Skocz do zawartości


Zdjęcie

Upadek forum, czy zmiana charakteru forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
187 odpowiedzi w tym temacie

#181

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może Aplikator to nie Ty? Taka krótka historia Twojego IP. 





#182

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już dostałam wiadomość, że jestem Aplikatorem, który był Veckas'em, a ten z kolei był Nivers'em, 4 osoby w jednej osobie, jeżeli to prawda to dla mnie czysta przyjemność.

 

Nawet gdyby była to prawda, to nie ma nic wspolnego z tym jak postępujecie na forum, jesteście pasożytami nie wnoszącymi nic do forum, a jedynie odstraszacie i udajecie nadludzi. 

 

co do IP, to nie jest adres przypisywany na całe życie jak się niektórym wydaję, zadajcie sobie pytanie co ja złego zrobiłam przez ten krótki okres dla forum, a później zwróde uwagę na swoje zachowanie i nastawienie do ludzi, z mojej strony koniecf dyskusji z wami, możecie prowokować, manipulowac, ale nie ze mna drogie dzieci pokrzywdzone przez los, 





#183

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przedstaw proszę wszystkim historie mojego ip, bo sama jestem ciekawa kim ja byłam w poprzednim wcieleniu, jak już zacząłeś to skończ.
 
Co do tego "wszystko" koleś nie ma pojęcia jak obchodzić się użytkownikami i jest cholernym oszukańcem, przynajmniej w moim wypadku. Ja w przeciwieństwie do Was robię coś pożytecznego, a Wy tak na prawdę nie wiem do czego dążycie.

Oszustem to ty jesteś apkikatorze. I w dodatku kobietę udajesz. Poprzednie konto chciałeś usunąć więc nie wiem po co wracasz.

obraza2.gif
Wszystko

Narażę się teraz moderacji ale zadam pytanie dlaczego Wszystko dał ten wpis z ostrzeżeniem?Powinien to zrobić inny moderator jeżeli uznałby że doszło do obrazy.Tak to wyszło mocno niesmacznie i pachnie nadużyciem władzy.Myślę że coś takiego nie powinno mieć miejsca.



#184

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spectra Carmen@

Przyganiał kocioł garnkowi... Zapraszam do poczytania regulaminu, to po pierwsze. Po drugie, napisz choć jedną czwartą artykułów czy tematów, które napisałem choćby ja. Po trzecie nikt nikogo nie odstrasza. Jeżeli nie wiesz jak się zachować w jakiejkolwiek sytuacji na forum, zapytaj. Jeżeli uważasz, że wiesz wszystko, a potem ktoś pokazuje Ci Twoje miejsce w szeregu, to miej pretensje tylko do siebie.

Po czwarte, nie potrafisz nawet sprecyzować swoich problemów. No i po piąte, Twoje poprzednie tożsamości mają wiele wspólnego z obecną sytuacją. Wracasz, aby jątrzyć i się kłócić. Sprawia Ci to radochę? Nam wcale, dlatego zwracamy Ci na to uwagę.

Ostatnia uwaga dotyczy edycji Twoich tekstów. Otóż admin, moderacja a także RedNaczelny mają prawo do edycji Twoich tekstów. Wszystko zależy od sytuacji, czy tekst narusza regulamin, nietykietę, prawo czy nawet zdrowy rozsądek, czy posiada błędy (ortograficzne, źle wstawione linki, nadmierne formatowanie tekstu, błędną kolorystykę, czcionkę itp.) Jeżeli Ci to przeszkadza (pomimo potwierdzenia przestrzegania regulaminu) masz niezbywalne prawo na skargę do admina, jeżeli skarga do moderatora, super moderatora jest według Ciebie nieskuteczna.





#185

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wracasz, aby jątrzyć i się kłócić. Sprawia Ci to radochę? Nam wcale, dlatego zwracamy Ci na to uwagę.

 

Nie zauważyłeś zagubiony człowieku, ze staram sie dawać ciekawe informacje, nie wchodzić nikomu w drogę, a Ty przyczepiłeś się mi do [wulg] jak rzep i ciągle coś gdaczesz nie związanwego z tematem? Proszę enty raz, odczep się ode mnie, ja nie szukam zaczepki, koleś, zrozum to proszę i się ode mnie odsuń.


Jak lubisz pisać skargi i donosic to Twoja sprawa, ale znajdz sobie inna ofiarę.


Ps. powinienieś mieć ksywkę "stanik vel skarga uno donos [wulg]" nigdy bym z takim typem piwka nie wypiła. Taka jest prawda, bałabym się poznać taką frajernie w realu ...

 

Teraz macie pretekst, żeby dać mi bana, pozdrawiam.

 

wulgaryzmy2.gif

 

TheToxic





#186

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To żaden pretekst. To nie jest kara, lecz konsekwencje. 

 

 ...nigdy bym z takim typem piwka nie wypiła. 

Szczęście, bo piwa nie pijam.





#187

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Narażę się teraz moderacji ale zadam pytanie dlaczego Wszystko dał ten wpis z ostrzeżeniem?Powinien to zrobić inny moderator jeżeli uznałby że doszło do obrazy.


Sam uznałem że doszło do obrazy. Nie będzie mnie nazywał bezpodstawnie oszukańcem gość który udaje kobietę pod nowym nickiem.
W dodatku w regulaminie i zasadach postępowania moderacji nie ma zakazu że moderator nie może zainterweniować gdy sprawa jego samego dotyczy.



#188

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostrzeżenie dla @Spectra Carmen zostało anulowane. Temat zamykam bo zrobił się tu powód do wylewania pomyj na drugą osobę.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych