Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja do wersji 3.4.6: wyjaśnienia, błędy, usterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#61

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo proszę o dodanie opcji "dodaj artykuł" tak zaby byla widoczna przy kazdym poscie. Dodatkowo nie mozna dodawac nowych artow. Przydalo by sie tez trochę potłumaczyć angielskie odnosniki itp.

Opcję dodawania artów mam tylko ja i Pani admin. Artykuły w tym momencie to temt trochę podrzędny, póki co pierwszym założeniem była aktualizacja i zaznajomienie się ze zmianami. O wsystkim poinformuje Was DK na bieżąco, prosimy tylko o trochę cierpliwości :)

Jk dla mnie już jest lepiej niźli wczoraj. I Faktycznie mariush ma rację, ten panoramiczny wygląd strasznie męczy w czytaniu...





#62

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I Faktycznie mariush ma rację, ten panoramiczny wygląd strasznie męczy w czytaniu...

 

 

A mi z kolei teraz lepiej czyta się posty niż przedtem. 



#63 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano


Bardzo proszę o dodanie opcji "dodaj artykuł" tak zaby byla widoczna przy kazdym poscie. Dodatkowo nie mozna dodawac nowych artow. Przydalo by sie tez trochę potłumaczyć angielskie odnosniki itp.

Opcję dodawania artów mam tylko ja i Pani admin. Artykuły w tym momencie to temt trochę podrzędny, póki co pierwszym założeniem była aktualizacja i zaznajomienie się ze zmianami. O wsystkim poinformuje Was DK na bieżąco, prosimy tylko o trochę cierpliwości :)

Jk dla mnie już jest lepiej niźli wczoraj. I Faktycznie mariush ma rację, ten panoramiczny wygląd strasznie męczy w czytaniu...
Dżeku chodzilo mi o dodawanie artow nie ich akceptacje. Na starym forum kazdy redtkor mial taka mozliwosc.

#64

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Raportuję rozjechane menu w stylu VRP

http://i.imgur.com/yOPMXHb.jpg

Safari-iPad

#65

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję za dodanie opcji "Ostatnie logowanie" w zakładkach :)





#66

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie potrafię się rozeznać w nowej szacie...

Avatar mi się nie rusza...

Pisownia nie działa...

Dobrze że baza z PW się znalazła...

 

Rozumiem że chwilowo posty zamieszczane w Hydeparku (i w podobnych działach) są liczone i dają możliwość zmiany reputacji?

 

Jak na razie bardziej widziało mi się poprzednie forum-poczekam z dwa tygodnie, uzupełni się wszystko to może człowiek się przyzwyczai :/



#67

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Forum jest mniej czytelne. NA starym od razu było widać w którym poddziale są nieprzeczytane posty, teraz trzeba najpierw wejść do danego działo co znacznie spowalnia przeglądanie forum.



#68

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie natomiast jest jedynie problem z napisem paranormalne.pl ...nie wiem, czy u Was też tak jest, ale napis jest po prostu ucięty. I może to tylko moje osobiste zdanie, ale nie odpowiadało mi nigdy dodawanie odpowiedzi na tej samej stronie co jest temat czyli bez przekierowania na świeżą stronę z postem. Trochę takie pisanie na dole przypomina mi kafeterię.



#69

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zakładka "Użytkownicy". Klik na "Reputacja" prowadzi do "Najaktywniejsi Dzisiaj".

Profil. Klik na "Reputacja" prowadzi do listy postów.





#70

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W zakładce po prawej "Gorące tematy" zmienil bym wielkosc cziconek na mniejsze... strasznie zle się to czyta.



#71

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie natomiast jest jedynie problem z napisem paranormalne.pl ...nie wiem, czy u Was też tak jest, ale napis jest po prostu ucięty. I może to tylko moje osobiste zdanie, ale nie odpowiadało mi nigdy dodawanie odpowiedzi na tej samej stronie co jest temat czyli bez przekierowania na świeżą stronę z postem. Trochę takie pisanie na dole przypomina mi kafeterię.

 

1. Belka dot. cookies może zasłaniać logo. Po zaakceptowaniu ciasteczek zniknie i nie będzie zasłaniać. A przynajmniej zgaduję, że to właśnie w tym problem.

2. Kliknij przycisk "Więcej opcji" po prawej stronie edytora, przejdziesz wtedy do osobnej strony edycji.

 

Zakładka "Użytkownicy". Klik na "Reputacja" prowadzi do "Najaktywniejsi Dzisiaj".

Profil. Klik na "Reputacja" prowadzi do listy postów.

 

Oba zachowania teoretycznie są jak najbardziej poprawne -- choć może rzeczywiście nazewnictwo w menu jest trochę niefortunne. Zmienię odnośnik tak, żeby prowadził do reputacji wszystkich użytkowników. Zakładka "Reputacja" w profilu wyświetla Twoje posty, które zarobiły punkty reputacji (+ lub -), więc również zachowuje się prawidłowo :)

 

W zakładce po prawej "Gorące tematy" zmienil bym wielkosc cziconek na mniejsze... strasznie zle się to czyta.

OK, będą mniejsze. 

 

Do wcześniejszych postów wrócę wieczorem.

 

 

 

Doszły mnie z różnych stron opinie na temat niekomfortowego czytania na monitorach panoramicznych. Nie stanowi to większego problemu. Specjalnie dla wszystkich tych, którzy preferują węższy układ treści przygotuję skórkę w wersji "chudej". Proszę się tylko uzbroić w cierpliwość, na chudą wersję przyjdzie pora, gdy już usunę wszystkie niedomagania bieżącej wersji. Będą wtedy dostępne dwie wersje skórki DarkPro -- obecna zostanie przemianowana na Panorama (lub coś podobnego), dołączy do niej wersja "chuda" (nie mam obecnie pomysłu na nazwę -- chętnie przygarnę jakieś ciekawe propozycje). Trzeba będzie sobie po prostu wybrać preferowaną z listy.





#72

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polskie litery są pogrubiane w postach.

Tak to wygląda u mnie (pozwoliłam sobie wykorzystać do tego celu krótki post z tego tematu):

7fh9.png





#73

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo mi się to nie podoba, jest okropne w czytaniu. W najnowszych tematach po prawej strony forum zdania nie są w jednej linii, tragedia.



#74

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

... DarkPro ... (nie mam obecnie pomysłu na nazwę -- chętnie przygarnę jakieś ciekawe propozycje).

 

Może DarkProSkinny. Oddam patent za darmo.





#75

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może DarkProSkinny. Oddam patent za darmo.

Preferowałabym coś w naszym języku, ale w sumie Skinny też jest niezłe :) 
(Nie ja wymyśliłam nazwę DarkPro).

 

Rozwiązała się sprawa artykułów. Stara wersja nie działa, nowszej nie ma. Istnieje prawdopodobnie wersja "siostrzana" (w sensie rozwijana przez kogoś innego), przy czym nie wiem na ile obie są kompatybilne. Za to ta druga jest płatna, niedużo bo niedużo, ale jest.  Czekam na odpowiedź autora, gdy tylko się sprawa wyjaśni, zacznie się ruch w artykułach :)


Polskie litery są pogrubiane w postach.

Tak to wygląda u mnie (pozwoliłam sobie wykorzystać do tego celu krótki post z tego tematu):

Jakiej przeglądarki i systemu operacyjnego używasz?






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych