Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cmentarz Żydowski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#16

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fakt Autentyczny kumple tez to widzieli i słyszeli

Istnienie faktów autentycznych to już rzecz paranormalna, domyśl sie dlaczego.
Tak jak pisałem wcześniej nie przekonasz tycj którzy ci nie wierzą, nawet nie ma sensu się wywnętrzać :)
  • 0

#17

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może wpadł do jakiegoś innego grobu :P

A mnie interesuje dlaczego jeden z nich był rozkopany tak, że kości byly odsłonięte :/

Ja tam nigdy żadnego ducha nie spotkałem ...
  • 0

#18

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może wpadł do jakiegoś innego grobu :P

A mnie interesuje dlaczego jeden z nich był rozkopany tak, że kości byly odsłonięte :/


Daj spokój zadajesz żałosne pytanie......!!!
Przyjedz nawet teraz na ten Cmentarz i zajrzyj do pierwszego lepszego zapadniętego grobawca>>
Pomyśl zanim coć głupiego palniesz!....mmaakkss
  • 0

#19

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wg. mnie to był człowiek. Wy byliście roztargnieni i pewnie nawet nie zauważyliście kiedy ten facet sobie poszedł...

P.S. L&M- wydawało mi się, że czerwony kolor jest przeznaczony jedynie dla modów :/ chyba, że źle widzę tudzież źle zrozumiałam O.o
  • 0

#20

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydaje mi sie ze jest to 100% prowokacja, bo zaden dzieciak nie wzialby do reki czaszki jakiegos rozlozonego umarlaka, tutaj przebarwiles swoja opowiastke.
  • 0

#21

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś przypadkowy przechodzień idzie sobie niedaleko cmentarza i słyszy/widzi grupkę dzieciaków zabawiających się tam w najlepsze, no to podchodzi i zwraca im uwagę. A dzieci oczywiście uznają go za ducha i podświadomie chcą wierzyć iż jest to duch - dlatego też wydaje im się że staruszek zniknął podczas gdy ten uznał poprostu ,że swoje zadanie-zwrócenie im uwagi- wykonał więc może sobie iść .

Takie jest moje zdanie.
  • 0



#22

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem po prostu... Wszędzie występuje motyw, że widzimy kogoś, odwracamy się na chwilę i gdy odwracamy się znowu już nikogo nie ma... Jak można odwrócić wzrok od jakiegoś staruszka, który nam zwraca uwagę? Normalny człowiek patrzyłby się na niego zanim ten by sobie nie poszedł. A nikomu nie przyszło do głowy żeby przeprosić Pana i odejść w spokoju? To nie jest normalne zachowanie... Ktoś nam zwraca uwagę a my zaczynamy patrzeć się w inną stronę, po prostu brawo.

P.S.

ja tam szczerze wierze ze top był duch lub zjawa

Jaka jest różnica?... I kto zajmuje się klasyfikacją?
  • 0

#23

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MortisGrim coś w tym jest :) ale weź pod uwagę że jeżeli małe dzieci robią coś teoretycznie złego i ktoś starszy zwraca im uwagę to co robią te dzieci... opuszczają głowy albo patrzą jeden na drugiego :)
  • 0

#24

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

O boze bawic sie na cmeczntarzu ja balem sie nawet na niego spojrzec i to jeszcze jakis stary zniszczony ; x
  • 0

#25

KwusheR.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zryta psycha :P
Nie no z tą czaszką to przesadziłeś. Chyba, że to był syn jakiegoś grabarza.

Tacita: Proszę uważać na słowa :mlotek:
  • 0

#26

bikstopa.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teoretycznie brzmi bardzo wiarygodnie.

1. kto normalny zwraca uwagę dziecku i nie poczeka aż ono się poprawi/odejdzie stamtąd?
2. odwrócili się by wyciągnąć kumpla z dziury i wtedy pogadać z dziadkiem, wtedy go już nie było - nie zastosował się do ptk 1
3. twierdzi autor że nie było go w pobliżu, co by się z nim stało na cmentarzu?

tyle argumentów że to prawda - lecz ja jakoś w to nadal nie wierze :<
  • 0

#27

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. Pewnie powiedział co tam miał powiedzieć, pokiwał głową i poszedł tam gdzie miał iść.
2. Nie było go, bo może poszedł na jakiś grobowiec i może go nie było widać.
3. Jak wyżej.
  • 0

#28

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e no tak nie można. bawić się czyjąś czaszką i biegać po cmentarzu. to obrażanie dumy i spokoju zmarłych. ten ktoś mógł was przeklnąć.
  • 0

#29

Bazuka.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A w jaki sposób bawiliście się tą czaszką? Graliście w piłkę nożną czy ręczną? :aaa:
Moim zdaniem to był człowiek - prawdopodobnie ortodoksyjny żyd, bo oni zawsze ubierają się na czarno.

A co zrobiliście z tą czaszką po skończonej zabawie? :hmm:
  • 0

#30

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niewiem, niewiem

Przechodzicie koło starego cmentarza i widzicie że trzech dzieciaków bawi się czaszką
Oczywiście podchodzicie i mówicie - "Dlaczego zakłócacie spokój zmarłych??"

Tak sobie to wyobrażacie??

Nieźle to teraz tak
Skoro był to ortodoksyjny Żyd a wy bawiliście się na żydowskm cmentarzu żydowską czaszką dziwne że powiedział tylko tyle i uciekł.Ja na jego miejscu powiedział bym cokolwiek innego w końcu to zbeszczeszczenie zwłok a Żyd raczej spokojnie by nie patrzył jak sie bawicie czaszką kogoś kto mógł być jego krewnym itd.Z pewnością dopilnowałby żeby wszystko co wyciągneliście z tego grobu wróciło na swoje miejsce a wy nigdy na ten cmentarz nie wrócili i szybko o nim zapomnieli.

A gdyby to była zjawa/duch pewnie na tym forum byśmy o tym nie usłyszeli bo zjawa/duch by sie wkurzyła i wtedy ciekawe co by się stało z tobą ale pewnie nic ciekawego :>

Czyli pewnie nie była to osoba ani zjawa więc pewnie chupacabra szła w starym garniaku na impreze doi drugiej wsi i zobaczyła że same kości to sobie darowała akcję (sorry musiałem :rotfl: )

I to zdjęcie niejest tego cmentarza to niejest zdjęcie nawet żydowskiego cmentarza z tego co wiem.
cała ta historia jest bardzo nadwątlona-skąd cmentarz (stary) w środku lasu?Daleko od jakiegoś miasta/wioski??

Jak groby mogły się pozapadać tak żeby szczątki były odkryte?Pewnie to musiałybyś jakieś stare krypty ala RTCW.I jakby twoj kumpel do niej wpadł to by raczej bez jakiś uszkodzeń z niej nie wyszedł.


I ostatnia kwestia-Czy jakbyście mieli koło 10 lat poszlibyście bawić się daleko w las na stary cmentarz??Ja w tym wieku omijałbym go z daleka.A jakbym zobaczył czaszkę to bym mial dosyć i w ciągu 2 minut znalazłbym się w domu.
A tu dopiero stary cmentarz w srodku lasu, zapadnięte groby, czaszki i zjawa.Takimi historiami straszy się dzieci przy ogniskach.Lepiej powiedz że to wymyśliłeś bo ja w to na pewno nie uwierzę
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych