiem w każdym razie że trochę boję się spać a w obecności kolegów tym bardziej bo mógłbym powiedzieć...hmm. Delikatnie mówiąc powiedzieć za dużo a mam parę sekretów.
  • 0

#4

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jeszcze nic ja rozmawiałam w nocy przed zasnienciem prowadziłam ozywiony dialog z moim chlopakiem przez ponnad godzine na drugi dzien nic a nic nie pamiatał i nie pamieta do tej pory a najlepsze jest to ze nawet siadła na lozku i ruszal sie ogólem :lol :lol :lol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#5

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko, że ja mówię bardzo wolno i wyraźnie. jedyne co mój tata pamięta to "abdachib" i "szarami" bo zapisał na kartce. zawsze jak leci po dyktafon i jak wraca to już nic nie mówię ;/
  • 0

#6

PerfectShadow.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E tam, słabe... ostatnio moja kuzynka (była u nas na wakacjach, spaliśmy w jednym pokoju - bez skojarzeń, ona na materacu) poinformowała mnie, że obudziła się w nocy i słyszała jak mówię coś w stylu "powybijam was wszystkich"...
  • 0

#7

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z takich komiczniejszych rzeczy: raz na obozie harcerkim dwa lata temu moja znajoma (4 lata strasz) zaczeło glosno krzyczec ela (imie komendantki)budzac prz tym cały namiot" ela ela " . ela wstala i pyta sie je cos sie stało a ona na to"ela umyłam zeby i wydaje mi sie ze sa brudnee" :mrgreen: :lol :lol :lol :lol
  • 0

#8

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no dobra ale to jest po polsku ;p

a z moich przeżyć ostatnich to jest to: bylem na obozie harcerskim i w zielona noc jak kolesia wynosiliśmy na środek placu apelowego na jego kanadyjce mruczał "zamknij ku*wa tą szybę bo wieje" xD potem szybkimi szturchnięciami obudziliśmy go i pytamy "gdzie są kluczyki od pociągu! jedziemy do domu, zaraz wybuchnie pomocy!" on odparł ze wszystko ma łukasz a jak poprosiłem żeby do kieszeni zobaczył to szukał kluczyków w kieszeniach xD

Nawet gdy w cytacie jest przekleństwo, należy je ocenzurować. Drugi raz nie będę powtarzać :]
Tacita

  • 0

#9

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kilka dni temu mój kumpel wypowiedział przez sen taki text :
''Tylko w niektórych modelach czołgów wiszą firanki''
  • 0



#10

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol! mam to na opisie na gg teraz xD ale czy ktoś mi odpowie czemu mówię w innym języku którego nie znam? ~~
  • 0

#11

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym przyznała racje pietrovowi:) a o ile cos tam sie o uszy obiło obilo to ludzą ktorzy sa petani zdarza sie mowic w jezykach ktorych nie znaja ale raczej watpie zeby to bylo to :)
  • 0

#12

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego? Słyszeliście o charyzmatach? Dary Świętego Ducha. Podobno częstym charyzmatem jest dar języków. Postronne osoby podczas modlitwy często słyszą obdarzonego nim człowieka jak modli się w nieznanym języku. Nie koniecznie angielskim czy niemieckim. Może być nim aramejski czy inny dawno wymarły. To jest interesujące...Dlaczego nie przez sen?
  • 0

#13

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a według mnie to po_prostu majaczysz przez sen.
  • 0



#14

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

noo mozliwe ale to chyba trzea by było zapyta autora o jego stosunek do religii i ogólnie bo jak juz mamy spojrzec na to z tej strony trzeba by było sie na czyms oprzec :)
  • 0

#15

publiusenigma.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam podobny problem, zawsze kiedy spotykam się z wujciem i idzie po cztery żaróweczki na głowę, to już pod koniec trzeciej zaczynam mówić różnymi językami i to jest tak do południa następnego dnia.Jedna rada na to "klin i kupka".
W twoim wypadku nie czekaj z tym do południa, zacznij od razu, kolejność działań dowolna :drink:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych