Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zeitgeist


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

#16

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm... obejrzalem film i jest on bardzo interesujacy. Ja jestem osoba zawsze obiektywnie patrzaca na wszystko i ten film mnie przekonuje..

co do WTC to nawet nie ma o czym rozmawiac...

o bankach wczesniej nie slyszalem aczkolwiek to wszystko ma swoj sens

jesli chodzi o 1 czesc to mozna sie spierac.. ale sadze ze to wszystko jest poparte dowodami bo nikt nie stworzylby takiego filmy 'dla jaj' i napewno osoby te liczyly sie z krytyka wiec nie narazalyby sie kompromitacje wstawiajac fakty bez dowodow...
Wiele pokazuje ze ta manipulacja ludzmi jest prawdziwa, poniewaz w tym filmie bylo bardzo wiele wywiadow z roznymi ludzmi, cytatow, autentycznych filmow i zdjec co daje nam praktycznie pewnosc ze to nie klamstwa badz bujna wyobraznia tworcow.. Ten film moznaby pokazac tak samo tyle ze bez konkluzji ktore autor robi... wtedy kazda z osob ktora obejrzy film dojdzie do takich samych wnioskow i bedzie duzo bardziej przekonana o nich bo przeciez sama do takich doszla.. a autor odrazu podsumowuje zebrane materialy pokazujac nam to samo do czego sami bysmy doszli...
  • 0

#17

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się ze Snagothem. I proszę zauważyć. Jeśli film o WTC nie pozostawia wiele wątpliwości - a nie pozostawia, w takim bądź razie 3 część filmu jest również prawdą. Wtc było takim samym pretekstem jak zatopienie liniowca, pearl harbor i fałszywy atak wietnamczyków na jednostkę USA (pomyłka...heh). A jesli druga i trzeca część ociera się o prawdę, rzekłbym nawet DOTYKA prawdy to dlaczego pierwsza miała by być kłamstwem. Nie powiem że pierwsza część była prawdą - bo trzeba by poświęcić wiele czasu żeby to sprawdzić...a jak wiadomo nikomu się nie chce. Dla mnie pierwsza część filmu to jedna z MOZLIWOSCI, że tak mogło być.
  • 0

#18

futrzak2006.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam tyen film na hdd z napisami polskimi. . wrzuciłbym na forum ale nie wiem czy ktoś to chce i czy bedzie to zgodne z regulaminem. .
  • 0

#19

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A niby po co to futrzak2006? Przecież jest na googlevideo.
  • 0

#20

futrzak2006.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, no to spoko. Tak tylko pytałem.
  • 0

#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film jest bardzo dobry, powiem więcej, jest to jeden z tych filmów, które zobaczyć trzeba bez względu na wyrobione zdanie na temat każdego z prezentowanych w filmie tematów. Bardzo dobry montaż i wiele interesujących dowodów. Mimo "oklepanego" tematu, wiele osób na pewno znajdzie w filmie materiały, których wcześniej nie miała okazji oglądać. Znakomite budowanie napięcia poprzez cały film i dobre logiczne podsumowanie, które może być szokujące.

Poszczególne partie filmu można by śmiało przerobić na dobry cykl artykułów. Sprawa jest o tyle prostsza, że istnieją napisy do tego filmu. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam.
  • 0



#22

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pokazałem pierwszą część siostrze - katoliczce.
Wytłumaczenie pokrętne ale ostatecznie logiczne: w przyrodzie zapisano przyjście Jezusa, a dawne ludy odczytując jej znaczenie, pośrednio dostawały wizji co do przyszłości... :P
  • 0

#23

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pokazałem pierwszą część siostrze - katoliczce.
Wytłumaczenie pokrętne ale ostatecznie logiczne: w przyrodzie zapisano przyjście Jezusa, a dawne ludy odczytując jej znaczenie, pośrednio dostawały wizji co do przyszłości... :P


W ten sposob mozna naciagac wiele rzeczy, co tez bylo pokazane w filmie, poprzez fragment nagrania swietnego komika jakim byl Bill Hicks (zmarl bodajze w 1994 na raka) - czyli "skamienialosci dinozaurow? Bog umiescil je na ziemi by przetestowac nasza wiare". Problem w tym, ze jedna strona daje fakty na co druga odpowiada swoimi domyslami, opiniami, a to konstruktywna dyskusja nie jest (o krytycznym mysleniu tez bylo w tym filmie).
  • 0

#24

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w pierwszej czesci na poczatku czulem jak by autor kazal mi przestac wiezyc w to co mi mowi kosciol, nie udalo mu sie to nie wieze w takiego "Boga" jak nam pokazuje kosciul juz od ponad roku(autor tylko potwierdzil moje doznania). I z religją jest tak jak powiedziano w piewszej czesci ! Oni nami manipulują, nakrecają nas do dawania na tace, wiezenia w jakies 10przykazan ktorych sami nie przestrzegają ! Nie ma żadnej religi to jest ogromne oszustwo i ludzi na tym forum winni to wiedziec :mlotek: w Polsce dobrym przykladem manipulacji religijno-polityczno-finansowej jest Radio Maryja i kościól ktory
naklanial (w 2005) i teraz (wybory 2007) do glosowania na PiS :/ i sam tego doznalem na akademi (na ktora zostalem zmuszony zeby isc do kosciola[zeby nie bylo jest to szkoła srednia w ktorej sa juz pełnoletni])

w czesci drugiej jest to w 100%, co do WTC w filmie nie ma jeszcze 3x tyle dowodow co tam przedstawionych ze WTC to ataka nie Afganu i Binladena tylko atak/zdrada Busha i calego USA.

w czesci trzeciej takze jest prawdą ze media nami manipulują, nawet w polsce tak jest w kazdym nawet najbiedniejszym kraju tak jest. I twoja klawiatura ktorej teraz dotykasz monitor na ktory patrzysz nalezy do tych 3 rodzin bankowych !
bo zostal stworzony poprzez zaciagniejcie kredytu (dawno temu lub niedawno u mniejszych lub wiekszych bank ktore należą do "nich") po to aby splacic podwykonawce lub rachunki za fabryke :)
Kiedys czytalem informacje (tu na forum) ze niby obcy wszczepiają ludziom "implanty" byly one podobne (identyczne?) do tych na filmie. A moze tak USA wykozystuje swoj potencjal i juz rozpoczelo wszczepianie tych chipow !
porywają ludzi ( xD ) na swoje niby UFO wszczepiają im implan pozniej piorą mozg i dają im inne wspomnienia ze zostali porwani przez szarkaow itp. (ta teoria moze to sie zdawac albo jest wręcz idiotyczna ale co tam :P )

"Przecież to wszystko nie ważne, bo to tylko przejażdżka"

A moze oglądając ten film padlismy ofiarą manipulacji ? ehh co za zycie :D
  • 0

#25

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja powiem tak. Nikt juz nie jest i nie bedzie w stanie ustalic jak naprawde toczyły sie dzieje odnosnie naszych religii na swiecie. Pewne jest natomiast to, ze nasza religia ma bardzo duzo zbierznosci z pozostałymi mitami i kazdy kto ma jakakolwiek wiedze na ten temat doskonale o tym wie. Zaprzeczyc temu moga jedynie "slepcy" którzy swoją wiedze ograniczają jedynie do źródeł na które wpływ ma Instytucja Kościelna. Takie filmy jak Zeitgeist mogą nas jedynie ukierunkowac w którą strone powinnismy mysli kierowac.
Pierwsza czesc filmu jest najmniej istotna. Utrwalcie sobie w pamieci to co zobaczyliscie, uslyszeliscie w II i III częsci a zaprawde powiadam wam, że za 50 lat powiecie - cholera, przecie oni mieli racje. Jest dokładnie tak samo jak to sobie "zaplanowali".
  • 0

#26

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

co do WTC to nawet nie ma o czym rozmawiac...

Faktycznie. Niezła ściema...
Oczywiście, mówię o filmie ;)
  • 0



#27

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

co do WTC to nawet nie ma o czym rozmawiac...

Faktycznie. Niezła ściema...
Oczywiście, mówię o filmie ;)

Oglądnąłeś go w ogóle czy ty już znasz prawde i nie było takiej potrzeby?? :)
  • 0

#28

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzałem dwie pierwsze części :)
W częsci o 9/11 nie ma naprawdę nic nowego. W sumie te same głodne kawałki, co wszędzie :)
  • 0



#29

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyle czasu mineło od naszych ostatnich rozmów że aż se pomyslałem że twoje bledne poglądy dały się już zreformowac ale nic z tego ;) Widze ze potrzeba jeszcze troche czasu, mimo tego że już na swiatło dzienne wyszło tysiące faktów i argumentów przemawiających za tym, ze 9/11 to spisek... Wprost proporcjonalnie do przyrostu argumentów za spiskiem 9/11, maleje skutecznosc obronna rządu przed faktami i rzeszy mrówek które dla nich pracują. To może dlatego tak wyjątkowo skutecznie unikają polemiki z ludzmi i ofiarami, które nie dadzą sobie wmówic "cudu nad Manhatanem". Szkoda tylko że nie byli tak samo skuteczni w obronie swojego narodu i obywateli...

Aha. Szkoda że nie dotrwałes do konca bo byc moze jak bys oglądnął III częsc to by ci choc w maciupkim stopniu uswiadomili dlaczego tak warto było wymordowac swoich rodaków. Tak samo bezlitosnie wymordowac jak juz to kilkakrotnie wczesniej robili...
  • 0

#30

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle czasu mineło od naszych ostatnich rozmów że aż se pomyslałem że twoje bledne poglądy dały się już zreformowac ale nic z tego

Swoje "błędne" poglądy w sprawie 9/11 będę przedstawiał w właśnie rozpoczętej debacie. Szkoda tylko, że Ty nie odważyłeś się wziąć w niej udziału...


Wprost proporcjonalnie do przyrostu argumentów za spiskiem 9/11

"Argumentów" będzie przybywać - wielu "świadków" tego i owego chce mieć swoje pięć minut. W teorii spiskowej 9/11 jest jeszcze wiele nieobsadzonych pomniejszych rólek. Dopiero co przeczytałem o jakimś wojskowym, który w związku z wydarzeniami 9/11 podobno nie umiał się doliczyć Tomahawków na jakimś wojskowym okręcie...
I już mamy kolejny "dowód" w sprawie Pentagonu... ;)

Za jakiś czas pewnie pojawi się kolejny "świadek", który zezna, że widział, jak agenci podkładają ładunki w wieżach WTC. Przybędzie kolejny odważny bohater, który przełamie "zmowę milczenia". A chór klakierów będzie mu wtórować...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych