Skocz do zawartości


Zdjęcie

Schizofrenia


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#1

ReligietoBzdury.
  • Postów: 52
  • Tematów: 7
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Witam, jak wiemy schizofrenia jest choroba psychiczna, jednak nie zabiera a dodaje, otwiera pewne funkcje mozgu, wiec jak to sie dzieje ze te funkcje ktore posiadaja schizofrenicy, u zdrowych ludzi sa zablokowane? wedlug mnie jest to kolejny dowod na istnienie Boga.
  • -10

#2

Wizja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

zaburzenia osobowosci, glos ktory rozmawia ze mna kiedy jestem swobodny, kiedy staram wsluchac sie w to co mowi automatycznie przestaje mowic,
glos ten jest jakby mysla w mojej glowie i napewno nie jest moja mysla, bo nie staram sie w tym momencie myslec, napewno nie jest glosem z zewnatrz, nigdy czegos takiego nie doswiadczylem, to samo tyczy sie halucynacji. czeste zmiany zachowania,
magiczne slowo kiedy wypowiaadam je w myslach, brzmi - wszystkim powiem ze jestes we mnie, reaguje mowiac oooo takie smutne ooo
proponowal mi przyjazn, ale odmowilem od tamtej pory zmienil swoje zachowanie co do mnie, kiedy pytam czy chcialby byc moim przyjacielem odpowiada - miales wybor.

dodam jeszcze ze co jakis czas zdazy mu sie mnie poprawic, kiedy cos zle powiem, ale tylko wtedy kiedy sam staram sie zmienic zle powiedziane slowo i nie moge go znalezc. oraz od czasu do czasu zdaza mi sie czytac w myslach tego glosu. co kolwiek by to znaczylo chce poznac co we mnie siedzi....

czy to jest schizofrenia??

Użytkownik Wizja edytował ten post 30.04.2012 - 19:23

  • 0

#3

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czemu użytkownik o nicknamie "Religie To Bzdury" na każdym kroku stara się udowadniać ich prawdziwość? To jakaś modna ostatnio prowokacja? Czy ponura autoironia?
  • 0

#4

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ładnie pięknie ale nie p**ol (sorry admin ;p) tematów połowicznych, albo pisz wszystko albo wcale -_-
Funkcje jakie funkcje co mam po necie szukać -_-
Ty zakładasz temat i to ty masz zachęcić do dyskusji umieszczając konkretne informację a szukanie bzdet w necie na własną rękę i potem wypisywanie ich tutaj jakoś niezbyt zachęcająco się prezentuje.

Z tak minimalistycznym podejściem pozdrowienia na teście gimnazjalnym, pewnie marnie ci poszło wypracowanie -_-
  • 0

#5

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam, jak wiemy schizofrenia jest choroba psychiczna, jednak nie zabiera a dodaje, otwiera pewne funkcje mozgu, wiec jak to sie dzieje ze te funkcje ktore posiadaja schizofrenicy, u zdrowych ludzi sa zablokowane? wedlug mnie jest to kolejny dowod na istnienie Boga.


Mercury jest najbliższą planetą do Słońca, ma zawsze jedną stronę oświetloną a drugą zacienioną. Według mnie jest to kolejny dowód na istnienie Boga.

Mój argument ma taki sam sens jak twój. Co ma choroba psychiczna do Boga? Funkcje, które posiadają schizofrenicy wcale nie są zablokowane u zdrowych ludzi, są one jak najbardziej aktywne ale działają w odpowiedni sposób i nie są zaburzone. Bogiem można sobie wszystko tłumaczyć ale jest to bezsensu bo to pójście na łatwiznę i odrzucenie nauki oraz racjonalnego myślenia. Następnym razem zastanów się co piszesz bo po prostu się ośmieszasz.
  • 0

#6

Wizja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Liczbami rowniez mozna sobie wszystko wytlumaczyc i rowniez jest to bezsensu, tyle ze trzeba sie napracowac a minusem tego jest to ze odsuwamy sie od Boga. to Bog stworzyl nauke i to Bog tworzyl swiat za pomoca liczb.
Jezeli jestes takim zapalonym naukowcem, wytluimacz mi dlaczego obraz robi sie mniej wyrazny kiedy nawet delikatnie zrobimy "oczy chinczyka"

Użytkownik Wizja edytował ten post 30.04.2012 - 20:33

  • 0

#7

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Liczbami rowniez mozna sobie wszystko wytlumaczyc i rowniez jest to bezsensu, tyle ze trzeba sie napracowac a minusem tego jest to ze odsuwamy sie od Boga. to Bog stworzyl nauke i to Bog tworzyl swiat za pomoca liczb.

Bóg niczego nie stworzył bo nie istnieje więc tłumaczenie wszystkie Bogiem jest niedorzecznie. Liczbę może zobaczyć każdy, zapisać ją na kartce. Dodać do niej coś lub odjąć. Spróbuj zrobić coś takiego z bogiem.

Jezeli jestes takim zapalonym naukowcem, wytluimacz mi dlaczego obraz robi sie mniej wyrazny kiedy nawet delikatnie zrobimy "oczy chinczyka"

Mogłeś trochę bardziej się postarać by nas zagiąć. Rozciągając skórę wokół oczu rozciągamy również gałkę oczną i mięśnie trzymające soczewkę więc promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu światłą widzialnego nie skupia się na naszej siatkówce co powoduje, że otrzymany przez nas obraz jest niewyraźny. Wg ciebie "oczy chińczyka" miały być dowodem na istnienie Boga? Weź się nie kompromituj, proszę...

Użytkownik MrOsamaful edytował ten post 30.04.2012 - 21:50

  • 1

#8

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

to Bog stworzyl nauke i to Bog tworzyl swiat za pomoca liczb.


Bóg stworzył komputer, z którego piszesz te słowa i elektrownię, która go zasila?
  • 0

#9

Wizja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

twoja teoria dotyczaca oczu jest nie warta zlamanego grosza, sproboj jeszcze raz zrobic "oczy chinczyka" tym razem zrob to mocno, oraz otworz szeroko oczy, nastepnie stan najlepiej przed lustrem, lub w miejscu gdzie jest duzo szczegolow, nastepnie patrz przed siebie, nastepnie popatrz w dol i po bokach i napisz co zaobserwowales.


co to za brednie, napisalem ze Bog stworzyl nauke co za tym idzie rowniez matematyke, swiat jest idealnym wzorem liczb powtarzajacym sie wielokrotnie, zostalismy obdarowani nadnaturalna inteligencja co pozwolilo nam byc kreatywnymi, co za tym idzie, posiadlismy zdolnosc tworzenia, Bog nie musi dalej tworzyc bo wie ze to czego potrzebujemy zrobimy sami, a przeciez chcemy byc samodzielni.

Użytkownik Wizja edytował ten post 30.04.2012 - 22:43

  • -1

#10

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

twoja teoria dotyczaca oczu jest nie warta zlamanego grosza, sproboj jeszcze raz zrobic "oczy chinczyka" tym razem zrob to mocno, oraz otworz szeroko oczy, nastepnie stan najlepiej przed lustrem, lub w miejscu gdzie jest duzo szczegolow, nastepnie patrz przed siebie, nastepnie popatrz w dol i po bokach i napisz co zaobserwowales.

No co miałem zobaczyć? Wszystko było niewyraźne. To co napisałem to nie teoria tylko fakt. Teorią to jest np Bóg albo globalne ocieplenie.



co to za brednie, napisalem ze Bog stworzyl nauke

Naukę stworzyli ludzie, którzy chcieli się czegoś dowiedzieć o otaczającym ich świecie.

co za tym idzie rowniez matematyke,

Matematykę stworzyli ludzie, którzy do opisu otaczającego ich świata zastosowali liczby.


swiat jest idealnym wzorem liczb powtarzajacym sie wielokrotnie

Kupsko jest idealnym wzorem powtarzających się molekuł. I co z tego?

, zostalismy obdarowani nadnaturalna inteligencja co pozwolilo nam byc kreatywnymi, co za tym idzie, posiadlismy zdolnosc tworzenia,

Tak, natura rzeczywiście hojnie nas obdarzyła.

Bog nie musi dalej tworzyc bo wie ze to czego potrzebujemy zrobimy sami, a przeciez chcemy byc samodzielni.

Co to jest bóg?
  • -1

#11

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bóg stworzył naukę, liczby, matematykę... Spoko spoko... Trzeba jednak pamiętać, że to człowiek stworzył Boga... Bardzo wygodne to jest... Trudniejsze rzeczy których nie pojmujemy trzeba wytłumaczyć Bogiem, tak jak ludzie dawniej sądzili, że to Bóg zsyła na nas błyskawice z nieba tak dziś, nauka pokazuje nam jak rzeczywiście to dokładnie działa... I tak będzie teraz i zawsze...



Bóg stworzył wszystko, człowiek stworzył Boga, ludzkość sama sobie jest Bogiem
  • 2

#12

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wedlug mnie jest to kolejny dowod na istnienie Boga.

Oh, fuck. Here we go again.

Wytłumacz mi na jakiej zasadzie się to wiąże (ta schizofrenia) z dowodem na istnienie Boga? Tylko nie typu: "Bo Bóg stworzył...".

Zakładasz kolejny głupi temat, którego nie potrafisz ubrać w sensowne zdania. Według mnie jest to kolejny dowód na Twoją głupotę.
  • 0



#13

Wizja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wkoncu i dojdziemy do liczby z ktora kazdy czlowiek sie zgodzi i liczba ta bedzie wiazala sie z Bogiem, ale jeszcze nie te czasy,ani nastepne, ani 2 tysiace lat pozniej, narazie ludzie sa zbyt glupiutcy by mogli zrozumiec takie sprawy

 Edycja: Dziki Kurak.
Za multikonta jest tylko jedna nagroda.


Dołączona grafika
  • 0

#14

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No bo JA (czyli autor) to intelektem nad wszystkich wyrastam szaraczków!

I co to jest liczba, z którą każdy się zgodzi? Bo teraz to są krwawe bitwy między zwolennikami siódemki, a poplecznikami dwudziestki dwójki?
  • 0

#15

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wkoncu i dojdziemy do liczby z ktora kazdy czlowiek sie zgodzi i liczba ta bedzie wiazala sie z Bogiem, ale jeszcze nie te czasy,ani nastepne, ani 2 tysiace lat pozniej, narazie ludzie sa zbyt glupiutcy by mogli zrozumiec takie sprawy

JAK LICZBA MOŻE SIĘ WIĄZAĆ Z BOGIEM? Wytłumacz mi to.

a przeciez chcemy byc samodzielni.

No nie wiem. Jakbym miał wybór czy chce mieć podane na tacy czy być samodzielny, to wybrałbym pierwszą opcję. Nie musiałbym np. robić sobie śniadania, tylko bym o tym pomyślał i od razu by się pojawiło.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych