Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zeitgeist


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

#31

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Swoje "błędne" poglądy w sprawie 9/11 będę przedstawiał w właśnie rozpoczętej debacie. Szkoda tylko, że Ty nie odważyłeś się wziąć w niej udziału...

No bo pewne brak mi odwagi ;)


Widzisz, dowodów zarówno jak i "dowodów" przybywa i przybywac bedzie. Dlaczego?? Ponieważ ludzie mają wątpliwości. A jak ktoś ma wątpliwości to szuka. Znacznie lepej jest kiedy ludzie próbują coś wyjaśnic zamiast chowac się w skorupie tak jak to robi rząd amerykadżanów miedzy innymi podczas "komisji śledczej 9/11" - chociaż trudno nazwac to komisją - a raczej jej parodią... Dlaczego USA tak ukrywa "swoje dowody"? Jesl mają czyste sumenie to by wszystko odtajnil i było by po sprawie. do tej pory jedyne dowody jake mieli to spreparowane... Są tez tacy, którym wydaje się że znają prawde i blokują umiejętniie jakikolwek, niesprzyjający im dopływ informacj ;) Miałes mozliwosc oglądnąc III czesc to oczywiscie uznałes ze nie ma takiej potrzeby. A szkoda bo była bardzo ciekawa i nawiązywała do bardzo ważnego aspektu jakim jest chec wojny, przyczyny wojny i jej konsekwencje... USA zawsze wyróżniała się na tym tle i zawsze była gotowa na poswiecenia...
  • 0

#32

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzisz, dowodów zarówno jak i "dowodów" przybywa i przybywac bedzie. Dlaczego?? Ponieważ ludzie mają wątpliwości. A jak ktoś ma wątpliwości to szuka.

To dlaczego w części II prezentuje się tak jawnie fałszywe stwierdzenia jak choćby to, że czas kolapsu wież WTC był równy czasowi swobodnego spadku (pomijam już nawet fakt, że rdzenie wież zawaliły się kilkanaście sekund po kolapsie pięter)? Takich przykładów "prawdziwych" twierdzeń w części poświęconej 9/11 jest o wiele więcej.
To jest ta "PRAWDA"? Dzięki za coś takiego... Nie skorzystam.

Miałes mozliwosc oglądnąc III czesc to oczywiscie uznałes ze nie ma takiej potrzeby. A szkoda bo była bardzo ciekawa i nawiązywała do bardzo ważnego aspektu jakim jest chec wojny, przyczyny wojny i jej konsekwencje... USA zawsze wyróżniała się na tym tle i zawsze była gotowa na poswiecenia...

Nie obejrzałem, gdyż po pierwsze mi się akurat w tym momencie nie chciało, a po drugie nie miałem czasu. Ale obiecuję, że dokończę zapoznawania się z tą "pasjonującą" trylogią. :)
  • 0



#33

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jest ta "PRAWDA"? Dzięki za coś takiego... Nie skorzystam.


"Prawda" - w takm razie powiedz mi która "prawda" jest bardziej prawdziwa od innej "prawdy" i zarazem potrzebna ludziom. Pomijając już fakt czy akurat ta "prawda", którą wymieniłes jest faktycznie fałszywa.. "Prawda" głoszona przez Rząd USA która okazuje się fałszywa czy "prawda" którą głoszą ludzie próbujący zrozumiec 9/11?? Powiedz mi która fałszywa "prawda" jest bardziej dotkliwa?? Ludziom którzy próbują wykryc największy spisek XXwieku ma prawo przydazyc się "wpadka" gdyż nie znają całej prawdy, natomiast rządowi sprawującemu władze nie powinno przytrafc sie nawet najmniejsze kłamstewko, najmniejsze manipulowanie, gdyż swiadczy to o tym, ze maja wiele na sumieniu i chcą ukryc prawdę... Biorąc pod uwage powage sytuacji, polozenie w jakim znajdują sie obie strony i cele głoszenia prawd, tak naprawde każda fałszywa "prawda" głoszona przez rząd amerykadżański jest dziesięciokrotnie gorsza od jednej fałszywej "prawdy" głoszonej przez zwolenników teorii spiskowej.. To nie ludzie powinni udowadniac że rząd głosi fałszywą "prawdę" tylko rząd powinien udowadniac że głosie prawdę - wszyscy wiemy doskonale jaka postawe obrał rząd. Dziękuję za taką "prawdę" - nie skorzystam.

Ale obiecuję, że dokończę zapoznawania się z tą "pasjonującą" trylogią. :)

Ale ja nie chce Cię do niczego zmuszac. To ma byc dla Twojego dobra ;)
  • 0

#34

Zezusek.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektorzy niestety nie uzywają wlasnego mozgu. Tem film pokazuje jak kościoł zrobil plagiat religii Egipskiej, no nie tylko tej religii po czym poszlo to w kierunku takim by zniewolic ludzi i odebrac im wolnośc i przy okazji czas na myślenie i dostrzegania wielu ważnych aspektów dotyczących tego kim jesteśmy w istocie. Pierwszy plan wykonany - dziękujemy Konstantemu, krucjatom i inkwizycji za ten stan. Drugi plan świetnie wykonany - by zarobic i trzymac wladze w reku: zniewolenie jest więc wystarczy zastraszyc ludzi i pokazac im wroga a oni z cala pewnoscia podarza za propaganda i z tym wrogiem beda walczyli. Dzieki temu moga zarabiac krocie. I ten nieszczesny bank centralny. Dodamy do tego media, ktore beda Cie oglupiac, edukacja ktora ksztalci - a raczej tworzy tumanow w wiekszej skali z dekady na dekade i podanie ludziom odpowiedniego zajecia, rozrywki ktore zagwarantuja, ze kurtyna nie opadnie i grupka osob zostanie zaslonieta by dalej mogla wprowadzac swoj plan. Mamy Unie Euro, na kazdym kontynencie tak bedzie...a co dalej? Sami wiecie.
Szkoda, ze rodza sie takie istoty, ktore sa na tyle glupie by tego nie dostrzegaly. Nie chce tu nikogo obrazac, ale jestescie takimi tumanami, ktorzy nie mysla, ktorzy nie uzywaja wlasnych rozumow.
Placcie podatki, wypelniajcie pity i dajcie sobie wszczepic chipy za kilka lat. Bedziecie jak Ci amerykanie, ktorzy maja w paszportach chipy. Zero prywatnosci, zero wolnosci. To cena takich bezmozgowcow jak Wy. Wierzcie dalej w to, ze jestescie kims na swiecie...jestescie nikim w oczach wladcow swiata. Mozecie nazwac mnie fanatykiem religijnym, czy jakimkolwiek innym. Prawda jest taka, ze boicie sie przyznac przed soba, ze manipulacja ma miejsce od wiekow...moze nawet tysiacleci.

Gnijcie dalej w waszej iluzji i dawajcie paliwo do dalszej "przejazdzki" bankierow....Gnijcie dalej w przeswiadczeniu, ze wszystko jest ok....

Slepcy...

Edit [28.10.2007]: AlienGrey
Ta, a Ty nas ślepców wyzwolisz, bo tylko Twoje słowa głoszą prawdę :lol

Regulamin pkt 7.6 Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowych i szerzących nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum. Przyznano ostrzeżenie. Odpocznij sobie tydzień od forum.

  • 0

#35

Guciolini.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zauważyłem by w wypowiedzi Zezuska były hasła rasistowskie, czy antynarodowe. Nawet nie skierował wypowiedzi do konkretnej osoby...Chyba musicie sobie dopracowac swoje paragrafy, bo sa kulawe. Kiepska ocena sytuacji.

Do Alien Grey: jakim prawem nabijasz sie z uzytkownika?


Nie wnikam w intencje poprzednika, ale musze przyznac ze ma sporo racji.

Jest zbyt wielu ociemnialych ludzi, ktorzy nie dostrzegaja powagi problemu. Pocieszeniem moze byc to, ze pojawiaja sie i tacy, ktorzy zmatowali ten film. Jest on bardzo dobry i wyklada wszystko na tacy. Wystarczy pomyslec.
  • 0

#36 Gość_Randolf

Gość_Randolf.
  • Tematów: 0

Napisano

Cohira, odpowiedzi na te pytania szukaj u źródła, które jest następujące.


- BASIC SOURCES -

PART 1


* Special thanks to Acharya S for her consultation for this section*
Massey, Gerald - The Historic Jesus and the Mythical Christ, The Book Tree
Carpenter, Edward: Pagan and Christian Creeds: Their Origin and Meaning Book Tree, 1998
Acharya S - The Christ Conspiracy, Adventures Unlimited Press
Massey, Gerald - Ancient Egypt: Light of the World, Kessinger Publishing
Churchward, Albert -The Origin and Evolution of Religion, The Book Tree
Acharya S - Suns of God, Adventures Unlimited Press
Murdock, D.M. - Who was Jesus?, Steller House Publishing
Allegro, John - The Dead Sea Scrolls and the Christian Myth, Prometheus Books
Frazer, Sir James: The Golden Bough, Touchstone Pub., 1890
Maxwell, Tice, Snow - That Old Time Religion, The Book Tree
Rolleston, Frances: Mazzaroth, Rivingtons, Waterloo Place, 1862
Cumont, Franz: Astrology and Religion Among the Greeks and Romans Cosimo Classics 1912
King James Version, The Holy Bible, Holman
Fideler, David: Jesus Christ, Sun of God Quest Books, 1993
Berry, Gerald: Religions Of The World, Barnes & Noble Pub., 1965
Leedom, Tim C - The Book Your Church Doesn't Want You To Read, TS Books
Paine, Thomas - The Age of Reason
Wheless, Joseph: Forgery in Christianity: A Documented Record of the Foundations of the Christian Religion 1930
Remsburg, John E. - The Christ: A Critical Review and Analysis of the Evidence of His Existence, Prometheus Books
Massey, Gerald - Egyptian Book of the Dead and the Mysteries of Amenta, Kessinger Publishing
Irvin, Jan & Rutajit, Andrew - Astrotheology and Shamanism, The Book Tree
Doherty, Earl - The Jesus Puzzle: Did Christianity Begin with a Mythical Christ?, Age of Reason Pub.
Campbell, Joseph - Creative Mythology: The Masks of God, Penguin
Doane, T.W. - Bible Myths and Their Parallels in Other Religions, Health Research
Maxwell, Jordan: The Light of World (Film Series) IRES
Singh, Madanjeet: The Sun- Symbol of Power and Life, UNESCO, 1993
Flemming, Brian: The God Who Wasn't There (Film) 2005
The Naked Truth (Film) IRES
Jackson, John G. : Christianity Before Christ, American Atheist Press, 1985

PART 2
Griffin, David Ray - 911 The Myth and the Reality
Ruppert, Michael -The Truth and Lies of 9-11
Berger, Michael - Improbable Collapse
Avatar, LLC - 911 Mysteries
Hilder, Anthony J.- Illuminazi 911
Mugford, Dustin - September 11th Revisited
vonKleist, Dave - 911 In Plane Site
Hufschmid, Eric - Painful Deceptions
Rodriguez, William - What really happened on 9/11?
Zwicker, Barrie - 911 The Great Conspiracy
Duffy, John - 911 Press For Truth
Jones, Alex - Martial Law 9/11
Jones, Alex - TerrorStorm
Hilder, Anthony J.-The Greatest Lie Ever Sold
Avery, Dylan - Loose Change 2nd Edition
Humphrey, George - 911 The Great Illusion

** Important Reference Books **
Ruppert, Michael - Crossing the Rubicon, New Society Publishers
Griffin, David Ray - The New Pearl Harbor, Interlink
Griffin, David Ray - Debunking 9/11 Debunking, Olive Branch Press
Tarpley, Webster - 9/11 Synthetic Terror: Made in USA, Progressive Press
Griffin, David Ray -The 9/11 Commission Report: Omissions And Distortions, Olive Branch Press
Marrs, Jim - The Terror Conspiracy: Deception, 9/11 and the Loss of Liberty, Disinformation Company

PART 3
Perloff, James - The Shadows of Power, Western Islands
Marrs, Jim - Rule by Secrecy, Harper Paperbacks
Dye, Thomas R. - The Irony of Democracy, Wadsworth Publishing
Greider, William - Secrets of the Temple: How the Federal Reserve Runs the Country, Simon & Schuster
F.D.R.: His Personal Letters, Duell/Sloan/Pearce
Allen, Frederick Lewis - "Morgan The Great"/ Life Magazine - 4/25/1949
Simpson, Colin - The Lusitania, Little Brown
Pool, James - Who Financed Hitler: the Secret Funding... ,Pocket Books
Epperson, Ralph A. -The Unseen Hand
Sutton, Anthony C. - Wall Street and the Rise of Hitler, G S G & Associates Pub
Sutton, Anthony C. - The Federal Reserve Conspiracy, G S G & Associates Pub
Allen, Gary - The Rockefeller File, 76 Pr
Lundberg, Ferdinand - America's Sixty Families, Citidell Press
Mcfadden, Louis - On the Federal Reserve, Congressional Record 1934
Allen, Gary - The Bankers , Conspiratorial Origins of the Federal Reserve, American Opinion
Larson, Martin - The Federal Reserve
House, Edward Mandell -The Intimate Papers Of Colonel House, Kessinger Publishing
Sutton, Anthony C. - Wall Street and FDR, Arlington House
Wilson, Woodrow - The New Freedom
Russo, Aaron - America: Freedom To Fascism (film)
Iserbyt, Charlotte Thompson - The Deliberate Dumbing Down of America, 3d Research Co
Stinnett, Robert - Day Of Deceit, Free Press
Security and Prosperity Partnership Of North America, spp.gov
Jaikaran, Jacques S. - Debt Virus, Glenbridge Publishing
Benson, Bill -The Law That Never Was
Griffin, G. Edward, The Creature from Jekyll Island, American Media
Grace Commision Report - 1984 - Reagan Admin

Trzeba by się z tym wszystkim zapoznać a potem dyskutować.


Ode mnie powiem tylko tyle, że wszystko pięknie się kupy trzyma i jest bardzo przekonywujące. Na temat pierwszej części można spekulować i dyskutować w nieskończoność. Osobiście od wielu lat uważam że religia to ściema i ma na celu podporządkowanie sobie ludzi. A zacząłem myśleć w ten sposób w wieku 12-14 lat, kiedy nie miałem jeszcze styczności z internetem i całym tym SPISKOWYM otoczeniem. Jestem z rodziny mocno wierzącej żeby nie było wątpliwości - od małego byłem ciągany do kościoła wbrew mojej woli.

Na temat drugiej i trzeciej części - film nie pozostawia wątpliwości, że jest właśnie tak jak to przedstawiono. W Polsce niedługo będą oczipowane dowody osobiste - ale o tym oczywiscie wszyscy wiecie. Jeszcze troche i ta mała elektronika będzie wszczepiana ludziom przy porodzie.




..................................

Dluga lista autorow.Moze zaczniemy od tego ilu z nich nie jest zwiazanych z masoneria,czyli antykosciolem.
Dla ulatwienia sprobujmy wybrac chociaz 10 ciu?Wielu z nich to alergicy na punkcie kosciola.A takich
autorow "faktow" na temat wiary mozna znalezc w kazdym stowarzyszeniu.
  • 0

#37

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

cz. 1 - w sumie myslalem podobnie
cz. 2 - chodzi o kase [rope]
cz. 3 - jw.

kasa, wladza, kasa.

nie dziwie sie dlaczego sprzatneli prezydenta Kennedyego. czlowiek chcial zeby wszystko bylo jasne. piekne slowa poprzedzajace 3 czesc filmu.

jak dla mnie najlepsza jest czesc trzecia.
  • 0

#38

Gieniek1980.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W pełni popieram iny_toy_gun( tylko za rope trzeba podstawic kasa). Dziwie się że tak malo osob interesuje sie tym zeitgeistem. Wszyscy użytkownicy serwisu paranormalne powinni go obejrzeć(przynajmniej ten temat).
  • 0

#39

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie obejrzałem, świetny film. Od tej pory uważam Kennedy'ego za jedynego normalnego prezydenta USA...
  • 0

#40

Abi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzalam i jestem w szoku co do czesci 3 oczywiscie.
Jesli chodzi o 1 to jest zdumiewajaco trafna, ja juz w wieku 8 lat zaczelam miec watpliwosci co do tej cudnej i "jedynie prawdziwiej religii", a to za sprawa komunii.
2 czesc pokazuje sporo faktow i wycinkow telewizyjnych ktorych nie widzialam, co potwierdzilo jedynie moje obawy :(
Czesc 3 mnie powalila, rozbila totalnie, zdolowana chodze juz przez reszte dnia. Zawsze chcialam wierzyc w dobra strone czlowieka i w to ze w koncu kiedys serce zapamuje nad rzadza wladzy. Teraz juz stracilam nadzieje. Mam dwoje dzieci i tak sie zastanawiam po co, beda tylko cierpiec na tych nedznym padole, zamiast bezpieczenstwa i milosci czeka ich kontrola, pranie mozgu i cierpienie, a wszystko zacznie sie juz w szkole.
Nie wiem jak spojrze w lustro gdy juz sie zestarzeje, gdy wielkie korporacje zniszcza juz znacznie nasza planete dla chorych zyskow, gdy juz zmieni sie klimat a czlowiek bedzie pod stala kontrola rzadu, i to w dodatku rowniez tego zza oceanu. Spojrze w lustro i powiem sobie ze ja do tego dopuscilam bo nic nie zrobilam, bo szlam za tlumem, nie wychylalam sie, bo niby co taka marna jednostka jak ja moge zmienic? Nic!
  • 0

#41

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

alez oczywiście, że może, jeżeli takich 'marnych' jednostek jest wiecej, wyjśc na ulice ? juz w USA ludzie wychodza na ulice, zaczynąja widzieć co sie dzieje a to za sprawa kandydata na Prezydenta Rona Paula.
  • 0

#42

Gieniek1980.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

alez oczywiście, że może, jeżeli takich 'marnych' jednostek jest wiecej, wyjśc na ulice ? juz w USA ludzie wychodza na ulice, zaczynąja widzieć co sie dzieje a to za sprawa kandydata na Prezydenta Rona Paula.

Niestety Ron Paul nie zostanie prezydentem, a nawet jesli, podzieli los Kennedy'ego.
  • 0

#43

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestescie takimi tumanami, ktorzy nie mysla, ktorzy nie uzywaja wlasnych rozumow.
Placcie podatki, wypelniajcie pity i dajcie sobie wszczepic chipy za kilka lat.


Masz problem stary bo za rok będziesz musiał sobie zmienić dowód na taki z chipem. A co do filmu, mi podobała się zwłaszcza część 3cia, ta o banku światowym i o Rockefellerze. Chipów należy się bać ale to raczej juz przesądzone i nic tego nie zmieni, może to i lepiej, może ludzie podświadomie chcą aby ich ktoś kontrolował choćby miało to oznaczać utratę prywatności?
  • 0

#44

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film z gatunku tak glupich, ze szkoda nawet sie wypowiadac....
Po raz kolejny ktos ze zbitku niedopowiedzen i przeklaman robi manipulacje nad podatnymi na nia ludzmi.

Nie pytajcie "co jest nie tak w filmie", skoro uwierzyliscie w bzdury tam zawarte to nie ma sensu wam burzyc obrazu tego "dzieła" i pewnie tez marne sa szanse na przekonanie kogokolwiek do czegokolwiek, bo juz doznaliscie "oswiecenia" :)
  • 0

#45

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zeby kogod przekonac najpierw musisz rzucic jakims faktem...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych