Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski znowu miał racje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
706 odpowiedzi w tym temacie

#601

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Krzysztof Jackowski o śmierci Andrzeja Leppera

5 sierpnia 2011 Polską wstrząsnęła niesamowita wiadomość. Andrzej Lepper, człowiek o rozpoznawalności w Polsce graniczącej z absolutem, były wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, popełnił samobójstwo.

Powiesił się w swoim warszawskim biurze. Rzecz niewyobrażalna dla ludzi, którzy go znali prywatnie, a na pokładzie Nautilusa są takie osoby. Przewodniczący Samoobrony miał coś, czego nie ma wielu polskich polityków, czyli charyzmę. Jego samobójcza śmierć jest wydarzeniem, które przejdzie do politycznej historii Polski. I nie ma tutaj znaczenia, czy był populistą i czy głoszone przez niego poglądy miały jakikolwiek sens – Andrzej Lepper jest częścią historii współczesnej Polski i tego nikt nie zmieni.

Mało znanym incydentem jest historia znajomości jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego i Andrzeja Leppera. Przewodniczący Samoobrony chciał poznać jasnowidza, gdyż słyszał o jego niesłychanym talencie. Kiedy do takiego spotkania doszło, jasnowidz prawie ściął Leppera z nóg, gdyż trafnie wskazał ludzi w jego otoczeniu, których powinien unikać. Trafił w dziesiątkę!

Ale wtedy powiedział coś więcej. Ku zdumieniu Andrzeja Leppera określił dokładnie... procent głosów, które zdobędą w wyborach parlamentarnych. Nie pomylił się nawet o jeden procent, a warto przypomnieć, że były to czasy, kiedy nikt Samoobronie nie dawał najmniejszych szans na wejście do parlamentu.

Od tego czasu Andrzej Lepper często korzystał z usług jasnowidza. Ta znajomość obfituje w niezwykłe momenty. Jest początek 2010 roku. Przewodniczący Samoobrony pyta jasnowidza o wybory prezydenckie, o Kaczyńskiego. Jasnowidz zamyka oczy i mówi coś zupełnie niezrozumiałego:

- Kaczyński leży i śpi… śpi… on nawet nie wystartuje!

Andrzej Lepper był wstrząśnięty. Kiedy 10 kwietnia 2010 roku rozbił się samolot z parą prezydencką na pokładzie stało się jasne, że wizja jasnowidza się sprawdziła.

Pod koniec 2010 roku Superekspress poprosił jasnowidza o wizję tego, co stanie się w Polsce w 2011. I tu nagle jasnowidz powiedział, że „w dziwnych okolicznościach zginie znany polityk”. Tuż po samobójczej śmierci Andrzeja Leppera jasnowidz mówi wyraźnie:

- Jestem smutny, to był dobry człowiek…

nautilus


I nowa wypowiedź o kryzysie:
http://www.youtube.com/watch?v=vmxZR_JPj6Y

Użytkownik _Silent_ edytował ten post 06.08.2011 - 20:58

  • 4

#602 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

To chyba będzie sprawdzian najwyższej próby Jackowskiego, bo z tą wizja posuwa się niebezpiecznie daleko zarzucając morderstwo dziecka.

"Uważam, że dziecko zostało zamordowane. Czuję, że zostało uduszone. Nie wydaje mi się, żeby zmarło w wyniku nieszczęśliwego wypadku" - powiedział w rozmowie z "Gazetą Polską Codziennie" jasnowidz Krzysztof Jackowski, który wielokrotnie współpracował już z policją i prokuraturą.

"Wszystko zostało zaplanowane, przygotowane z premedytacją. Nie potrafię powiedzieć, jaki był bezpośredni powód zbrodni. Czuję jednak, że tu są jakieś głębsze sprawy. Według mnie w morderstwie brała udział jeszcze jedna osoba. Nie chcę osądzać nikogo. Powiem tylko, że jest to ktoś bardzo bliski matce małej Magdy. To osoba, która występowała razem z matką dziecka podczas konferencji prasowych, spotkań z dziennikarzami. Będzie aresztowana przez policję" - twierdzi Jackowski.

I dodaje: Sądzę, że policjanci niebawem znajdą ciało dziecka. Na razie szukają w złym miejscu, nie zostało ono zakopane. Widzę wysoką metalową konstrukcję, może to jest magazyn, jakieś 100-120 m od rzeki. Kojarzy mi się słowo „zsyp”. Tam zostały ukryte zwłoki.


Jeżeli się myli to będzie bolesny cios a jeśli ma rację to ................. sami ocenicie.
  • 0

#603

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Parę dni temu z tego co wyczytałem nie powiedział wszystkiego, ale opublikowano "delikatniejszy" fragment jego wizji. Mówił, że dziecko jest w kraju, dokładnie w Sosnowcu i że zaskoczy ta sprawa opinię publiczną. Wierzę temu panu, sam chciałbym być jasnowidzem i wierzę, że mogę być :) nie będę tu pisał o swoich "wizjach", bo i tak już niczego udowodnię, ale dziwi mnie to, że oni dalej szukają przy rzekach ;/ no chyba, że to nieaktualne zdjęcia.

Może się okazać, że dziecko jednak żyje jak myślicie? nie wiem jak to się nazywa, ale ktoś może np. raz spędzać czas ze znajomymi, rodziną, a zaraz jak gdyby traci świadomość i jest innym człowiekiem. Może ktoś dba o to dziecko, karmi je.
  • 0

#604

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba będzie sprawdzian najwyższej próby Jackowskiego, bo z tą wizja posuwa się niebezpiecznie daleko zarzucając morderstwo dziecka.

"Uważam, że dziecko zostało zamordowane. Czuję, że zostało uduszone. Nie wydaje mi się, żeby zmarło w wyniku nieszczęśliwego wypadku" - powiedział w rozmowie z "Gazetą Polską Codziennie" jasnowidz Krzysztof Jackowski, który wielokrotnie współpracował już z policją i prokuraturą.

"Wszystko zostało zaplanowane, przygotowane z premedytacją. Nie potrafię powiedzieć, jaki był bezpośredni powód zbrodni. Czuję jednak, że tu są jakieś głębsze sprawy. Według mnie w morderstwie brała udział jeszcze jedna osoba. Nie chcę osądzać nikogo. Powiem tylko, że jest to ktoś bardzo bliski matce małej Magdy. To osoba, która występowała razem z matką dziecka podczas konferencji prasowych, spotkań z dziennikarzami. Będzie aresztowana przez policję" - twierdzi Jackowski.

I dodaje: Sądzę, że policjanci niebawem znajdą ciało dziecka. Na razie szukają w złym miejscu, nie zostało ono zakopane. Widzę wysoką metalową konstrukcję, może to jest magazyn, jakieś 100-120 m od rzeki. Kojarzy mi się słowo „zsyp”. Tam zostały ukryte zwłoki.


Jeżeli się myli to będzie bolesny cios a jeśli ma rację to ................. sami ocenicie.


Dzisiaj, po tych wszystkich newsach i wywiadach to ja juz tak o 10:30 pomyslalem.. czy jestem jasnowidzem lepszym od niego?? :o

Jakby tak powiedzial 3 dni temu, to by bylo cos..

Użytkownik manitoris edytował ten post 03.02.2012 - 18:37

  • 0

#605 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Tyle że on ogłasza te swoje rewelacje w mediach więc naraża się na ośmieszenie lub nawet zarzut pomówienia w stosunku do matki zaginionego (porwanego) dziecka.
Jeżeli te rewelacje się nie potwierdzą to będzie wyglądał jak d............ za krzaka.
Jeśli odwrotnie to wzrośnie jego prestiż.
Tak czy inaczej jest to test na jego jasnowidzenie.
  • 0

#606

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja ufam Jackowskiemu, zbyt długo przyglądam się jego działaniom, żeby mieć jakieś wątpliwości, choć jak wiadomo, błędy popełniają nawet najlepsi .. tak się złożyło, że jestem z Sosnowca, kojarzę nawet matkę i ojca małej Magdy, dlatego ta sprawa mnie bardzo poruszyła i od początku śledzę każdą informację na ten temat .. od początku zakładałem i "miejscowa ekipa" również, że dziewczynka nie żyje .. czy tak jest to się dopiero okaże, bo chciałbym bardzo abyśmy się wszyscy mylili, w tej sytuacji nawet lepiej by było gdyby mała została sprzedana, przynajmniej by żyła .. trochę też kombinowaliśmy, sprawdzaliśmy internet w poszukiwaniu charakterystycznej jasnej kurtki z czarnym pasem rzekomego porywacza, znajomych tej pary na nk, bookfejsie, analizowaliśmy trasę, którą szła matka z wózkiem itd .. itp .. wracając jednak do Jackowskiego i jego wizji .. jeśli wizja jest prawidłowa to przy drodze, którą szła matka, w odległości podanej przez Jackowskiego (100-120m od rzeki), może trochę więcej, jest magazyn, metalowa konstrukcja, taka hala przy torach kolejowych, i właśnie się zastanawiam czy się tam nie wybrać rozejrzeć, chociaż to i tak kwestia kilku dni jak znajdą ciało .. trochę mi tylko motywacji brakuje, bo już pomijając dzisiejszy "przełom" w sprawie, który mnie od rana zdołował to najzwyczajniej dzisiejszy dzień dał mi w d... po całości i jedyne o czym marzę to o zimnym browarze ..

P.S. Już po sprawie .. :(

Użytkownik BadBoy edytował ten post 04.02.2012 - 00:50

  • 0



#607 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie chciałbym robić OT w tym temacie ale trzeba przyznać że ta sprawa jest wybitnie niestandardowa.
Ani nie uwierzyłem jej (matce) na konferencji ani jej wyznaniom dla detektywa.
Praktycznie wszystko jest możliwe więc konstatacja Jackowskiego jest tym bardziej po krawędzi.
  • 0

#608

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koszmarny dzień :(

Post wyżej, analizując wizję Jackowskiego wytypowałem miejsce gdzie znajduje się ciało dziewczynki, hala, okolice torów kolejowych ..

Oto wiadomość TVN24 z ostatniej chwili :

Policja odnalazła w Sosnowcu ciało dziecka, dziewczynki - wszystko wskazuje na to, że to zwłoki półrocznej zaginionej Magdy. - Z matką rozmawiali policjanci grupy operacyjno-śledczej. W pewnym momencie stwierdziła, że miejsce, które wskazała poprzednio było fałszywe. Przekazała, że jest gotowa pokazać dokładne miejsce pozostawienia zwłok - relacjonował w TVN24 mł. insp Andrzej Gąska, rzecznik katowickiej policji. - Została zabrana na miejsce i je wskazała - dodał. Przy zwłokach znaleziono różowy kocyk, który Magda miała przy swoim zaginięciu.

Jak relacjonował Gąska, ciało znaleziono w okolicach torów kolejowych, przykryte gruzem, kamieniami. Policja nie chce na razie przesądzać, czy kobieta mogła sama ukryć dziecko w tym miejscu.

TVN24

Info z Onetu :

Ciało Magdy znaleziono w piątek późnym wieczorem w kompleksie parkowym przy ul. Żeromskiego, przy torach kolejowych za halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - To ok. 1,5 km od miejsca, wskazanego wcześniej przez pana Krzysztofa Rutkowskiego - powiedział rzecznik.

Onet

Pozostawiam to bez komentarza ..

Użytkownik BadBoy edytował ten post 04.02.2012 - 01:13

  • 0



#609

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Badboy gdzie Ty widzisz tory kolejowe przy wskazaniach Jackowskiego? On nic nie mówił o torach. Zaczynasz widzieć już to co chcesz zobaczyć.

Jak na razie zgadzają się 4 wskazówki z 8:
1. Dziecko zostało uduszone - Jeszcze nie ustalono
2. Była to zbrodnia z premedytacją - Jeszcze nie ustalono
3. Jeszcze jedna osoba brała udział (osoba bardzo bliska matce) - Jeszcze nie ustalono
4. Dziecko miało zostać niebawem znalezione przez Policję - Sprawdziło się
5. Miało nie być zakopane - Sprawdziło się
6. Miało być ok. 100-120m od rzeki - Sprawdziło się
7. Miały być obok wysokiej metalowej konstrukcji (być może magazynu) - Sprawdziło się
8. Z miejscem kojarzyło się słowo zsyp - Jeszcze nie ustalono

Poczekajmy aż wszystko się wyjaśni..

Użytkownik Striker edytował ten post 04.02.2012 - 01:34

  • 0

#610

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Badboy gdzie Ty widzisz tory kolejowe przy wskazaniach Jackowskiego? On nic nie mówił o torach. Zaczynasz widzieć już to co chcesz zobaczyć.

Jakbyś uważniej czytał moje posty to byś zrozumiał, że okolice torów wytypowałem na podstawie wizji Jackowskiego, ponieważ znam ten teren .. i powiem więcej bo jestem w ciężkim szoku jak precyzyjnie określił miejsce .. jest to inne miejsce, niż to, które było przeszukiwane wcześniej i dokładnie na drodze, którą szła matka, o czym pisałem dwa posty wyżej .. żałuję, że nie napisałem ulicy, bo dokładnie tam gdzie myślałem znaleziono ciało i to w kompletnie innej dzielnicy niż szukano na początku ..

Użytkownik BadBoy edytował ten post 04.02.2012 - 02:03

  • 0



#611

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No jak na razie jestem zaskoczony i to bardzo obrotem sprawy, a już tym bardziej, że Krzysztof Jackowski dość precyzyjnie określił miejsce, gdzie ciało miało się znajdować. Jeżeli potwierdzi się motyw zabójstwa czyli fakt, że dziecko zostało uduszone to od dnia, w którym to nastąpi zacznę wierzyć w jasnowidztwo.
  • 0



#612

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jestem totalnie zszokowany precyzją z jaką wskazał miejsce Jackowski, byłem tak pewny gdzie to jest, że chciałem tam nawet iść i pewnie rano bym poszedł, dlatego też pisałem, że to okolice hali koło torów ( o czym w wizji Jackowski nie mówił ale i tak podał wyraźne wskazówki gdzie to może być ) .. jest to też praktycznie w bliskiej okolicy domu, z którego wyszła z dzieckiem, więc przeszła tylko kawałek, kilkaset metrów i zostawiła małą a resztę drogi szła pustym wózkiem i pod koniec trasy sfingowała napad .. może niektóre wizje Jackowskiego są nieprecyzyjne ale jeśli chodzi o znajdowanie zwłok to facet jest bezbłędny .. i nawet jeśli reszta wizji okaże się nietrafiona to i tak długo nie wyjdę z szoku .. poczekajmy na wyniki sekcji to będziemy wiedzieć więcej ..
  • 0



#613

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

A mógłbyś opisać to miejsce? Np. czy i ile kontenerów było, czy były kwadratowe albo owalne, czy obok był jakiś staw lub las. Jakbyś mógł opisz. Czy to wyglądało mniej więcej tak patrząc od lewej:

wolna przestrzeń >> (okrągły pionowy kontener, bardziej beczka) >> staw >> las
>>stojąc tutaj<<

Mam nadzieję, że rozumiecie, nie widziałem na razie zdjęć. Jasnowidz chyba nawet ubrania nie dostał...brawo.
  • 0

#614

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no niby trafił niby nie trafił. Pierwsza jego wizja była taka, że dziecko nie żyje, a to faktycznie był wypadek. A teraz już twiedzi, że to nie był wypadek. Zanim lata od portalu do portalu od dziennikarza, do dziennikarza, niech ustali jedną wersje chociaż, bo sam sobie nadszarpuje wiarygodność. Dalej twierdzę, że więcej w nim sztukmistrza dedukcji, niż jasnowidza, chociaż nie umniejszam temu, że może mieć nieprawdopodobną intuicję przy określaniu czy ktoś życie czy nie.


ps. na fejsbooku nautiliusa, podałem linki do obu wizji, jednej z wypadkiem, drugiej z zabójstwem, oczywiście tą z wypadkiem już usunęli, bo forsują teraz tą drugą opcje. Ech żenada

Użytkownik asp edytował ten post 04.02.2012 - 07:30

  • 0

#615

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jackowski pewnie myślał, że zwłoki zostaną znalezione gdzieś obok tego miejsca wskazanego za pierwszym razem, czyli również w okolicy rzeki. Gdyby tak było to też byśmy mieli wizję sprawdzoną. Z tego co widzę Jackowski twierdził, że tam jest jakaś metalowa konstrukcja. Gdyby rzeczywiście zobaczył w swojej wizji prawdziwe miejsce to by powiedział, że jest to stary zrujnowany budynek albo ogólnie ruina.
A z tym uduszeniem też na razie nic nie wiadomo. Jeszcze w piątkowym dzienniku zachodnim Jackowski mówił jedynie że sprawa nas zaskoczy i tyle nic więcej. A potem jak matka zmieniła wersję wydarzeń to Jackowski zaczął mówić o tym że dziecko mogło zostać zabite.
Mógłby ktoś zrobić print screena z zumi tam gdzie widać to miejsce znalezienia.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 04.02.2012 - 10:37

  • -5




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych