Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2026

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I co w tych fotkach "ciekawego" ? Zwyczajne smugi kondensacyjne które na skutek warunków atmosferycznych zamieniły się w chmury Cirrus.

A tak w ogóle dla wiadomości... W najbliższych 3 latach nastąpi wzrost lotów na Europa Środkową o ok. 30%, tak więc smug na niebie będzie znacznie więcej. A zatem, będzie więcej biadolenia o smugach ! Biada wam którzy wierzą w chorą teorię o "smugach chemicznych" gdyż smug kondensacyjnych będzie w cholerę więcej niż teraz :) :) :) Zalecam "chemicznym" aby mocno się naładowali "energią" na te czasy :P haha
  • 1

#2027

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Załączam zdjęcia z poprzedniego wieczora, tj. 29.05.2011, na Śląsku, z dedykacją dla tych, którzy wierzą w teorię długotrwałego utrzymywania się smug kondensacyjnych. Tego rodzaju obrazki, o takim stopniu nasilenia zjawiska, dotychczas raczej nie były widywane w kraju, ale i u nas granica bezczelności w spryskiwaniu nieba została już przekroczona.


Dołączona grafika



Dołączona grafika

Użytkownik Easy_Rider edytował ten post 29.05.2011 - 23:11

  • -1

#2028

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Easy_R

O jakiej teorii mówisz?To nie teoria,to fakty.
Fizyka atmosfery to też teoria?Może atmosfera istnieje tylko teoretycznie?



#2029

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Easy_R
O jakiej teorii mówisz?To nie teoria,to fakty.
Fizyka atmosfery to też teoria?Może atmosfera istnieje tylko teoretycznie?

Mam więc rozumieć, że fizyka atmosfery dopuszcza utrzymywanie się godzinami smug kondensacyjnych?
  • 1

#2030

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Hehe fajny temat wrzucamy zdjecia smug kondesacyjnych samolotów.

Dołączona grafika
  • -2

#2031

Maja.
  • Postów: 78
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taki ciekawy film znalazłam na you tube

TYTUŁ FILMU:
ups! ale urwał

LINK DO FILMU:





CZAS TRWANIA FILMU:
1,23 min.



Maja.
  • 1

#2032

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taki ciekawy film znalazłam na you tube

TYTUŁ FILMU:
ups! ale urwał


Od jakiegoś roku wycwanili się i zaczęli stosować smugi przerywane, dla lepszego zamaskowania zjawiska. Oczywiście nie oznacza to przerwy w pracy silników, lecz przerwy w dozowaniu chemikaliów. W pierwszej chwili smuga prawdopodobnie wygląda jako ciągła, aż po kilkunastu lub kilkudziesięciu sekundach zniknie część zawierająca tylko frakcję kondensacyjną i w tym miejscu powstaje przerwa. Gdy przerywany chemtrail zacznie się rozpływać, bardziej upodabnia się naturalnego zachmurzenia.
  • 0

#2033

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W dalszym ciągu,będąc w tym temacie laikiem, nie wiem jak to jest.Trują - nie trują.Szkodzi - nie szkodzi.
Dla fachowca pewnie sprawa jest oczywista , aczkolwiek być może niekoniecznie.
Z punktu widzenia laika, sprawdzenie jak to jest wydaje się proste. Pobranie próbek z pozostawianego śladu
i wykonanie analizy chemicznej nie jest chyba nazbyt skomplikowane. Może ktoś coś wie na ten temat ?
Próbowano to zrobić ?
  • 0

#2034

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Kurdimol - nikt do końca nie wie, po co to robią, bo teorii jest wiele. Tak czy inaczej - jeżeli robią to dla naszego dobra, to dlaczego w utajnieniu?
  • 0

#2035

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie przecież. Ty stwierdzasz coś a wydaje się że nie masz do tego żadnych podstaw.
Pytałem o wykonanie analizy owego czegoś. Nie wiem czego. Próbowano to robić ? Ma ktoś wiadomości wiarygodne na ten temat ?
  • 0

#2036

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ty stwierdzasz coś a wydaje się że nie masz do tego żadnych podstaw.

Na 100% wiemy, że coś rozpylają
Na 99% wiemy, że jest w tym aluminium i bar (1% zostawiam niepewności, bo sam osobiście nie miałem wyników wielu przeprowadzonych badań w ręku)
Na 80% wiemy, że jest to dla nas szkodliwe (bo inaczej nie byłaby to AŻ TAK WIELKA tajemnica)
  • 1

#2037

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Gdzie można zapoznać się ze szczegółami wykonanej analizy chemicznej ?
Aby kontynuować rozmowę, wskaż proszę gdzie szukać, dobrze ?
  • 0

#2038

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano


Taki ciekawy film znalazłam na you tube

TYTUŁ FILMU:
ups! ale urwał


Od jakiegoś roku wycwanili się i zaczęli stosować smugi przerywane, dla lepszego zamaskowania zjawiska. Oczywiście nie oznacza to przerwy w pracy silników, lecz przerwy w dozowaniu chemikaliów. W pierwszej chwili smuga prawdopodobnie wygląda jako ciągła, aż po kilkunastu lub kilkudziesięciu sekundach zniknie część zawierająca tylko frakcję kondensacyjną i w tym miejscu powstaje przerwa. Gdy przerywany chemtrail zacznie się rozpływać, bardziej upodabnia się naturalnego zachmurzenia.


[***

Gdy tylko pojawia się aerozol, w tym przypadku spaliny samolotu, para wodna błyskawicznie skrapla się i natychmiast zamarza w postaci drobnych kryształków lodu, tworząc strzępiastą chmurę, cirrus.


Wikipedia

Podczas bitwy Czerwca 1944 pewnie też coś rozpylali? Co Tym razem wymyślisz?


***

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik Pit edytował ten post 01.06.2011 - 12:50

  • 1

#2039

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Kurdimol - [...] Jakich badań oczekujesz i przez kogo wykonanych? Ci, którzy to robią, nie potrzebują żadnych badań, bo wiedzą, co tam jest, ale nie udostępnią tej wiedzy do wiadomości publicznej. Ci którzy chcieliby wiedzieć - nie mają dostępu do substancji dostarczanych do samolotów. Pozostaje jeszcze analiza bezpośrednia powietrza w miejscach powstawania smug - tylko jak wyobrażasz sobie pobranie próbek? Musiałbyś dysponować prywatnym samolotem i prywatnym lotniskiem przydomowym, aby zaraz po pojawieniu się smugi wystartować i pobrać próbkę, tylko najpierw musiałbyś uzyskać zgodę kontroli lotów, a z tym może być różnie. Zanim dostałbyś zgodę i doleciał do smugi, mogłaby ona być już rozrzedzona w takim stopniu, że wyniki nie miałyby miarodajnego charakteru.

Nie ma więc możliwości przeprowadzenia bezpośredniej analizy chemicznej rozpylanych substancji, jedynie można opierać się na poszlakach, w postaci analizy wód deszczowych. Ale czy przez to mamy uważać, że nie ma problemu? Nie, dopóki nie powiedzą, po co spryskują niebo i jakich do tego używają substancji - społeczeństwo musi samo się tego domagać.

Edit Aquila

4.7 Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.

A mogłeś opisać to w nieco inny sposób i wszystko byłoby ok. A tak wyszło jak wyszło.

  • 0

#2040

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niecodzienny
Po co klniesz chłopie? To zdjęcie, jeśli ma stanowić dowód na istnienie chemtrails już w czasie II wś, to jakiś żart :)
po
1. nie wiemy co to jest na niebie, czy smugi kondensacyjne, czy coś innego
po
2. daj mi pół godziny i za pomocą fotosklepu wykonam podobne zdjęcie

Ale wróćmy do codzienności.

Proste pytanie:
Skoro to co widzimy na niebie jest wynikiem zwiększonego ruchu lotniczego, to dlaczego w dni, kiedy nie ma tych długich pasów, na niebie nie widzimy praktycznie żadnych samolotów i to czasami przez 2-3 dni? Gdzie w tym czasie jest ten cały, słynny zwiększony ruch lotniczy?
Samoloty w dużej ilości (maksymalnie doliczyłem się 12 na raz) pojawiają się dokładnie w czasie, kiedy zaczynają pojawiać się długie, białe pasy.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych