Skocz do zawartości

Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem literackiego. Dla wszystkich! Pora zademonstrować swoją wenę twórczą :)


Zdjęcie

Moja metryka wg kalendarza Majów


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#151

TheToxic

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1055
 • Tematów: 30
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

33on11g.jpg

 

SŁOŃCE – Określ swoje miejsce w życiu

 

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.
Słońce świeci w twoim życiu każdego dnia. Jesteś uosobieniem mądrości, prawości i postępu. Stanowisz centrum oświecenia i kreatywnej siły. Potrafisz porwać za sobą tłumy. Wszędzie czujesz się dobrze. Wiesz, czego chcesz i czego oczekuje od ciebie życie.
Masz bezpośredni dostęp do skarbnicy wiedzy i mądrości całego Wszechświata. Ogarniasz całą panoramę życia. Zgłębiłeś uniwersalne prawa, akceptujesz ludzi takimi, jacy są, a nie jakimi chciałbyś ich widzieć.
Potrafisz bezinteresownie kochać i przebaczać, brać i dawać jednakowo lekką ręką. Masz w sobie wiele pokory i szacunku dla mądrości przeznaczenia. Nie jesteś jednak aniołem, lecz normalnym człowiekiem, który jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, przeżywa wzloty i upadki, popełnia błędy i nietakty, przewraca się i wstaje, śmieje się i płacze, odczuwa ból i radość – dopóki ŻYJE.

 

Słabości:
Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.
W twoim wnętrzu wszystko wrze i kipi. Rozpiera cię złość, gniew, zawiść, że nie masz tego, co mają inni. Ludzie cię nie rozumieją, partner nie spełnia zachcianek, szef nie docenia twoich zasług.
Twoja głowa jest bardzo ociężała, nie potrafisz zebrać myśli, brakuje ci pomysłów na przyszłość. Wtedy na scenę wkracza twoje sprytne ego. Zamiast wsłuchać się w głos serca, zaczynasz kombinować. Wszelkimi sposobami chcesz zwrócić na siebie uwagę, znaleźć się w centrum zainteresowań. Środkiem do celu mogą być choroby na zawołanie (wszyscy wtedy chodzą koło ciebie) albo spadasz o wiele niżej, zaczynasz kopać dołki, rozsiewać plotki, snuć intrygi. Słońce nie będzie tego tolerować w nieskończoność. Los cofnie cię raz, drugi, dziesiąty o kilka kroków, aż w końcu powrócisz do punktu wyjścia. Stracisz cały swój dorobek, np. stanowisko, pieniądze, partnera, dobre imię albo zdrowie. Dlatego zastanów się, bo zbyt wiele kładziesz na szali.

 

Wskazówka:
Jeżeli jesteś uosobieniem miłości, ufasz i pewnie stąpasz po ziemi, jesteś wolny
i niezależny. Przypatrz się swoim wyobrażeniom i poglądom. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

 

#152

Świetlonek
 • Postów: 0
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest mój kin urodzenia. Ja to wszystko odczuwam trochę inaczej,  numer nie jest aż tak  ważny, liczy się bardziej nazwa jeśli czuję coś w niej  oznacza, że osoba rezonuje ze mną. Może być ktoś z wysokim kinem a całkowicie nie gra z moimi wibracjami i odwrotnie niski kin a nazwa odpowiednia dla mnie i będzie kompatybilny.kin203JA.gif


Użytkownik Świetlonek edytował ten post 30.04.2017 - 10:35


#153

Orpheus
 • Postów: 0
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka, na start tylko tyle. Resztę rozkminiam.msyKxn.gif#154

Staniq

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4100
 • Tematów: 569
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 20
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też se zrobiłem:

 

kin42.gif


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u