Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charakterystyka Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
299 odpowiedzi w tym temacie

#241

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

supaant, nie rozkręcaj mi tu offtopa

A tak po za tym, to nikt tam nie powiedział, że sfotografował, tylko że zostało udokumentowanych kilkadziesiąt humanoidalnych ras Obcych.

Wracamy do tematu.
  • 0



#242

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie: Wy to traktujecie na poważnie? Bo dla mnie to tylko fajna lektura, nic po za tym.

edit AlienGrey
Temat ten można równie dobrze traktować jako ciekawostkę jak i zupełną fantazję - każdy ma prawo do własnego zdania.


Nie no, ja wszystko rozumiem, ale przeraził mnie fakt, że niektórzy tutaj traktują to serio. Ale przyznam, że fajnie by było jakby to była prawda. ^_^
  • 0



#243

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście to czytałam ostatnio o nowych latających humanoidach :o
  • 0

#244

3*Z.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ciekawe ile w tym prawdy;)
bardziej rozwinięte niż fabuła Star Trek :lol
i,że też akurat Ziemia i układ słoneczny jest centrum strategicznym:)
to byśmy chociaż się skapnęli,ze coś jest
  • 0

#245

SzumeK.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... i tu się ciśnie tereaz pytnie na usta; skoro to wyszystko jest jasne i umieszczone w środkach masowej komunikacji (internet). To dlaczego Jaszczury nie zlikwidują tych informacji, albo skoro to wszystko prawda, dlaczego niezależne portale nie opublikują tych materiałów? Inaczej skoro wszyscy w to wierzymy i możemy się zorganizować to dlaczego nie wywrzemy na rządach takiej presji( groźba rozruchów, wojen domowych, rewolucji), aby potwierdzić te informację. Chociaż moim skromnym zdaniem: wojna z rządem ( o ile te wypociny są prawdą) jest opłacalna w takim przypadku (jeżeli nie chcą ujawnić prawdy i zaawansowanej technologii typu; wolnej energii itp.) a nawet posune się tak daleko i powiem że końeczna dla dalszego postępu cywilizacji. Może już kroi się coś grubszego ?
  • 1

#246

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szumek
To jest oczywiste i namacalne że kroi się coś grubszego. Nie ma co do tego wątpliwości.
Dlaczego nie zlikwidują informacji ? Wszechświat to laboratorium w którym podobno wszystko wolno. A nie zastanawiał się nikt, po co tak naprawdę są ci wszyscy manipulatorzy, najeźdźcy i ci którzy trzymają za gębę wszystkich ? Tak, oni dążą do swoich celów, ale im się nie uda, bo nam ludziom nie jest pisany ichny scenariusz. Oni są tylko narzędziem do ewolucji ludzkości, duchowej i technologicznej.
Kontemplując nad wojną i rewolucją, hm... to raczej byłoby zabójstwem. Tak, pewnie tu wielu jest nie lubiących ezoteryki, ale ludzie wywołując wojnę i konflikt obniżą wibracje planety. Zatem drogą która jest bezpieczniejsza jest wzrost duchowy, a po nim pójdzie ta rewolucja już sama. Problem leży w jednostce. W każdej duszy na tej planecie, na poziomie indywidualnym.

Użytkownik Andromedan edytował ten post 12.02.2010 - 03:18

  • 0

#247

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie umieszczą tego w innych portalach, nie powiedzą ci o tym w TV bo tego sie nie da ogarnąc, tyle byłoby z tym zamieszania, pytan itd ze nikt nie chce wywołac paniki.. i powiedzmy, ze dla niektórych to absurd, ze istnieje coś takiego jak kosmita/ kosmici. Ludzie nie potrafia czasem popatrzec na coś pod innym kątem niż tylko nauka.
  • 0

#248

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie umieszczą tego w innych portalach, nie powiedzą ci o tym w TV bo tego sie nie da ogarnąc, tyle byłoby z tym zamieszania, pytan itd ze nikt nie chce wywołac paniki.. i powiedzmy, ze dla niektórych to absurd, ze istnieje coś takiego jak kosmita/ kosmici. Ludzie nie potrafia czasem popatrzec na coś pod innym kątem niż tylko nauka.


No ale przecież mamy Ciebie, Ty na pewno potrafisz wszystko ogarnąć, zrozumieć i przejrzeć każdy spisek... Cały temat jest hipotetyczny i pozostanie taki do chwili, do póki nie dostaniemy niepodważalnego dowodu na istnienie, choć lepiej pasuje na odwiedzanie nas przez cywilizacje pozaziemskie
  • 0



#249

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up

Pozwolę sobie napisać, że nie potrzebnie atakujesz Kossmitka xD. Wyraziła swoje zdanie. Może nie poparte szerokimi argumentami, ale jednak to kolejny punkt widzenia kolejnego użytkownika, to złe ?
Tak, temat jest hipotetyczny, dla ludzi takich jak my, przez nie wtajemniczenie.
No cóż, pozostało czekać aż Disclosure Project zrobi swoje. Bo jak nie oni, to kto ?

edit AlienGrey
  • 0

#250

SzumeK.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

patrząc na dzisiejszy obrót spraw; obawiam się że nie doczekamy się prawdy za naszego życia, ani życia naszych dzieci...
  • 0

#251

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzięki Andromedan ^^ racja to tylko moj punkt widzenia . Mam nadzieje, ze ruszą z tą sprawą w koncu, bo ile mozna czekac? Ale sami wiecie, ze dla chcącego nic trudnego a w tym przypadku to się ciągnie ;)
  • 0

#252

Yoistick.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz czas na tę najbardziej zabawną część.

Jesteśmy farmą. Kontrolują nas obcy z ras Raptalion (chyba[tej gadziej])
Pewne rasy są wyczulone na ludzi ,inne potrafią nas kontrolować siłą woli.
Pewne rasy również blokują nas technologicznie, przez co ciągle mamy silniki spalinowe a nie np. czerpiące energie z próżni

To zabawne.

Uważam się za inteligentnego człowieka, który jest nawet przystojny. Ze świadomością że w pewnej chwili mogę zginąć bezpowrotnie porwany, mogą zabrać mi organy, zniewolić umysł, ukraść duszę a gdy się czegoś dowiem zapukają do mnie ci od świadomości psychicznej i zagrożą śmiercią. A kiedy zastanawiam się jak z nimi walczyć nasuwa się ta nowoczesna technologia i kontrolowanie umysłu.

Jeśli brać to na poważnie, to krasnoludki z podziemi mają jakiś swój sens :D :D ,strach pójść do jaskini bo trafisz na tą złą rasę. Skoro są tu tak długo, wiedzą o faunie i florze wszystko to się im nie przydasz jako źródło informacji. Za to wszczepią czip. i pooglądają świat naszymi oczami.

To wszystko jest P.....one
Nie możemy walczyć bo to nie tylko 1 planetę zamieszkują, i nie ten stary sprzęt.

(czytając to odniosłem wrażenie jak bym był jakimś analfabetą w tej dziedzinie, z tłumaczeniem na chłopski rozum, ale tak trzeba podchodzić do ludzi)
  • 0

#253

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, niektóre opisy są zbyt kontrowersyjne, by w nie wierzyć ;]
  • 0

#254 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Opis ras działających na Ziemii w przeszłości.

pozdrawiam
  • -1

#255

am5.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jak dla mnie jeden z ciekawszych tematow na forum.
Wiadomo,ze na pierwszy rzut oka wieje troche dobrym filmem SCI FI, ale jak dla mnie jest kilka znaczacych i waznych informacji zawartych w tym temacie.

Nie chce zakladac nowego tematu lecz skoro mamy juz ´´klasyfikacje obcych ras ´´ to moze mamy lub moze ktos zrobi lub ma jakiekolwiek info na temat poszczegolnych ras jesli chodzi o ich ´´slabe punkty´´ ??
Wiadomo, ze poszczegolne rasy sa smiertelne i nie ma problemu z ich zabiciem.
Smiejcie sie lub nie ale tak od dluzszego czasu sie zastanawiam, czy jakas ´´substacja´´ ... cokolwiek znana/e ludzkosci im szkodzi? Jesli tak to co takiego i co powoduje?
Chce tu przytoczyc fragment z filmu ´´Znaki´´, jesli dobrze pamietam to ´´dzielni mieszkancy ziemi ´´ przepedzili obcych za pomoca ... wody?? O.o czy mi sie cos pomylilo??

Bede wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych