Skocz do zawartości

Ttegoroczna gala rozdania Złotych Szaraków odbędzie się w niedzielę 1. marca o godzinie 20:00. Zapraszamy!
Wymagany jest strój formalny, wieczorowy. W końcu użytkownik w krawacie jest mniej awanturujący się! :szczerb:

Zdjęcie

Mechaniczna pomarańcza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

ppp.
  • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wiekszość z nas podąża za swoim liderem, władcą mechanicznych pomarańczy. On ci powie gdzie  iść Canaris.

Ja szanuje moją wolność i wybieram sam.

Jeśli chodzi o dilera proponuje tego co dostarczał towar Kubrickowi ma wiele lat doświadczenia w towarze lub ten od kolegi  z taledysku powyżej.

• -1

Canaris.

God Emperor of Mankind

• Tematów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi nikt nie mowi gdzie mam iść, potrafie sam sienogarnąć. Dziekuje za troske.

A o towar pytam bo takiego tripa jak kolega to warto by było mieć choć raz w życiu.
  • 0

Wszystko.
  • Tematów: 72
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ppp. Taka prośba do ciebie. Objaśniaj nam co tu wstawiasz, skomentuj jakoś, jak mamy to rozumieć. Jaki związek z tym filmem ma taylor swift, Justin Bieber i inni.

ppp.
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Są artystami wpółczesności, toworzą sztukę dla mas i mają ogromny wpływ na młodych ludzi. Byli w barze, widać to  na teledyskach, które zamieściłem.

Sam bar wydaje się być w innym wymiarze. W The Simpsons zalecają umycie oczu, w Lśnieniu Jack wchodzi do pustego baru, a Taylor w Delicate znika jeszcze w hotelu. Jest jeszcze wiele innych przykładów i wszystkie odnoszą się do tego samego miejsca.

Co ma wspólnego bar z manipulacją społeczeństea proprzez media? I dlaczego tyle artystów go odwiedza od tylu lat? Świat dobrego i złego jest w innym wymiarze, pokazywany w sztuce, malarstwie i literaturze od stuleci. Istnieją trzy poziomy, trzy okna. My zostaliśmy obdarzeni wiarą, Ci z baru posiadają wiedzę o istnieniu Boga i Złego, mogą się kontaktować z aniołami i diabłami. Tacy torochę kosmici, których poszukujemy na innych planetach, Skaywalker i Imperium (w imperium też żyją ludzie i mają się bardzo dobrze)

Wyboru powinniśmy dokonać sami i być odpowiedzialni z podjętą decyzję, zaciemnianie nam umysłu poprzez manipulację świadomości na którą zwraca uwagę Kubrick w Mechanicznej pomarańczy odbiera nam  wolność daną od Boga,  wolność wyboru dobrego i złego. Wyznacznikiem naszego światopoglądu stała się telewizja i nasze wrodzona świadomość została zaburzona.

• -2

ppp.
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wszystko wkazuje na to, że nasze rządy przeszły na stronę Dartha Vadera. Wybór dokonywał się między Mocą i technologią.

Dla ludzi mających za dużo czasu. Nic szczególnego.

• -1

Pinkie Pie.

PARTY PONY!

• Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Gościu, o co Ci chodzi?! Jak już napisał Wszystko, tłumacz proszę o czym piszesz. Póki co większość wpisów nie ma żadnej spójności ze sobą i wygląda to tak, jakbyś wrzucał tu przypadkowe rzeczy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u