Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masturbacja - Problem Czy Przyjemność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#46

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ejael masz swoje poglądy na życie ale nie każdy musi je podzielać i uważać zdanie np Karola Wojtyły za wiążące.

Ostetecznie życzłybym Ci więcej tolerancji.

#47

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ejael
wole być normalny, a Ciebie niech to spotka jak masz 11lat i niech zmaca twoje genitalia, co tam, taki pingwinek, bedziesz mial o czym opowiadac kiedys swoim bajtlom
Lub pomysl ze ktos w twojej ulubionej instytucji w taki sposob podchodzi do twoich dzieci...

#48

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ejael raczej nie ma 11 lat .. Ludzie zastanówcie się co mówicie, bo to dorosły człowiek. Ja się z nim nie zgadzam a jego wyzwisko od małp mnie nie rusza bo są dla ludzie, dla których wizerunek współczesnego człowieka to umartwiający się wiecznie asceta pochłaniający trociny bo dobre jedzenie jest złe. Dziękuje, postoje. Wolę już być małpą ale wolną i szczęśliwą małpą bo się "nażarłem i nachlałem".

A masturbacja jest naturalna. :D Nie robię tego codziennie ale nie czuję przez to żadnego poczucia winy bo takowe nie istnieje, chyba tylko w umyśle księży których fobia przed seksem (i nie tylko) żżera na wylot.

Samego artykułu nie warto nawet komentować.

Widzę temat burzliwy ale większość to zwolennicy masturbacji. :D

#49

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mastubrabacja staje się problemem wtedy kiedy rodzic ma o tym rozmawiać ze swoim dzieckiem.
A młodzieńcze lata.
Jak się facet napalił na panienkę, a tu albo nieczynne, albo nic nie wyszło , to pozostawało parę metod.
Kaloryfer, dla twardzieli - wyjąć na stól i walić młotkiem aż przejdzie, albo rozładować napięcie seksulane.
Ci z moich kumpli którzy masturbację uważali za coś niedobrego, złego mieli problemy z podrywaniem panienek, z seksem też było nie najlepiej.

Należy jedynie uważać by nie stracić wzroku i nie doprowadzić do nadmiernego owłośienia. :rotfl:

#50

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Redfive, nie zapomnij o owłosieniu wychodzącym na rękach przez masturbacje. :D Po prostu czyste zuo.

#51

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radze posłuchać hymnu Bezeli, i pomyśleć, że śpiewają o płci męskiej :D

#52

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak ze starotestamentowego punktu widzenia. 15 rozdział Księgi Kapłańskiej (III Mojżeszowej):
http://online.biblia...dzial.php?id=88

Nowy Testament. Kilka cytatów:

Oto, czego uczę: postępujcie według ducha, a nie spełnicie pożądania ciała. (Ga 5:16)
Umiłowani! Proszę, abyście jak obcy i przybysze powstrzymywali się od cielesnych pożądań, które walczą przeciwko duszy. (1 Ptr 2:11)
Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia nie pochodzi od Ojca, lecz od świata. (1 Jn 2:16)
Następnie pożądliwość, gdy pocznie, rodzi grzech, a skoro grzech dojrzeje, przynosi śmierć. (Jk 1:15)
(BT)


Tyle Biblia na ten temat.



#53

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieczystość z powodu wylewu nasienia

Jeżeli z mężczyzny wypłynie nasienie, to wykąpie całe ciało w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora. 17 Każde ubranie, każda skóra, na którą wyleje się nasienie, będzie wymyta wodą i nieczysta aż do wieczora. 18 Jeżeli mężczyzna obcuje z kobietą wylewając nasienie, to oboje wykąpią się w wodzie i będą nieczyści aż do wieczora.


To samo źródło


Tyle Biblia na ten temat.



#54

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hah, tekst jest przedni, nieźle się uśmiałem...Współczuję Katolikom. :mrgreen:

Uznawanie masturbacji jako czegoś złego jest dla mnie śmieszne...Albo lepiej, tragiczne?

#55

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia nie pochodzi od Ojca, lecz od świata. (1 Jn 2:16)

Pochodzi od świata a Ojciec stworzył świat czyli pożądliwość™ & co. też pochodzi od Ojca.

#56

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Banki spermy płacą nawet po 500 złotych dawcom, a tych i tak brakuje!

Szefowie klinik leczenia niepłodności biją na alarm: coraz mniej Polaków zgłasza się do banków spermy. Prof. Jerzy Radwan, kierownik łódzkiej kliniki leczenia niepłodności "Gameta", współtwórca pierwszego w Polsce udanego zapłodnienia in vitro, twierdzi, że z kilku kandydatów w miesiącu na dawcę nadaje się... tylko jeden...

cd: http://sieradz.nasze...nia/751283.html

Dołączona grafika

#57

S17.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TU naewt nie chodzi o samą masturbację, co o przedłożenie ducha nad ciało i panowanie nad sobą :)

#58

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No, któreś tam przykazanie mówi:
- Nie zabijaj.

A więc tak proszę państwa, to jest ZUE!

<sarkazm mode off>

#59

Blant Man.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie to po prostu żal CENZURA ściska jak czytam takie teksty.

Ludzie każdy normalny facet ma duży pociąg seksualny i jakoś musi go rozładować.
Masturbacja to normalna rzecz tak u kobiety jak i u faceta i nie widzę tu żadnego zboczenia czy grzechu ( no chyba że ktoś co dzięń po kilka razy - to juz coś nie tak ).
Bredzenie że rozładowanie napięcia seksualnego to grzech jest naprawde popieprzone - niedługo powiedza że seks też.

Kiedyś jeden klecha mi powiedział że patrzenie na kobietę pożądliwie to grzech a ja do niego : "no to CENZURA sorry ale swojej kobiecie nie kupię wora pokutnego by mnie nie podniecała" i tyle moich przygód z KK.
To jest tak samo chore i nienaturalne jak walka z masturbacją - gdyby Bóg ( czy "najwyższa energia" jak kto woli :cafe: ) chciał by mężczyżne nie podniecały kobiety to by tak go stworzył i tyle.

Poza tym klechy niech lepiej przyjrzą się co oni wyczynają w seminariach i niech wyspowiadają się ze swoich homoseksualnych orgii. :roll:

EDIT AlienGrey: ...

#60

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Parodia z człowieczeństwa masturbacja według Chrystusa była tym samym co współżycie z kobietą :drink:

Polecam Nowy Testanemt a nie polityków i klechów
Szukajcie a znajdziecie a jeśli znajdziecie i będą kłopoty
polecam To

Pismo Święte
Całe Pismo jest natchnione przez Boga. W wyniku tego natchnienia cała Biblia jest prawdą we wszystkim, czego dotyczy i dlatego jest bezbłedna. Słowo Boże stanowi niepodważalny autorytet we wszystkich sprawach wiary i postepowania.

1 Pt.1:25; 2 Pt.1:20-21 Mat.5:18; 24:35; Jan 7.16-17; 16:13-15; 1 Kor.2:7-14; Ef.2:20; 1 Tes.2:13; Hebr.1:1-2; 4:12;




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych