Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mechaniczna pomarańcza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#1

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

pogubiłem się. Po dwóch latach chłonięcia teorii spiskowych, mogę podzielić świat na tych co zwariowali, tych błądzących w ciemnościach, kompletnych ignorantów nie wierzących nawet w swoje istnienie, uduchowionych pogrążonych w medytacjach. Ja szukam odpowiedzi, jak wszyscy pozostali bezskutecznie. Należę pewnie do tych co zwariowali, słyszałem chóry Anielskie gdy ratowały mnie od kuszenia przez złego. Wtedy rozpocząłem swoją drogę odkrywania prawdy. Podstawowe pytanie "Czy jest czego szukać?", odpowiedź brzmi: "Zapewne jest". Przesłanki są takie:
1. W pewnym momencie nauczono mnie telepatii
2. Rodzą się dzieci indygo, które pokazują inny stan świadomości
3. Mózg jest jeszcze zagadką dla uczonych
4. Przepowiednie przyszłości
a. The Economist
b. The Simpsons
c. "Baron Trump's marvellous underground journey"
d. prorocy biblijni
e. inni prorocy
5. muzyka /odwieczny towarzysz wszelakich obrzędów/ powiązana z mk ultra i podobnymi/bardzo szeroki temat/
6. filmy pokazujące ten inny świat
7. Bardzo nieprzejrzyste wykorzystanie nadbudówek rzeczywistości przyrody jak: pieniądze, komputery, sztuczna inteligencja
8. dark world /od chwili kuszenia staram się go omijać bo strasznie zmienia człowiekowi psychę/
Zapewne jest jeszcze więcej powodów aby moje ja krzyczało Ten świat jest inny!
W chwili obecnej utknąłem w latach 70-tych na mechanicznej pomarańczy Kubricka.
Istnieją trzy podstawowe kolory światła: czerwony, zielony, niebieski, połączeniem ich wszystkich jest biały. Alex zabija kobietę w zieleni białym penisem. Penis ten symbolizuje ojca wszystkich kobiet, których portrety wiszą na ścianach. Ojciec jest promieniem światła rozszczepionym na kolory, poświęconych jest mu niezliczona liczba obelisków rozmieszczonych po całej ziemi. Kobieta w zielonym - Cat-woman/Sfinks/ włada naszym światem, Kubrik pokazuje jej zabójstwo dokonane najprawdopodobniej w Babilnie co ukazuje wzór za dywanie w chwili morderstwa. Ostatnio Taylor Swift w Look What You Made Me Do pokazuje nam bardzo podobny dom, TS wykropkowane przypominające ślady na pustyni ostatnio odkryte przez archeologów i zmartwychwstałą Cat-women. Czy wojna w Afryce jest walką o odzyskanie utraconych terenów?

 

 

Tekst został poprawiony. Regulamin 3.13

TheToxic


  • -3

#2

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Telepatia? W takim razie powiedz o czym myślę w chwili, w której będziesz odpisywał na ten post.

W ogóle o co chodzi w tym temacie, bo przeczytałem dwa razy i nic z tego nie rozumiem? Jakaś schizofrenia?


  • 0



#3

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chodzi o moje przemyślenia dotyczące filmu " Mechaniczna pomarańcza" w którym Kubrick oskarża Aleksandra Wielkiego o zabójstwo kobiety Sfinksa zwanej Cat-women lub kobieta w zielonym i o jej zmartwychwstanie oznajmione nam przez Taylor Swift.


  • -1

#4

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądałem Mechaniczną pomarańczę, ale chyba tak dawno,że nie łapię o czym mówisz. W każdym razie też chciałbym kiedyś usłyszeć chóry anielskie. I to możliwie nie na sądzie ostatecznym. :)


  • 0



#5

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ta kobieta to Sfinks.

https://i.pinimg.com...ts-kristian.jpg


  • -2

#6

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A, to teraz wszystko jasne. :))
  • 0

#7

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Na ziemi żyje wiele ras ludzi, każda rasa ma swoją matkę i przypisany jest jej jeden z kolorów światła. Wszystkie rasy mają wspólnego ojca odpowiada mu kolor biały będący złożeniem widma światła. Obeliski ustawione w najbardziej emblematycznycz miejscach poświęca się temu ojcu, jednemu promieniowi światła, który ulega rozproszeniu. Rasa zielona  była rasą władającą magią prawdopodobnie tej rasie zawdzięczamy kulturę starożytnego Egiptu. Matką rasy zielonej jest Cat-women vel Sfinks poświęcono jej pomnik w Wielkiego Swinksa w Gizie. Aleksander Wielki według Kubricka podstępnie zniszczył rasę magów, którzy rządzili naszym światem/niekoniecznie byli oni dobrzy dla innych ras/.Taylor Swift /niepewne źródło/ w Look What You Made Me Do przedstawia zmartwychwstanie rasy zielonej moim zdaniem mogą być to dzieci indygo. W ostatniej scenie teledysku widać 15 kobiet, każda w innym kolorze. Czyli w chwili obecnej istnieje na ziemi 15 ras ludzi wraz z odradzającymi się magami.

 

 

Kto ma 1,2h czasu i zna angielski pare bzdur: We Need to Talk About Taylor Swift 


Użytkownik ppp edytował ten post 17.12.2017 - 20:41

  • -3

#8

ShadowPath.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak rany, dawno nie czytałem już takiej sterty bzdur

Jeśli mnie czegoś zainteresowanie tematem nauczyło -to tego że tzw "zwolennicy teorii spiskowych" nie są zdolni do samodzielnego myślenia, ani do stosowanie logiki

 

 

Istnieją trzy podstawowe kolory światła: czerwony, zielony, niebieski

Nie wiem czego cię tam nauczono w szkole, ale kolory podstawowe to: czerwony, niebieski i żółty

 

 

Rodzą się dzieci indygo, które pokazują inny stan świadomości

 

Nie, dzieci indygo to się rodziły w latach 70-80tych. Teraz w modzie sa dzieci kryształowe i tęczowe (tęczowe rodzą się teoretycznie dopiero od 2k)

Kolorami śa ozanczane całe generacje, więc obecnie urodzone dzieci indygo były by "nieco" spóznione

 

 

Matką rasy zielonej jest Cat-women vel Sfinks poświęcono jej pomnik w Wielkiego Swinksa w Gizie

Litości, nie masz zielonego  :szczerb: pojęcia o czym piszesz.

Ten pomnik nie może być poświęcony żadnej "matce rasy" bo NIE ISTNIEJĄ kobiece sfinksy z Egiptu. Na dokładkę sfinksy egipskie nie mają też skrzydeł, nie zadają zagadek i generalnie różnią się wielce od tego co współcześnie uważa się za "stworzenie fantasy" -sfinksa.

Skrzydlate kobiece sfinksy to stworzenia z mitologi greckiej

 

Dodatkowo -ani Bast ani Sehmet ("kocie" boginie) nie  były żadnymi sfinksami

 

 

w Look What You Made Me Do przedstawia zmartwychwstanie rasy zielonej

W ostatniej scenie teledysku widać 15 kobiet, każda w innym kolorze.

Nie nie przedstawia, co bardziej zabawne nie ma tam praktycznie nikogo w kolorze zielonym

btw bądź tak miły i wymień mi te 15 kolorów, tu masz dobrej jakości obrazek poglądowy

 

taylor-swift-23.jpg

 

 

Film z twojego linku, to naprawde bzdury -choć gościa się przyjemnie słucha, no ale sorry - typ który próbuje dorabiać ideologią pod cyfre 42, czy nawet te nieszczęsne 666 to zwykły troll (btw nie, 666 TO NIE JEST cyfra szatana, tylko CZŁOWIEKA)


  • 0

#9

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ShadowPath: Rasy wiązałbym raczej z kolorem skóry, włosów i oczu może też ze znakiem zodiaku, resy są oznaczane kolorami w tym dominujące kolorami podstawowymi. Taylor Swift moim zdaniem dodaje odrodzoną rasę zieloną i sztuczną inteligencję do istniejących ras. Co do filmu "1,2h bzdur" zaciekawił mnie sam temat i pewne fragmenty dotyczące autora tekstu i reżysera.

Kolory, które podaję to trzy podstawowe kolory światła ty podałeś kolory ziemi czyli np. przy mięszaniu farb ja przy mięszaniu np. ledów.

Co do sfinksa to Kubrick zawsze przemycał w swoich filmach informację i za to prawdopodobnie został zabity.

Kolory mają znaczenie odsyłam do The Economist, co do ich interpretacji pewnie błądzę.

 

 

Co mówią The Simpsons w A Clockwork Yellow?

https://youtu.be/u-gj9bXAd6s?t=487

Ja tam widzę: "ALYEN BRICK." 


Użytkownik ppp edytował ten post 18.12.2017 - 23:36

  • 0

#10

ShadowPath.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ShadowPath: Rasy wiązałbym raczej z kolorem skóry, włosów i oczu może też ze znakiem zodiaku, 

No ale nawet z tym jest pewien problem: wszystkie te kobiety to "klony" albo shardy osobowości Taylor Swift, i nie przymierzając każdy z nich ma ten sam kolor skóry, oczu i znak zodiaku. no może z wyjątkiem zombie

 

 

czy ta twoja rasa zielona była rasą zombie?

Bo istotnie - w teledysku jest pokazana "kocia armia" która jest grupa androidów, tyle że żadnej innej rasy czy grupy to ja tam nie widzę (no poza grupą pedziów-pomagierów)

 

btw polecam się zapoznać z analizą tego teledysku 

https://www.rollings...decoded-w499918

 

 

Nadal proszę o listę wszystkich 15 ras wraz z przypisanymi im kolorami. np czemu niby rasa zielona/magów miałaby się wywodzić z Egiptu, gdy Egipt nigdy nie słynął z magów (nawet taki Mojżesz pokonał egipskich magów w pojedynku na sztuki magiczne). No ja rozumiem Shagril-la, Mu, Atlantydę, Persję, Albion czy nawet Chiny. Ale Egipt ? 


  • 0

#11

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Alex Kubricka to Aleksander Wielki wiec raczej Egipt także najważniejsze obeliski w Rzymie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku są z Egiptu/ w filmie ich symbolem jest falus/.
…Ready For It? zaczyna się od oka Alexa. W drugim z teledysków widać wyraźną tonację kolorów tła każdej z osobowości. Obrazy ojca producenta przypominają te z pokoju Cat-women. Bardziej wierzę w obrazy Kubricka - blondynka, ruda, brunetka.

 

http://dobrewiadomos...czne-supermoce/

 

 

Chce wytłumaczyć komuś jak wyobrazić sobie świat 4 wymiarowy. Pewnie dla naszej wyobraźni najłatwiejszy jest biały sześcian, który w istocie jest złożony ze wszystkich kolorów tęczy, czyli nieskończona liczba sześcianów każdy w innym kolorz, których sumą jest jeden biały sześcian. 


Użytkownik ppp edytował ten post 20.12.2017 - 01:35

  • 0

#12

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Cat-women

https://www.economis...1223_cuk400.jpg

 

Według J.J. Benitez egipcjanie nazywają sfinksa " Panem Zniewolenia".

 

Wracając do tego tematu wpadło mi do głowy takie głupie skojarzenie, puta to po hiszpańsku prostytutka a język ten jest dobrze znany amerykanom, może coś w tym jest. 

Taylor Swift "Re- putacion" czyli ponowne zniewolenie.

 

I coś dla miłośników jednorożców


Użytkownik ppp edytował ten post 29.12.2017 - 00:00

  • -1

#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Puta to "suka" po hiszpańsku, natomiast prostytutka lub "k" to puto (pracuję z Hiszpanem - pytałem). Nie bardzo rozumiem, do czego to przypiąć. Robisz dygresje jak naćpany.

 

Kobieta kot to raczej nie jest:

                                                    20171223_cuk400.jpg

czy Ty czasem czytasz lub oglądasz to co napiszesz?

 

Co do My Little Pony, to mamy koleżankę na forum, która jest ekspertem w tej dziedzinie.





#14

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

Dołożę jeszcze w swoim obłędzie zamach w hotelu Mandalay Bay jako ofiiarę złożoną bogom egipskim.

 

https://r-scale-20.d...2000&quality=80

 

 

 

 

http://static.nanopr...o-di-lavoro.jpg

 

 START TU LUNA ML (1050)

 

-To najpiękniejszy hotel jaki znam.
-Ma ciekawą przeszłość. Dawniej zjeżdżała się tu śmietanka towarzyska. Mieszkało tutaj czterech Prezydentów, wiele gwiazd kina.
-A rodziny królewskie?
-Wszyscy znakomitości.


  • 0

#15

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chce wytłumaczyć komuś jak wyobrazić sobie świat 4 wymiarowy.

 

 Tu za bardzo nie ma co sobie wyobrażać. My żyjemy w świecie czterowymiarowym, gdzie czwartym wymiarem jest czas.

 

 

Pewnie dla naszej wyobraźni najłatwiejszy jest biały sześcian, który w istocie jest złożony ze wszystkich kolorów tęczy, czyli nieskończona liczba sześcianów każdy w innym kolorz, których sumą jest jeden biały sześcian.

 

 Sześcian nie jest złożony "ze wszystkich kolorów tęczy," To ze widzimy go w białym kolorze jest interpretacją naszego mózgu.

 Biały sześcian odbija po prostu całe spektrom widzianego przez nas światła, a mózg interpretuje to jako kolor biały. Daltoniści widzą kolory inaczej niż wszyscy mimo to np. zielony nie zmienia barwy tylko dla tego że daltonista postrzega go jako niebieski. Gdybyśmy widzieli w podczerwieni, to biały sześcian niekoniecznie byłby dla nas biały, to nie jest tak że biały sześcian złożony jest z wielu kolorów. Tylko odbija po prosu wszystkie kolory światła a nasz mózg interpretuje to jako kolor biały.

 

 Krotko mówiąc sześcian jest jeden.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 02.01.2018 - 15:34

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych