Skocz do zawartości


Zdjęcie

naładowanie mp4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

crstone pewnie masz nokie 3310... ten magiczny model telefonu ma niewyjaśnione zdolności do samoładowania baterii bez żadnego podgrzewania albo psi kulek :)
(błąd w konstrukcji telefonu, każdy ma zły odczyt baterii :P )

a tak na poważnie to jeżeli naładował byś mp4 własną energią tak że byś ją aż przeładował to na pewno nie trzymała by tylko jeden dzień, nawet gdybyś słuchał muzyki przez cały dzień to i tak by nie siadła więc dla mnie to raczej nie była twoja energia... albo inaczej może coś tam przesłałeś i spowodowałeś spięcie które wywołało zły odczyt baterii...
  • 0

#17

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz więc, że jeszcze wiele się musisz nauczyć - programowanie konstraktu to nic innego jak ... no właśnie, zaprogramowanie go do wykonania określonej czynności.


W każdym razie nie słyszałem, by tak się to nazywało :P (zacofanie no.2 :P [być mozę dlatego, że jestem samoukiem? :P ])

marcici, wierz lub nie, ale takie coś da się zrobić, co on tu opisuje. Może akurat jego przypadek nie potwierdza tej regułki, ale za to mój tak ;]


Może mój post źle zabrzmiał, jednak chodziło mi o to, że akurat TEN przypadek był zbiegiem okoliczności Imo, no ale, każdy myśli jak chce ^^
  • 0

#18

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

crstone pewnie masz nokie 3310... ten magiczny model telefonu ma niewyjaśnione zdolności do samoładowania baterii bez żadnego podgrzewania albo psi kulek :)
(błąd w konstrukcji telefonu, każdy ma zły odczyt baterii :P )


Sqny Erykson k508i :mrgreen:
  • 0

#19

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z chęcią poznam waszego dilera :o

Co jak co ale w ten cały stuff z psi ballami nie wierze. ;)

Chyba, że zobacze na własne oczy ...
  • 0

#20

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Psi ball'a nie da się zobaczyć, chyba że posiadasz umiejętność widzenia w astralu. Co najwyżej do zauważenia jest telekineza.
  • 0

#21

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Berith trudno jej nie zauważyć, skoro ci książka zaczyna po ławce wędrować xD

Zauważalne jest leczenie energią. Może energii nie zobaczysz, ale za to zobaczysz jak pacjentowi poprawia się zdrowie i samopoczucie :)
  • 0



#22

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież powiedziałem że efekty używania psi balli, takie jak telekineza już są zauważalne ;p Ale sama energia nie :)
  • 0

#23

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytaj na forum jakichś fizyków, czy jak tam ich zwał ;) Ja Ci na to pytanie napewno nie odpowiem, ale zwykłe "paluszki" podgrzewałem na gazie i działały.


Nie trzeba być tutaj fizykiem. Im wyższa temperatura tym szybciej poruszają się cząsteczki bo to właśnie jest temperatura (energia kinetyczna cząsteczek). Jak podgrzejesz baterie to elektrony łatwiej przemieszczą się do obwodu, co za tym idzie otrzymasz pozornie więcej energii z baterii.
  • 0

#24

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba jednak uważać na lekcjach fizyki w gimnazjum, żeby to wiedzieć :)
A tak swoją drogą. Czemu nowoczesne baterie nie dają się już tak ładować jak ich starsze kuzynki? :/

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#25

Besia.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ładowanie baterii psi ballem, ekstra, nie pomyślałam o tym, muszę kiedyś spróbować (chociaż z drugiej strony boję się o swój sprzęt, bo kto wie, czy nie zepsuje mi się, tak jak Eangle :P ). Kiedyś rzeczywiście dało się baterię "ładować" poprzez pocieranie jej w rękach. Sama często stosowałam ten sposób z pozytywnymi skutkami. A jeszcze co do psi balli to ich nie można zobaczyć, co najwyżej można wyczuć :)
  • 0

#26

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A czy ktoś z Was twierdzących, że potrafi naładować baterię psi-ballem, poddałby się doświadczeniu w warunkach laboratoryjnych?
  • 0

#27

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tzn? Pójść do laboratorium z telefonem w ręce i naładował baterię na oczach naukowców ? :P
  • 0

#28

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie dokładnie tak, ale blisko. Naładować baterię podpiętą pod miernik w kontrolowanych warunkach. Dobra aparatura pomiarowa stwierdzi czy rzeczywiście bateria została choć trochę naładowana.
  • 0

#29

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to by było coś ;) Jeśli test wypadłby pozytywnie i rzucone zostało na to światło, to mógłby być to duży krok w potwierdzenie wielu tez. Tylko gdzie można by wykonać taki test? Bo śmiałków na pewno znalazło by się wielu.
  • 0

#30

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może da się psi-balla naładować bateriami..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych