Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wizardo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi wczoraj na miescie z kumplem co chwile wydawalo sie, ze dzwoni telefon...sprawdzalem, nic - odkladam do kieszeni i po ok. 2 minutach sytuacja sie powtarza, powtarzalo sie to pare razy, az w koncu ucichlo, ale nadal wydaje mi sie, ze po_prostu mi sie przeslyszalo.
  • 0

#17

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To moja mama kiedyś do mnie dzwoniła. odbieram telefon, a ona się pyta co chciałam. Mówię jej, że nie dzwoniłam do niej, a ona, że słyszała telefon i jest jedno nieodebrane połączenie właśnie ode mnie. Nie wiem jak to możliwe bo telefon miałam jak zwykle na półce i go nie ruszałam. Ale jak przyjechała i sprawdziłam jej telefon to rzeczywiście było jedno połączenie nieodebrane właśnie ode mnie. Dziwna sprawa :aaa:
  • 0

#18

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie też wiele razy zdawało się w różnych sytuacjach że słyszę kogoś mnie wołającego raz mamę, gdy byłem zupełnie gdzie indziej, raz tatę, raz kolegę, koleżankę...różne osoby ale pare razy były to nie znane mi głosy. Zawsze rozglądałem się wtedy i jak zwykle nic nie widziałem :(
  • 0

#19

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

słyszała telefon i jest jedno nieodebrane połączenie właśnie ode mnie.

Mój tata ma tak nagminnie, rzekomo moja mama do niego dzwoni (co najlepsze - w połączeniach wychodzących w telefonie mojej mamy żadnego takiego połączenia nie ma, a w telefonie taty w poł. przychodzących jest). Natomiast jak do mnie tata dzwoni to często ani nie słyszę telefonu ani w połączeniach nieodebranych/przychodzących nic nie ma. Myślę ,że problem tkwi w oprogramowaniach telefonów - może ktoś wpuścił jakiegoś wirusa?
  • 0



#20

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się też tak zdaje, że to wina telefonu, bo w sumie więcej razy sie to nie zdarzyło, a do tego nic mi się nie wydarzyło po tym jak do mamy 'zadzwoniłam'.

Proszę nie cytować całych postów. Zapraszam tutaj: http://www.paranorma...topic=10547&hl=
Tacita

  • 0

#21

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś ze snu wybudził mnie nie tylko czyjś głos, lecz również szturchnięcie w plecy :o Muszę dodawać, że w pokoju nikogo nie było? Najpierw poczułam ukłucie na plecach, chwilę później usłyszałam swoje imię :wow:
  • 0



#22

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mi się często zdarza słyszeć 'prztyczek' do światła, jakby ktoś włączał, bądź wyłączał je. W środku nocy, kiedy wszyscy w domu poza mną śpią :/
  • 0



#23

mikun.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś ze snu wybudził mnie nie tylko czyjś głos, lecz również szturchnięcie w plecy Muszę dodawać, że w pokoju nikogo nie było? Najpierw poczułam ukłucie na plecach, chwilę później usłyszałam swoje imię

Miałem coś identycznego. Obudziłem się. Otworzyłem oczy i wiedzę, że jeszcze ciemno więc zamykam oczy i chce spać dalej, kiedy nagle słyszę jak ktoś mi szepcze do ucha "Michał!"... Odechciało mi się spać jak zobaczyłem, że nikogo w pokoju nie_ma. A ten głos... pamiętam go do dzisiaj :wow:
  • 0

#24

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Kiedyś ze snu wybudził mnie nie tylko czyjś głos, lecz również szturchnięcie w plecy :o Muszę dodawać, że w pokoju nikogo nie było? Najpierw poczułam ukłucie na plecach, chwilę później usłyszałam swoje imię :wow:


Ja kiedyś spałam, wszyscy w domu zresztą spali :P No bo było późno :D No i bracia na łóżku obok, bo w moim pokoju był remont. No i leżę i już tak w połowie spałam i byłam odkryta (nie pod kołdrą) i nagle coś mnie uderzyło w biodro :| Ja się zrywam, a tu taki cień na szafie.. i zaczęłam ryczeć i się pod kołdrę schowałam :D
{BTW: Może to był właśnie ten 'cienisty człowiek' ?}

***

Wracając do pierwszych postów - ja też tak mam.. w sumie to ja w ogóle jakaś dziwna jestem (co się z duchami raczej nie wiąże) np. wracam sobie po szkole do domu (mieszkam na 2 piętrze w bloku) i zawsze przechodzę pod moim balkonem i.. słyszę takie 'piszczenie', jakie zawsze wydaje mój telewizor, kiedy jest włączony :/ Wchodzę do domu, a tutaj brat ogląda. I jeszcze ani razu mnie to nie zawiodło. Albo siedzę w domu i słyszę jak ktoś wchodzi po schodach (do których trochę daleko jest od drzwi mojego mieszkania), a tu mój tata zaraz drzwi otwiera.. :/ No i oczywiście jakieś inne podobne, nie wiem, czy to wyczulony słuch czy coś dziwnego.. ?

***

A mój przyjaciel opowiadał mi, że kiedyś siedział sam w domu i towarzyszył mu tylko pies. On siedział przed komputerem i słyszał 'sapanie'. Myślał, że to jego pies Scobel, więc nic sobie z tego nie robił. Później coraz głośniej było, on się wkurzył i krzyknął na 'niby Scobla'. Później ustało, ale po chwili znowu najgłośniejsze sapanie. On się odwraca, a tutaj Scobla nie ma :| On go woła a ten wychodzi z kuchni spod stołu.. :/ A ostatnim razem odwrócił się tak szybko, że Scobel nie dał by rady uciec..
  • 0

#25

Skinhead.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

słyszę takie 'piszczenie', jakie zawsze wydaje mój telewizor, kiedy jest włączony :/ Wchodzę do domu, a tutaj brat ogląda

Hmm skoro słyszysz telewizor, gdy ten rzeczywiście jest włączony, to co w tym takiego dziwnego? (Rozumiem, że mieszkasz na 2 piętrze ale na blokowiskach dźwięk może odbijać się od np. sąsiadującego bloku, imo :) )

siedzę w domu i słyszę jak ktoś wchodzi po schodach (do których trochę daleko jest od drzwi mojego mieszkania), a tu mój tata zaraz drzwi otwiera.. :/

Jak wyżej, co w tym dziwnego? :P Słyszysz, że ktoś idzie... i zaraz rzeczywiście ktoś wchodzi. Mieszkałem kiedyś w bloku i wiem jak to jest z tymi schodami :P mój ojciec tak charakterystycznie chodzi, że nie dość, że go słyszałem, to za każdym razem gdy szedł byłem w stu procentach pewien, że to on :)

btw, wczoraj... nie, przedwczoraj :P słyszałem jak mama mnie woła, słyszałem to na tyle wyraźnie, że wydawało mi się, że stoi jakieś 2 metry za mną, oczywiście jej tam nie było :) Niektóre przypadki mają coś w sobie, lecz jakieś 70% z nich według mnie jest zwykłym przesłyszeniem :)
  • 0

#26

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(....)np. wracam sobie po szkole do domu (mieszkam na 2 piętrze w bloku) i zawsze przechodzę pod moim balkonem i.. słyszę takie 'piszczenie', jakie zawsze wydaje mój telewizor, kiedy jest włączony :/ Wchodzę do domu, a tutaj brat ogląda. I jeszcze ani razu mnie to nie zawiodło.

Ja też tak mam. Po prostu odczuwamy dosyć intensywnie promieniowanie od telewizora ;) To jest - nie ukrywam - uciążliwe, ponieważ już nie raz miałam wrażenie, że mi głowa eksploduje. Inna sytuacja: pewnego razu nie mogłam przekroczyć progu kuchni, tak silnie działała na mnie włączona kuchenka - akurat mama coś gotowała :o Odczuwałam to samo 'piszczenie' jak w przypadku TV.

Albo siedzę w domu i słyszę jak ktoś wchodzi po schodach (do których trochę daleko jest od drzwi mojego mieszkania), a tu mój tata zaraz drzwi otwiera.. :/ No i oczywiście jakieś inne podobne, nie wiem, czy to wyczulony słuch czy coś dziwnego.. ?

Mój pies jest w tym mistrzem :D
Też mi się zdarza coś podobnego, ale ja raczej nie słyszę wchodzenia taty po schodach. Ja go po prostu wyczuwam - jakkolwiek to brzmi ;) Dosyć często miewam i inne sytuacje, np. zjawiam się w kuchni i gdy spoglądam przez okno, mój tata akurat wjeżdża na parking :) Czasem robię to zupełnie nieświadomie, ale zdarza się, że po prostu skądś wiem, że akurat tata wraca do domu. Zupełnie jak mój pies, ale on ma tak częściej :P

Ps. Stosunkowo źle słyszę, muszę wybrać się w końcu do laryngologa w tej sprawie :(
  • 0



#27

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No dokładnie, ja też tak jakby wyczuwam :D
Hehe, chyba tylko Tacita mnie zrozumiała.. :]
  • 0

#28

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam podobnie i pewnie mieć będę ;p nic nadzwyczajnego - to się dzieje w naszej głowie
  • 0

#29

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czasami głosy sa echami przeszłosci np w miejschach w ktory zdarzyło sie cos strasznego kiedys gdy wracłam z kims w puznym wieczorem(lub wczesna noca - jak kto woli :mrgreen: ) przez las przechodzac koło muru strzelniczego (tam byli rostzreliwani ludzie w sobob ze kazdy biegł wzdłuz mury jak komus udawało sie dobiec do konca i przezyc "był wolny") słyszelismy przytłumione krzyki niby z bliska a jednak pzytłumione;/ .raczej to nie mogli byyc jacys inny ludzie ale kto wie .....roznie bywa :)
  • 0

#30

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja słyszę w nocy pstryknięcia itp... ale to zapewne coś się dzieje z lodówka itp...itd...

Ale powodem tych głosów jest to forum :)
Czytacie o duchach itp...itd... potem wyobraźnia płata figle :) ja jak pierwszy tydzień siedziałem na tym forum to się bałem sam być w domu :D teraz powoli mi przechodzi ale czasami jak jestem sam boje się odwrócić za siebie :)
Ale jak mówię to przez forum :)

Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych