Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 września 2015 - Co nadchodzi?

cern illuminati 23 september września 2015 koniec świata abyss

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#31

di0sajmi.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie mają to do siebie, że od czasu do czasu żeby odciągnąć się od szarej, monotonnej codzienności wymyślają sobie różne rzeczy... końce świata, bezsensowne teorie spiskowe. Jeszcze inni mocno się w takie głupoty angażują psychicznie i jest jak jest. Myślę, że @Legendarny. idealnie to podsumował. Gdyby miało stać się coś okropnego już byśmy wiedzieli.

Mimo wszystko człowiek lubi czasami zastanowić się nad tym co by było gdyby...

No cóż, jak na młodą osobę przeżyłam już od groma końców świata, myślę, że ten nie będzie ostatni :D

Miłego wieczoru:)


  • 1

#32

EmiLee.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A swoją drogą to mnie ciekawi KTO? (jacy ludzie, organizacje?) puszczają w obieg te wszystkie teorie, bo nie sposób odnaleźć chociażby jedno konkretne źródło danej teorii.


  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wymyśli sobie koniec świata na wrzesień bo się szkoła zaczęła i mają nadzieję że jak będzie koniec świata to już nie będą musieli dalej chodzić do budy.


  • 1



#34

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odpowiadając na pytanie postawione w nazwie tematu:

 

Moja teściowa :/


  • 0

#35

PWU.
  • Postów: 93
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może nie ma konca swiata,bo do tej pory nie ma sponsora tego event'u ?
  • 0

#36

radwan557.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie mają to do siebie, że od czasu do czasu żeby odciągnąć się od szarej, monotonnej codzienności wymyślają sobie różne rzeczy... końce świata, bezsensowne teorie spiskowe. Jeszcze inni mocno się w takie głupoty angażują psychicznie i jest jak jest. Myślę, że @Legendarny. idealnie to podsumował. Gdyby miało stać się coś okropnego już byśmy wiedzieli.

Mimo wszystko człowiek lubi czasami zastanowić się nad tym co by było gdyby...

No cóż, jak na młodą osobę przeżyłam już od groma końców świata, myślę, że ten nie będzie ostatni :D

Miłego wieczoru:)


Użytkownik radwan557 edytował ten post 04.09.2015 - 19:49

  • 0

#37

mark9220.
  • Postów: 12
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może nie ma konca swiata,bo do tej pory nie ma sponsora tego event'u ?

 

Sponsor jest cały czas. Nie wiadomo do końca czy to będzie koniec świata . Może to być jakaś większa katastrofa lub coś podobnego. Tak było z WTC, przed rozbiciem samolotów również widniały daty 9/11 w filmach i serialach. Tak wiec zostaje czekać i obserwować informacje z różnych źródeł.


  • -1

#38

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W filmach jest mnóstwo innych dat i co z tego?


  • 0

#39

Syriusz.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie lubią się dopatrywać teorii spiskowych. Wątpię żeby wydarzyło się coś co miałoby zmienić ludzkość. Toczymy się tak od tysięcy lat, a ciekawe co powie ta Pani, która nakłania do obejrzenia jej materiałów jeżeli nic się nie wydarzy. Wszyscy powiedzą jak zwykle, że pomylili się w obliczeniach ? Ile razy kalendarz majów będzie się kończyć ?

Dobrze wspomniano na początku tematu, że przypadkowe liczby, dni, miesiące, lata występują wszędzie i można im przypisać wszystko. Zastanawiające jest dlaczego 23 września występuje tak często. Osobiście uważam, że nic się nie stanie tego dnia jak i w dniach następnych.

 

Dużo się mówi o asteroidzie. Czy nie byłaby widoczna przez teleskopy komercyjne i amatorskich obserwatorów ? Dla mnie to trochę profesjonalnie przygotowany pic na wodę.


  • 0

#40

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

23 września występuje często, bo to przeważnie jest dzień astronomicznej jesieni.


  • 0



#41

MarcinK.
  • Postów: 80
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam.

 

Może jest to powiazane może nie, ale wkleję tutaj artykul z Independent Trader, tak czy owak artykuł ten dał mi trochę do myślenia

 

Czy Szmita wyznacza kolejny krach na rynkach finansowych?

 

Niedawno natknąłem się na ciekawe opracowanie na podstawie książki „The Harbringer” Jonathana Cahna, dotyczące hebrajskiego święta zwanego Szmita.

Terminem Szmita określa się rok szabatowy, przypadający co siedem lat, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza: uwolnienie, upadek, wstrząs lub darowanie długów. Religijne aspekty Szmity nie specjalnie mnie interesują. Aczkolwiek, jak pokazała historia, wiele poważnych wydarzeń – zarówno geopolitycznych, jak i w sferze finansów – przypadało bardzo blisko dnia Szmity. Samo święto ma miejsce raz na siedem lat. Rok poprzedzający dzień Szmity przynosił bardzo poważne zawirowania, a ich kulminacja następowała bardzo blisko dnia zakończenia cyklu.

Prześledźmy zatem kilka ostatnich cykli:

a) 23 września 1987 roku (zakończenie cyklu – dzień Szmity). Trzy tygodnie później dochodzi do największego krachu na Wall Street, zwanego Czarnym poniedziałkiem, podczas którego giełda straciła ponad 22% w ciągu jednego dnia. Był to największy, jednodniowy spadek w historii Wall Street.

b) 5 września 1994 roku. Cały rok 1994 określany jest jako krach na rynku obligacji w USA. (http://fortune.com/2...e-fortune-1994/). Rentowność obligacji wzrosła z 5,5% do 8%. W połowie września inwestorzy stracili ponad bilion USD. W mojej ocenie, jest to jednak spora nadinterpretacja, gdyż podobnych wydarzeń w historii mieliśmy już kilka.

c) 17 września 2001 roku. Na sześć dni przypadających przed Szmitą, przeprowadzono ataki na WTC. Rynki finansowe zostały zamknięte. Dokładnie w dniu Szmity wznowiono handel, po czym index Dow spadł dokładnie o 700 punktów (7%).

d) 29 września 2008 roku Dow spadł dokładnie o 777,7 punktów w ciągu jednego dnia. Do dziś jest to największy, jednodniowy spadek na przestrzeni ostatnich 20 lat. Interesująca jest liczba siódemek, występująca w ostatnich dwóch krachach. Czy pamiętacie przemówienie Christine Lagarde (prezes MFW) sprzed półtora roku?

Kiedy przypada najbliższa Szmita?

Najbliższy cykl kończy się między 13-15 września 2015 roku. Ten rok jest także rokiem jubileuszowym, ze względu na tzw. super Szmitę, przypadającą co siedem pełnych cykli, czyli raz na 49 lat.

Dokładnie dwa dni po zakończeniu cyklu (15 września) odbędzie się w Nowym Jorku 70. spotkanie rady ONZ, nazwane – zapewne „przypadkowo” – spotkaniem jubileuszowym.

Natomiast, 16-17 września jest zaplanowane kolejne posiedzenie komitetu FOMC, decydującego o wysokości stóp procentowych w USA.

Kilka dni później, 25-27 września, ONZ planuje uruchomienie projektu „Zrównoważonego rozwoju”. Podczas szczytu głos zabiorą najważniejsze osobistości, m.in. papież Franciszek.

Kilka ciekawostek:

Największe w historii ćwiczenia wojskowe, przeprowadzane na terenie USA, kończą się dokładnie 15 września.

13 maja 2014 roku francuski minister spraw zagranicznych stwierdził: „Mamy 500 dni na uniknięcie chaosu klimatycznego”. Owe 500 dni wypada 23 września 2015 roku.

Podsumowanie

Czy należy poważnie traktować wydarzenie Szmity? Oceńcie to sami. Zastanawiający jest jednak fakt, iż w ostatnich trzech z czterech cykli, dochodziło do bardzo poważnych krachów na przestrzeni 1-3 tygodni przed, lub po, Szmicie. Zważywszy, że okres siedmiu lat (jeden cykl) to ponad 360 tygodni – zbieżność jest interesująca.

Nie wiem, czy jest to przypadek, czy nie, ale omawiane święto zbiega się prawie dokładnie z modelem Armstronga, który dziwnym zbiegiem okoliczności, po dziewięciu latach spędzonych w amerykańskim więzieniu, bryluje w mediach, wskazując początek października jako dzień załamania na amerykańskim rynku obligacji.

Zarówno Armstrong, jak i Jonathan Cahn, mają cel w propagowaniu swoich teorii: pierwszy zarabia majątek na doradztwie inwestycyjnym i licznych konferencjach, drugi – na sprzedaży książki, wieszcząc finansowy koniec świata. Niezależnie od tego, ile rozsądnych uzasadnień znajdziemy w obu opracowaniach, nigdy nie należy przyjmować ich bezkrytycznie.

Nie zmienia to jednak faktu, że obecna hossa na rynkach akcji jest najdłuższą w historii. Obligacje po trzydziestu latach wzrostów, zawróciły kilka miesięcy temu. W takim otoczeniu ostrożność jest szczególnie wskazana ...i to bez podobnych zapowiedzi. Za niecałe dwa miesiące przekonamy się, co do trafności prognoz obu panów.

Trader21


  • 1

#42

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Witam PiP .

 

Ludzie mają to do siebie, że od czasu do czasu żeby odciągnąć się od szarej, monotonnej codzienności wymyślają sobie różne rzeczy... końce świata, bezsensowne teorie spiskowe. (...)

Ludzie bardziej uciekają w oglądanie  ,,na Wspólnej'', czyli najniższej  klasy seriale, bo wolą interesować się cudzym wyimaginowanym życiem  niż swoim własnym oraz kiepską rozrywką typu ,,Mam talent'' itd,gdzie wysyłając jednego SMS'a mogą poczuć się przez 5 sek. jak ktoś ważny, kto decyduje o losie drugiego człowieka.  Takie pożeracze czasu i ogłupiacze  rozumu. Ludzie nie lubią się interesować wizją armagedonu, wojnami, kryzysami itd. itd. wyjdź na ulice i pogadaj z przeciętnymi ludźmi stojącymi w kolejce po bułki - bardzo niewielu ludzi chce się pewnymi kwestiami interesować ze strachu, bo jak to ujęłaś żyją w szarej, monotonnej codzienności i zapewniam cię, że wolą tą szarą codzienność niż wizją nadciągających ciężkich czasów, dlatego właśnie ludzie uciekają w kolorowy świat rozrywki, świat iluzji, unikają takich tematów jak ognia, a zderzyć się z rzeczywistością niewielu ma odwage. Dlatego  wnioski są błędne i bardzo łatwo możesz sobie to udowodnić - zresztą ty też poprzez swój post którym gdzieś wewnętrznie próbujesz czemuś zaprzeczyć sama uciekasz w ten świat iluzji, nie próbując tego zagłębić tylko sobie coś tłumaczysz, bo ludzie tacy owacy i sobie nawymyślali . Bardzo wygodne. 

 

Obecna sytuacja  z imigrantami i to co się dzieje obecnie w Europie oraz jak się zachowują niektórzy europejscy przywódcy (zachowują się irracjonalnie), powoduje, że ten oto poniższy plan jest najpewniej w ostatniej fazie realizacji, a Niemcy, jak to przystało w przeszłości, najprawdopodobniej przyczynią się do wybuchu III wojny światowej poprzez swoje działania, jakich dokonuje Angela Merkel . 

 

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." ( http://www.threeworl...lbert-pike2.htm )

 

 

 

 

Gdyby miało stać się coś okropnego już byśmy wiedzieli.

 

 

Konkretniej kto miałby ci o tym poinformować? 

 

 

 

 

13 maja 2014 roku francuski minister spraw zagranicznych stwierdził: „Mamy 500 dni na uniknięcie chaosu klimatycznego”. Owe 500 dni wypada 23 września 2015 roku.
Podsumowanie

 

 

To co oni powiedzieli odnosi się do tego poniższej. DOBRZE się wczytaj, co jest na jednej i drugiej stronie napisane.

 

http://action2015.org/

http://www.climatewe...s/under-one-sky

 

Niedługo się przekonacie.  :>


Użytkownik gryninG edytował ten post 05.09.2015 - 18:07

  • 0

#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty wyżej, napisz mi tylko jedno. Czy oczekiwałeś jakiegoś wielkiego wydarzenia, kiedy zapowiadano że coś się stanie około roku 2000, czy uważałeś że coś niezwykłego się stanie w roku 2012?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.09.2015 - 18:54

  • 0



#44

mark9220.
  • Postów: 12
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W filmach jest mnóstwo innych dat i co z tego?

jk9l4m.jpg

 

http://simpsons.wiki...._Homer_Simpson

 

Odcinek z 21 wrzesnia 1997. Wiem ze ten obrazek oklepany juz jest ale to prosty przyklad z wielu.


Użytkownik mark9220 edytował ten post 05.09.2015 - 19:22

  • 0

#45

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic się nie stanie 23 września ale 28 września będzie Zaćmienie Księżyca.

Chociaż gdyby sie uprzeć, można uznać, że to kosmici z czarnej dziury zabarwią Księżyc na czerwono. Może nawet naszą własną krwią... :facepalm:

 

Osobiście wyleczyłam się z "końców świata" po słynnym roku 2012.


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: cern, illuminati, 23, september, września, 2015, koniec, świata, abyss

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych