Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lady Gaga, Lalka Illuminati


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

Ankieta: czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów (86 użytkowników oddało głos)

czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów

  1. Głosowano tak (44 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. nie (29 głosów [33.72%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.72%

  3. nie mam zdania (13 głosów [15.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#151

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W wielu teledyskach tych artystek można znaleźć ukrytą symbolikę grup satanistycznych, a te gwiazdy wcale się z tym nie kryją.

w jednym ostatnio bardzo popularnym teledysku Rihanny, można zwrucić uwagę na tekst

"Rihanna Princes of the Illuminati SLUT" co znaczy w tłumaczeniu
"Rihanna Księżniczka Illuminati, dziw..."

artystka występuje w nim na początku klipu w takiej małej koronie, jak księżniczka, a w całym teledysku prezentowane są perwersje seksualne


dlaczego Rihanna w nim pozwoliła żeby ją nazwano Rihanna Księżniczka iluminatii, dziw.... ?

Dlaczego poniża się w nim ubrana w perwersyjne stroje ?

może to jest teledysk robiony na zamówienie tej grupy satanistycznej, a ona nie ma nic do gadania?

może Rihanna to jest maskotka tej bardzo bogatej i wpływowej sekty ?

chodzi o teledysk pt. "Rihanna „S&M”"

http://www.youtube.com/watch?v=KdS6HFQ_LUc&feature=player_embedded

Dołączona grafika
Dołączona grafika
"Rihanna Princes of the Illuminati SLUT" co znaczy w tłumaczeniu
"Rihanna Księżniczka Illuminati, dziw..."
Dołączona grafika


widzicie na tym kadrze napis Illuminati? nie wierzycie? sprawdźcie sami teledysk można bez problemu znaleźć w internecie

Przeczytajcie artykuł o tych piosenkarkach na który natrafiłem na stronie
http://www.poznajpra...iluminatow.html

A tutaj tłumaczenie piosenki Lady Gady w którym śpiewa o Judaszu, bardzo znany teledysk który jest jawnym bluźnierstwem

ja odnoszę wrażenie że ten tekst jest żywcem ściągnięty z jakiś satanistycznych rytuałowy

[ INTRO]
Ohohohoh
Jestem zakochana w Judaaszu, Judaaszu
Ohohohoh
Jestem zakochana w Judaaszu, Judaaszu
Judasz, Judaasz Judasz, Judaasz
Judasz, Judaasz Judasz!
Judasz, Judaasz Judasz, Judaasz
Judasz, Judaasz Judasz! GaGa!
[ ZWROTKA 1 ]
Kiedy przychodzi do mnie, Jestem gotowa.
Umyję jego stopy moimi włosami, jeśli tego zechce
Wybaczam mu, gdy jego słowa mówią co innego niż myśli
Nawet,gdy wyprze się mnie trzy razy
Ahahahahahahaha...
Wprowadzę go w dół, wprowadzę w dół, w dół
Ahahahahahahaha..
Króla bez korony, króla bez korony.
[ REFREN]
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Ohohohoh..
Jestem zakochana w Judaszu
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Judasz, Judaasz Judasz, Judaasz
Judasz, Judaasz Judasz! GaGa!
[ ZWROTKA 2 ]
Nie mogłabym kochać mężczyzny tak czysto
Nawet otchłań przebaczyła mu złą drogę
Nauczyłam się, że nasza miłość jest jak cegła
Zbuduj dom, lub utop martwe ciało.
Ahaha...
Wprowadzę go w dół, wprowadzę w dół, w dół
Ahaha...
Króla bez korony, króla bez korony
[ REFREN ]
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Jestem tylko świętym głupcem

Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Ohohohoh..
Jestem zakochana w Judaszu
Fuj!
[ ZWROTKA 3 ]
Według najgłębszej biblijnej idei:
Nie zasługuję na pokutę
Sławna [CENZURA], zwyczajna prostytutka, ma obrzydliwe poglądy.
Ale według kultury:
Ja tylko mówię w czasie przyszłym
Judasz wyda mnie pocałunkiem
Albo następnym razem załóż prezerwatywę na ucho.
Chcę cię kochać
Ale coś odciąga mnie od ciebie
Jezus jest moją cnotą
Judasz jest demonem do którego przywarłam
przywarłam
[ REFREN ]
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Judasz! Judaasz! Judasz! Judaasz!
Judasz! Judaasz! Judasz! GaGa!


W jej teledyskach też można wielokrotnie trafić na symbolikę satanistyczna
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
jedno oko symbol satanistyczny, sekty iluminatów

Dołączona grafika
piramida, symbol sekty satanistycznej iluminatów

Dołączona grafika


czy możliwe że te piosenkarki zostały wypromowane przez bardzo wpływową sektę satanistyczną iluminatów?

Użytkownik luk1407 edytował ten post 29.05.2012 - 20:24

  • 4

#152

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...lka-illuminati/
  • 1



#153

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

w teledyskach Rihanny i Lady Gagi jest ukryta symbolika okultystyczna

zwróć uwagę na zakrywanie jednego oka w ich teledyskach, prawie każdym, znak piramidy (symbol sekty iluminatów, wyznających lucyfera, satanistów)

następne? Dlaczego w teledysku Rihanny jest ona nazwana księżniczką Iluminatów Dziw....

występuje w poniżających strojach, przedstawia perwersje seksualne, a w teledysku pojawia się 2 albo 3 razy nazwa sekty iluminatów ?

jakiś chwyt? nie, ponieważ w każdym jej teledysku można znaleźć tą symbolikę, i to nie jest teoria spiskowa tylko fakt, te artystki się wcale z tym nie kryją

jak poczytacie o tej sekcie, dąży ona żeby do niej należały same elity, ludzie polityki, biznesu

co to za problem dla tak bogatych i wpływowych ludzi wykreować taką gwiazdę?

to że w teledyskach tych artystek jest ukryty dla przeciętnego widza okultyzm, i konkretne znaki używane przez sektę satanistyczną iluminatów jest faktem i występuje w każdym praktycznie teledysku


trójkąt, zakryte oko, znak piramidy


a co najważniejsze nie są one skierowane bezpośrednio do ludzi tylko po ukrywane w ich teledyskach

z wyjątkiem bluźnierstw które znajdują się w piosence gagi pt. "JudasZ"

Według najgłębszej biblijnej idei:
Nie zasługuję na pokutę
Sławna [CENZURA], zwyczajna prostytutka, ma obrzydliwe poglądy.
Ale według kultury:
Ja tylko mówię w czasie przyszłym
Judasz wyda mnie pocałunkiem
Albo następnym razem załóż prezerwatywę na ucho.



to jest jawne bluźnierstwo które wygląda że ma pochodzenie satanistyczne

przypominam że to Jezusa wydał Judasz pocałunkiem, to trzeba zastanowić się o kim jest to fragment

i taka piosenka pojawia się w telewizji, radiu, i nikt nic nie mówi

łącząc to z satanistycznymi znakami sekty iluminatów, używanymi przez gage praktycznie w każdym teledysku można dojść do wniosku że to nic innego jak maskotka tej sekty, wykreowana przez nich
  • 1

#154

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@luk1407
To Twoje tłumaczenie z vigilantcitizen.com? Źródła nie podałeś.
  • 0

#155

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chwyt reklamowy.
Illuminaci są dzisiaj bardzo popularną sektą. Wykorzystywanie ich symboli jedynie napędza takich ludzi jak Ty do tego by przesłuchać teledysk, poszukać tego co wiąże się z Illuminatami, a na koniec założyć temat na forum jeszcze bardziej rozpowszechniając dany kawałek. Wielu osobom dany utwór może się spodobać; zakupią one płytę CD z muzyką jednej z tych artystek. One same zaś będą jeszcze słynniejszymi osobistościami.
Dla przykładu... Który to już temat mówiący o tym, iż Lady Gaga to lalka/marionetka Illuminatów? Kilka z pewnością się znajdzie - jeden artykuł znalazł się jakiś czas temu również na stronie głównej, jeżeli dobrze kojarzę.
  • 0



#156

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To nie jest żaden chwyt reklamowy tylko jawne głoszenie swojego zamiłowania do sekty lucyferiańskiej i okultystycznej, przez takich jak wyżej ani się nie obejrzymy a wyjdą oni z ukrycia i nie będą musieli się bać reakcji
  • 1

#157

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

to nie jest chwyt reklamowy promujący dany teledysk

Rihanna w każdym swoim teledysku używa ukrytych symboli tej sekty

obowiązkowo musi być w nich trójkąt, piramida, lub przynajmniej jedno zakryte oko

iluminaci to sekta satanistyczna, która od samego swojego początku stara się żeby w jej szeregach znajdowali się jak najbardziej zamożni i wpływowi ludzie ze świata polityki, biznesu

dla ludzi którzy dysponują ogromnymi pieniędzmi i wpływami to nie jest żaden problem żeby wylansować jakąś artystkę

a ludzie żeby osiągnąć taką sławę są w stanie zrobić wiele, nie jeden by nawet sprzedał duszę diabłu żeby być tak sławnym

po co to robią?

myślę że to przede wszystkim manifestują w ten sposób swoją siłę, to jacy są znaczący i jak wiele mogą

poza tym demoralizują młodzież, odrywają ją od wiary

co było ich podstawowym celem od samego początku istnienia tej sekty
  • 0

#158

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem, jeżeli Illuminati faktycznie istnieją, to bez sensu, aby się w taki sposób ujawniać, gdyż ich celem powinno być "podbić świat" a nie drażnić garstkę, która potrafi dostrzec problem. To, że zachodnia muzyka popularna oraz owe "gwiazdy" nasiąknięte są seksem, okultyzmem to inna sprawa - bo teraz jest to modne. Niestety proszę państwa, wchodzimy w czasy powszechnego hedonizmu, niepozytywnego zresztą. Dlaczego? Bo odbije się na bezpośrednio na ludziach, jak i "wyzwolonym" społeczeństwie. Cóż, niech ludzie robią sobie co chcą i słuchają, jeżeli my potrafimy dostrzec, że jest jakikolwiek problem z tym to dobrze i możemy tą sytuację obserwować i nie dać się temu kontrolować.
  • 3



#159

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedna rzecz, czym innym jest użyć symboli, a czym innym przekazywać za ich pomocą wiadomości.

Jak się posadzi małpę przed komputerem, to też coś napisze używając znanych nam symboli (liter), ale czy napisze sensowną wiadomość?

@lik1407
Druga rzecz, opisane w tym artykule pochodzenie przedstawionych tam symboli jest co najmniej wątpliwe... Oko Horusa, na przykład, nie wywodzi się od satanistów, a nawet nie ma z nimi wiele wspólnego.

Rihanna w każdym swoim teledysku używa ukrytych symboli tej sekty obowiązkowo musi być w nich trójkąt, piramida, lub przynajmniej jedno zakryte oko

Zatem, Panie Ekspercie, proszę o interpretację tych symboli na wybranych przykładach.

Użytkownik Ill edytował ten post 30.05.2012 - 19:27

  • 0

#160

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Piosenka o Judaszu jest eee... ekhm... artystycznym (nie sprzeczajmy się tu o "artyzm" czy jego brak bo nie o to tu chodzi, to szerokie pojęcie, wszak co kto lubi...) ujęciem problemu zakochanej kobiety, która potrafi mężczyźnie wybaczyć wszystko. To prawda, że jest to może wyzywające i obrażające uczucia religijne niektórych osób- ale to nie pierwszyzna. W tak niski sposob szokowały już niejedne "gwiazdy". Wiele w tym akapicie mojej wypowiedzi cudzysłowiów, bo wiele kwestii jest tu umownych i mam nadzieję, że zostanę zrozumiana, proszę mnie nie oskarżać, że sympatyzuję z prowokowaniem w ten sposób i obrażaniem czyichś uczuć religijnych, bo tak nie jest.

Ale co do tych symboli iluminackich w popkulturze do wypowiedzi Withina o tym, że iluminaci raczej nie bawiliby się w takie tanie gierki i nie manifestowaliby tak jawnie swoich symboli, mogę dodać, że calkiem prawdopodobne, że wszystko co przyciąga uwagę widzów jest wykorzystywane- tematyka NWO itp stała się ostatnimi czasy naprawdę popularna, więc może stosowanie tych a nie innych symboli ma znaczenie marketingowe po prostu :) im większy szum wokół masowej gwiazdeczki, tym lepiej.
  • 0

#161

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proponuję rozszerzyć temat o dodatkowe wątki związane z przemysłem muzycznym. Coraz więcej w teledyskach mamy "walki":


  • 0

#162

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[...] tematyka NWO itp stała się ostatnimi czasy naprawdę popularna, więc może stosowanie tych a nie innych symboli ma znaczenie marketingowe po prostu :) im większy szum wokół masowej gwiazdeczki, tym lepiej.

Czyli najzwyklejszy chwyt reklamowy, mający na celu promowanie danego artysty - zastosowanie wielu symboli (obrażających religię, politykę i tym podobne) w teledyskach, w dzisiejszych czasach sprawia, że zaczyna się nimi interesować znacznie większa liczba odbiorców - tacy ludzie jak autor tematu zaczynają doszukiwać się w tym wszystkim jakichś konkretnych przekazów od Illuminatów.

To nie jest żaden chwyt reklamowy tylko jawne głoszenie swojego zamiłowania do sekty lucyferiańskiej i okultystycznej, przez takich jak wyżej ani się nie obejrzymy a wyjdą oni z ukrycia i nie będą musieli się bać reakcji

Nie moja sprawa, jakie zainteresowania czy zamiłowania mają słynni ludzie. To, że wykorzystują pewną, dosyć słynną dziś symbolikę w swoich teledyskach sprawia, że są jeszcze bardziej rozpoznawalni - nieważne pod jakim kątem. Nie ma znaczenia, czy uważasz, że Lady Gaga jest dobrą piosenkarką czy może jednak lalką/marionetką Illuminatów - najważniejsze, że o niej słyszałeś. Chwyt reklamowy.

Rihanna w każdym swoim teledysku używa ukrytych symboli tej sekty

Więc wksaż mi te symbole, proszę. I tak jak zaproponował Ill, zinterpretuj je na wybranych przykładach.

obowiązkowo musi być w nich trójkąt, piramida, lub przynajmniej jedno zakryte oko

...a trójkąt od zawsze jest kojarzony z Illuminatami. MATKO BOSKA, TERAZ UŚWIADOMIŁEŚ MI, ŻE MOJA NAUCZYCIELKA OD MATEMATYKI BYŁA ILLUMINATEM!...

po co to robią?
myślę że to przede wszystkim manifestują w ten sposób swoją siłę, to jacy są znaczący i jak wiele mogą
poza tym demoralizują młodzież, odrywają ją od wiary
co było ich podstawowym celem od samego początku istnienia tej sekty

Bo rzeczywiście mają powód do tego, by pokazywać jak są ważni w dzisiejszym świecie - niestety, ale JUŻ są wszechobecni. Niemalże każdy człowiek zapytany o Illuminatów odpowie Ci jasno, że to „jakaś sekta”. Jedni udzielą prostej odpowiedzi, nie orientując się w temacie, inni bardziej złożonej - ale i tak, niemalże każdy będzie kojarzył samo słowo. Poza tym, nie rozumiem jak możesz twierdzić, że to właśnie Illuminaci demoralizują młodzież i odrywają ich od wiary w Boga? Doczekaliśmy takich, nie innych czasów. Każdy sam wybierze to co w chce wierzyć - o ile chce w coś wierzyć.
Ja zastąpiłem Boga jakiego znasz, młodą licealistką z pewnego anime - jestem zdemoralizowany z tego powodu przez Illuminatów? Nie. Moment. To każdy ateista jest przez nich zdemoralizowany.

Proponuję rozszerzyć temat o dodatkowe wątki związane z przemysłem muzycznym. Coraz więcej w teledyskach mamy "walki"

Bo jest to coraz słynniejszy temat. Mało słyszymy teraz w telewizji o manifestacjach, protestach i tym podobnych spraw? Mało czytamy o tym w gazecie?
To się wykorzystuje jako chwyt reklamowy dla jakiegoś dzieła... I w tym momencie wracamy do początku - stwierdzenia, że to tylko chwyt, mający na celu wypromowanie danego dzieła.

Użytkownik Kyon edytował ten post 30.05.2012 - 20:17

  • 1



#163

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Już pomijając faky że iluminaci to nie satanisci ( :D ) a kult oświeconych (wikipedia sprawdz)
To robienie z igły widły, bo iluminaci to przekoloryzowane przez fora tego typu, książki itp zwyczajne elitarne stowarzyszenie a nie sekta rządząca światem -_-
A tak BTW. Jakaż ta Gaga jest szpetna...matko -_-

Użytkownik barakudo edytował ten post 30.05.2012 - 20:58

  • 0

#164

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

z tego co ja się dowiedziałem na ich temat, te tajne stowarzyszenie to sekta satanistyczna, przesycona okultyzmem, która czci lucyfera

- jej założenia można nazwać diabolicznymi, które zakładają redukcje populacji, wywoływanie wojen, zniszczenie rodziny, tylko po to żeby kontrolować społeczeństwo

- wywodzi się z masoneri

-powstała w XVIII w.

-skupia same elity, ze świata polityki, biznesu

- jej podstawowym celem jest utworzenie jednego światowego rządu, nad którym władzę będą miały właśnie te elity

a o to cele tej sekty

Celem głównym spisku Weishaupta było radykalne zniszczenie chrześcijaństwa lub co najmniej usunięcie go do roli religii wyłącznie prywatnej, a więc bez wpływów na życie społeczne i polityczne. Bowiem Iluminaci stawiali sobie za główny cel ustanowienie światowego systemu kontroli pod swoim przewodnictwem drogą powszechnej rewolucji. Weishaupt doszedł do wniosku, że bez odebrania człowiekowi Boga trudno będzie zrealizować plan budowy rządu władającego całym światem. Dlatego też z takim zapałem przystąpiono wówczas do walki z religią chrześcijańską, rodziną i nakazami moralnymi. Wedle Iluminatów człowiek pozbawiony Boga, w swej dezorientacji skłonny będzie oddać pokłon każdemu kogo mu się wskaże na władcę wszechświata - nawet szatanowi, który obiecuje przecież ludziom także "królestwo" , tyle , że czysto "ziemskie". Zaczęto więc nauczać, że religia powinna być stopniowo wyeliminowana i zastąpiona kultem rozumu.

Plan ten sprowadzał się w praktyce do pięciu głównych punktów:
1. Zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów
2. Zniesienie własności prywatnej
3. Zniesienie patriotyzmu i ducha narodowego
4. Zniszczenie życia rodzinnego i instytucji małżeństwa oraz ustanowienie grupowego wychowania dzieci
5. Zniszczenie wszelkiej religii (głównie chrześcijaństwa).
Jednak prawdziwe cele Zakonu były ukryte dla otoczenia i to w takim stopniu, że nawet w korespondencji nie używano słów takich jak iluminizm czy Iluminaci , tylko zastępowano je astrologicznym symbolem Słońca - kółkiem z kropką w środku. Gdyby jednak zachowanie jego całkowitej tajności okazało się niemożliwe, to Iluminaci mieli zostać przedstawieni społeczeństwu jako "pozbawiony znaczenia ruch filantropijny".
Plan trzech wojen światowych

źródło: iluminaci.pl



to nie było by zagrożenie gdyby nie fakt że ta sekta skupia ludzi którzy mają wielki wpływ na światową politykę
  • 0

#165

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No okej, nurtuje mnie tylko jedna sprawa, mianowicie skąd ta pewność, że oni w ogóle istnieją? Są na to jakiekolwiek dowody, oprócz spekulacji? Może i sobie tam w okresie bodajże renesansu istnieli, ale podobno później się ten Zakon rozpierniczył. Czy to nie jest przypadkiem taka manipulacja jak w przypadku fenomenu roku 2012? Również dałem się kiedyś w to wkręcić, ale na szczęście się opamiętałem. Czyż to nie próba personifikacji nieuczciwości, błędnych rządów autentycznych ludzi, bądź czasów hedonistycznych, gdzie ludzie stawiają na rzeczy szybkie, proste i przyjemne zapominając o cnotach - i ubiera się to w szatę strasznych Illuminati? Idąc tropem 2012 - czy to nie oznaka chęci zmiany swojego życia, bądź jego zakończenia, gdyż nie widzi się jego sensu? Kto cholera wierzy pierwszemu lepszemu gościowi i daje się wkręcić, że koniec już już, bo Majom się kalendarz kończy - no i? Tak, więc wydaje mi się, że nie ma co się nakręcać, ale też do słuchania a przede wszystkim owych pań nie zachęcam, wręcz przeciwnie - polecam nie szukać inspiracji i doznań muzycznych w muzyce dla całego tłumu, ale pójść wbrew prądowi rzeki :)
  • -1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych