Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski znowu miał racje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
706 odpowiedzi w tym temacie

#661

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejne mrożące krew w żyłach przeczucia targają naszym jasnowidzem.

http://www.youtube.com/watch?v=Svt25dH4rQc

http://www.nautilus....artykul&id=2517
  • 1



#662

Jovanka.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie Jackowski to nie żaden jasnowidz tylko dosyć bystry i inteligentny obserwator. Myśli,analizuje,zastanawia się i potem tak sobie dywaguje.On już szybciej by się na jakiegoś analityka-polityka nadawał. Obserwuje co się dzieje na świecie,porównuje z tym co się działo dawniej i jakie były tego efekty,a potem się tak na głos zastanawia.Stąd te jego częste określenia: wydaje mi się,uważam,myślę że...itp. I niech by sobie tak dumał i przypuszczał,tylko po co oszukuje ludzi,po co udaje jasnowidza? A potem ludzie których spotkała tragedia jadą do niego,płacą i słyszą bzdury które w taki właśnie sposób sobie obmyślił. A często wręcz po zapłaceniu nie można się z nim więcej skontaktować bo albo ma akurat ,,wizję",albo jest zmęczony,albo nie może właśnie odebrać bo coś tam mu wypadło. Rozumiem,że każdy chce jakoś zarabiać,takich cwaniaków jak on jest mnóstwo,ale zarabianie na nieszczęściu innych osób jest najobrzydliwsze ze wszystkich sposobów.
  • -1

#663

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dla mnie Jackowski to nie żaden jasnowidz tylko dosyć bystry i inteligentny obserwator. Myśli,analizuje,zastanawia się i potem tak sobie dywaguje.On już szybciej by się na jakiegoś analityka-polityka nadawał. Obserwuje co się dzieje na świecie,porównuje z tym co się działo dawniej i jakie były tego efekty,a potem się tak na głos zastanawia.Stąd te jego częste określenia: wydaje mi się,uważam,myślę że...itp. I niech by sobie tak dumał i przypuszczał,tylko po co oszukuje ludzi,po co udaje jasnowidza? A potem ludzie których spotkała tragedia jadą do niego,płacą i słyszą bzdury które w taki właśnie sposób sobie obmyślił. A często wręcz po zapłaceniu nie można się z nim więcej skontaktować bo albo ma akurat ,,wizję",albo jest zmęczony,albo nie może właśnie odebrać bo coś tam mu wypadło. Rozumiem,że każdy chce jakoś zarabiać,takich cwaniaków jak on jest mnóstwo,ale zarabianie na nieszczęściu innych osób jest najobrzydliwsze ze wszystkich sposobów.


Bez komentarza.
...napisał bym, ale niedawno me konto mi wyczyścili z błoto, a lubię porządek.
Zakładam, że ty lub znajomek jakiś w ukochanej policji pracuje.
(też widzę inaczej, więc się nie pluj, że tyle o tobie wiem) :))
  • -3

#664 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Jackowski miał - jednak - rację?

Oto wiadomości z ostatniej chwili:

Śledczy potwierdzili też, że jedną z wersji zdarzeń branych obecnie pod uwagę w śledztwie, jest ta, że Madzia została "pozbawiona życia w wyniku celowego i zaplanowanego działania osób trzecich".


albo to:

Szokujące dowody w mieszkaniu

Wiele dowodów przeczących tezie, że śmierć dziecka nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku, dostarczyło śledczym przeszukanie mieszkania matki Madzi. Oprócz wspomnianych już szokujących zapisków, prokuratura zabezpieczyła m.in. komputer rodziców Madzi. Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", ktoś sprawdzał na nim jak organizuje się pogrzeb dziecka, przeglądał cenniki małych trumien oraz szukał informacji na temat zasiłków dla rodziców w przypadku śmierci dziecka. Sprawdzano też, jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla.

Wszystko to działo się kilka dni przed zgłoszeniem uprowadzenia Madzi.



Czy to:

Dokładna sekcja zwłok Magdy z Sosnowca wskazuje, że śmierć dziecka prawdopodobnie nie nastąpiła bezpośrednio po uderzeniu w tył głowy i tylko z tej przyczyny - dowiedziały się "Fakty" TVN. Ponadto w mieszkaniu matki Madzi znaleziono kartkę z zapisem kilkunastu powodów, dla których warto pozbyć się dziecka.


Żródło: TVN24

Użytkownik osiris edytował ten post 22.03.2012 - 22:31

  • 0

#665

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że miał rację. Od kiedy to płacząc nie lecą komuś łzy? Smutna mina to za mało. Każdy od początku wiedział.
  • 0

#666

hannibal.
  • Postów: 57
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jakie to były wg rodziców powody, żeby zabić dziecko? Nie to, że wierzę w ich niewinność ale jestem po prostu ciekawy jakie motywy nimi kierowały
  • 0

#667

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

moze nie dorosli do rodzicielstwa...
  • 1

#668

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak ktos nie dorasta do rodzicielstwa, to zaniedbuje dziecko.. ale nie zabija! Wez idz zabij kolege.. proste to? a tu masz male slodkie dziecko i to do tego twoje, czuje sie wiez.. ludzie pod wplywem dzieci zmieniaja swoje zycie, nieraz poswiecaja siebie dla nich (nawet swoje zdrowie, typu przeszczep, celowe zaniedbywanie swojego zdrowia, aby wiecej starczylo dla dziecka np..)
Ja jestem ojcem dwojki dzieci i w momencie kiedy pierwszy raz wzialem syna na rece to cos we mnie sie zmienilo.. a gdy slysze jak on placze, bo sie uderzyl, albo jest mu smutno bo setnego autka mu nie kupilem.. :roll: to zaraz robie wszystko zeby temu zapobiec i jest mi wewnetrznie zal ze tak sie stalo.. nawet w stosunku do obcych dzieci zaczalem odczuwac wiecej wspolczucia od momentu kiedy sam jestem ojcem.. a matka to czuje 100 razy mocniej, taka wiez..
a tu.. kartka z plusami za i minusami przeciw.. jakby to pisala o chlopaku czy z nim zerwac czy nie.. jedno slowo ktore juz padalo w tv pasuje tu najbardziej P O T W O R! nie czlowiek
  • 3

#669

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Krzysztof Jackowski o Euro 2012, strefie Euro i Polsce

http://www.youtube.com/watch?v=3hazfgHHoFE
  • 2



#670

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm, też od samego początku przewidywałem, że Polska na Euro ugra wielkie kolorowe NIC, jestem jasnowidzem!!

Na blogu prof. Rybińskiego można było juz grubo ponad rok temu przeczytać o tym samym co mówi Jackowski, on to opiera na solidnej analizie i znajomości ekonomi i jak widać np po jego funduszu Euroggedon nie myli się. Nie wiem czy Jackowski ma farta czy tak jak Rybiński analizuje fakty, (choć na takiego człowieka nie wygląda) ale gość po prostu zanudza i mówi o tym samym co specjaliści ze wszystkich stron świata.
Żadnych konkretów, uogalnia jak tylko się da.
  • 0

#671

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kwaśniewski twierdzi, że wygrana z grecją to racja stanu, a przeciwko euro są tylko ludzie dla, których piłka nie jest najważniejsza.

Mam dość tej szopki.
  • 0

#672

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://mistrzowie.org/439368

To jest dobre podsumowanie tego tematu
  • 1

#673

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://mistrzowie.org/439368

To jest dobre podsumowanie tego tematu



Tyle błędów wymaga rzeczywiście dużych zdolności.
  • 0

#674

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no to Jackowski miał racje w stu procentacj, jeśli chodzi o tą sprawę..

Najnowsza ekspertyza biegłych w sprawie śmierci małej Magdy z Sosnowca kategorycznie wyklucza, że dziewczynka zginęła w wyniku upadku. W opinii, do której dotarła "Gazeta Wyborcza", eksperci jednogłośnie stwierdzają, że dziecko zostało uduszone.


Całość na polskalokalna.pl

Wg. Jackowskiego miało być tak:
1. Dziecko zostało uduszone - właśnie ustalono
2. Była to zbrodnia z premedytacją - właśnie ustalono
3. Jeszcze jedna osoba brała udział (osoba bardzo bliska matce) - Jeszcze nie ustalono - ale w tym tempie, to za rok o tym prokuratura też powie pewnie..
4. Dziecko miało zostać niebawem znalezione przez Policję - Sprawdziło się
5. Miało nie być zakopane - Sprawdziło się
6. Miało być ok. 100-120m od rzeki - Sprawdziło się
7. Miały być obok wysokiej metalowej konstrukcji (być może magazynu) - Sprawdziło się
8. Z miejscem kojarzyło się słowo zsyp - sprawdziło się

Użytkownik manitoris edytował ten post 02.10.2012 - 11:37

  • 1

#675

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jackowski przewidział zamieszki w Europie i proszę w Hiszpanii i Portugalii są olbrzymie demonstracjie przeciwko paktowi fiskalnemu. Media milczą, dowiedziałem się z Facebooka z grupy Anonnymous Art of Revolution.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych