Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje w moim domu ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
347 odpowiedzi w tym temacie

#286

GhOsT9991.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

autor tematu już dawno zwiał..
zaczęliśmy zadawać za dużo pytań więc się zmył
więc nie zadawajcie mu więcej pytań.

Dołączona grafika

/Shi
  • 0

#287

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Z powodu długiej nieobecności autora, temat zamykam. Jeżeli ktoś będzie miał coś konkretnego do dodania prosze o wiadomość na PW.

/Shi

  • 1



#288

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na prośbę autora oraz Shi - temat ponownie otwarty. Czekamy na jakieś nowości :)


  • 0



#289

Voveng.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra, trzeba się wziąść za wyjaśnienie wszystkiego.

Na początku chciałbym przeprosić wszystkich za moją roczną nieobecność, powodem tego był spokój i praca, w moim domu ucichło a w pracy coraz ciężej miałem.

Na początku napisałem że tylko przeglądam forum, jednak gdy nic się nie działo postanowiłem wkońcu odejść z forum.

Teraz jednak po prawie równym roku przerwy i dosłownie nic a nic się nadzwyczajnego nie dziania, pare dni temu znów ta postać powróciła, tym razem zaraz po powrocie do domu (około 23:00) wszedłem do domu i zaświeciłem światło na korytarzu które słabo oświetla schody, na początku nic nie było ale gdy rozebrałem sie z kurtki i odwróciłem głowe w strone schodów  zobaczyłem stojąca na nich czarną postać tym razem dokładniej było ją widac ponieważ padał na nią półcień, była ona chmurą czegoś czarnego bardzo gęstego, zdecydowanie o profilu mężczyzny z zniekształconą głową, linia głowy była zdeformowana trudno mi to opisać ponieważ bardzo szybko znikła, a raczej sie zapadła tak jak by w schody i znikenła.

Od tego czasu nie moge spać w nocy, powróciły również kroki na schodach...

Chciałbym napisać także więcej o histori tego domu, z tego co sie dowiedziałem to tak jak pisałem koło mojego domu stał krzyż między drzewami, był on duży drewniany, drzewa zostały ścięte a krzyż usunięty, z opowiadań wywnioskowałem że był on tam od bardzo dawna, podobno postawił go tam jeden z proboszczy na znak poświęcenia tej ziemi po tym co się działo na tym miejscu.

Oczywiście w najbliższym czasie chciałbym nagrać nowy filmik tym razem żeby nie było wątpliwości to nagram go z dźwiękiem i w miare możliwości z lepszą jakością.

Narazie to tyle, jak coś się stanie lub czegoś się dowiem (zacząłem intensywnie szukać całej histori domu/ziemi na którym stoi) to napisze.


Użytkownik Voveng edytował ten post 13.03.2014 - 22:50

  • 0

#290

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli  to demon to może on być stworzony z twoich lęków. Jeżeli go zobaczysz ignoruj go. Karmi się twoim strachem. Oczywiście staram się podejść do tego

sceptycznie. Kamery to dobre rozwiązanie. Proponuję także postawić gdzieś dyktafon. Jest to pierwszy przypadek w który jestem w stanie uwierzyć.

Nie tylko człowiek może być opętany, przedmioty również. Czy w twoim domu znajduję się jakiś stary przedmiot ?

Dobrze by było, gdyby kamera była postawiona z jednej i drugiej strony drzwi.


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 14.03.2014 - 11:49

  • 1



#291

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Bardzo fajny temat czytam już o tych spawach od początku lipca ten temat mi się podoba dlatego proszę o rozwiniecie go, a jeśli chodzi o rade o demnie to radził bym o msze za te dusze i dużo wiary ,że to pomorze można jeszcze wezwać księdza do pomocy bo z egzorcysta byłoby za dużo roboty.


  • -4

#292

Emrys.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Kazuhaki mowi dobrze sprawdz czy nie masz w domu jakis starych predmiotow byc moze one sa siedziba jakiejs energi ze msza bym narazie poczekal nie wiadomo czy to dusza jesli to demon to tylko go rozzlosci.

 

W pewnych momentach myslalem ze to poltergeist ale z tego co czytalem jego aktywnosc trwa za dlugo nawet jak na zwykłego ducha mozliwe ze to demon nizszego szczebla. po okadzeniu domu biala szalwia na jakis czas powinno to cos powstrzymac a wokol lozka czy wokol pokoju krag z soli


  • 0

#293

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Posyp miejsca w których go widziałeś solą. Może odbiją się jakieś ślady lub cokolwiek. Dziwi mnie to, że na rok postać dała sobie spokój, a później znowu wróciła. Raczej ciężko ignorować ducha, czy demona. Myślę, ze to jest wręcz niemożliwe, żeby się nie bać. Czekamy na nagranie :)


  • 0

#294

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Co, taką kiepską miałem wypowiedz ,że tyle minusów.

 

offtop.gif

/Connor


  • -1

#295

BloodGirl.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja muszę się wtrącić, że ten dom jest NAWIEDZONY. Potrzeba Egzorcysty i tyle.

Oczywiście nie ma dowodów na istnienie tego stwora.. Potrzeba tu nagrania gdzie widać to "coś". Nie wiadomo czy to demon, czy dusza, czy nawet szatan. My niestety nie siedzimy w twojej głowie...

Co do tych seansów... Trzeba być na 100% pewnym, że to jest bezpieczne.
Musisz też wiedzieć na 100% co to jest ;)

Nigdy nie bój się go, bo może "karmić sie" twoim strachem, jak w innym wątku wspomniałam.
  • 0

#296

Ryszard Dziedzic.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niechce nikogo osądzać ale to wszystko kupy mi się nie trzyma. Ktoś sobie zażartował że film kręcony był starą nokią na co autor odpowiedział że nowszym samsungiem po pierwsze nie słyszałem o takich telefonach co to nagrywają dźwięk osobno (ale może się nie znam:-) ) po drugie nagranie telefonem 3 godzin materiału autor twierdził że od 10 do 1 w nocy. Nietwierdze ze niemożliwe ale jak wiemy filmy takie zabierają troche pamięci. Moje teoria jest nastepujaca film znaleziony gdzieś w czeluściach internetu i pod ten film została wymyślona historia. Po drugie autor dostał wiele propozycji pomocy od innych użytkowników czemu nigdy nie skorzystał. Siedzieć tyle czasu samemu w domu w którym coś sie dzieje przecież to można wpaść w jakomś psychoze niewiem czy ktokolwiek by się na to odważył większość z nas pewnie już by niechciała spedzić tam nocy! Ale to tylko moja teoria moge sie mylić

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#297

Larry.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam pana zainteresowałem się całą historią i czytałem do końca chciałbym ostrzeć przed jednym, jeżeli przebywasz z tym duchem już ponad rok może się do ciebie przywiązać. Duch to mierne określenie nazwijmy to coś demonem jak dobrze wiemy demony przyjmuja różne kształty może to być byt, który nie był nigdy człowiekiem i nawiedza to miejsce. Chciałbym jeszcze dodać, iż on żywi się twoim strachem, jeżeli się boisz on wysysa twoją energię dodatkowo proszę cie o to abyś w pokoju, gdzie śpisz nie miał krzyża. Wyjaśnie ci dlaczego demony z reguły nie boją się artefaktów kościelnych np. krzyż, czy też woda świecona.

Jeżeli dzieje się coś takiego radzę ci nagrać bardzo dobrej jakości film, jeżeli jesteś chrześćjaniniem pójdź do kościoła pokaż całe nagranie księdzu i poproś o to aby egzorcysta przeprawił egzorcyzm na dom, żeby wypędzić tego demona.

 

Co do artefaktów kościelnych krzyż przeważnie drażni demony i stają się agresywniejsze na dodatek woda święcona działa tylko i wyłącznie po przez odprawienie egzorcyzmu w języku łacińskim. Jestem osobą, która podchodzi do każdej sprawy poważnie weź na drzwi zamątuj mały dzwoneczek i kup kamerkę komputerową następnie ściągnij program i ustaw ją, żeby odbierała w kolorze zielonym jak noktowizor.

Dodatkowo siedzisz w domu już troszeczkę lat i każda przeprowadzka będzie niosła za sobą tego samego gościa demon mógł się już do ciebie przywiązać, jeżeli boisz się spróbuj wieczorem przed spaniem odmówić modlitwę:

 

http://sanctus.pl/in...=60&podgrupa=63

 

@Edit: Chociaż jak dobrze wiemy nie wiadomo czy artefakty kościelne i sama modlitwa działa na demona odstraszająco. Czy po prostu nasz mózg pomaga nam go zwalczyć.


Użytkownik Larry edytował ten post 23.04.2014 - 14:43

  • 0

#298

brbsmoking.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Minął już ponad miesiąc, czy przez cały ten czas dalej coś się działo??


  • 0

#299

TwojaLola.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę cię daj mi znać co masz zamiar dalej robić.. ? jestem bardzo ciekawa w gruncie rzeczy bardzo zainteresowało mnie co dzieję się w twoim domu i całej twojej historii :) 


  • 0

#300

Taekwondo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś Sie codziennie modlić rano i wieczorem czasem to pomaga.
 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych