Skocz do zawartości


Czy Wy w to naprawde wierzycie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co piszesz to tylko ty umiesz czytac ze zrozumieniem...więc skoro my jestesmy tak tępi i nie rozumiemy twoich światlych postow to po kiego z nami konwersujesz? I dlaczego wydaje mi się, że odpisujesz wybranym osobom? Dla innych nie potrafisz znalesc odpowiedzi?
  • 0

#32

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

IMO zakładanie tematu, w którym jeden samotny wojownik będzie propagował jedyną słuszną, bowiem naukową wiedzę, a pozostali userzy będą starali się mu wyjaśnić, jak bardzo się myli, jest całkowicie bez sensu. Jeszcze raz IMO temat do zamknięcia, bo tylko niepotrzebnie brudzi bazę danych, ani miodek was nie przekona, ani wy jego - więc nie ma sensu się kłócić.

A sam fakt rejestrowania się na forum aby pokazać swoją jedyną słuszną rację jest kolejnym aspektem IMO bez sensu.
  • 0

#33

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, więc chce powiedzieć że twoje podejście jest pożałowania godne. Prawdziwy człowiek nauki zanim czanie krytykować zapoznaje sie z całym dostępnym materiałem i nigdy nie jest do końca pewny. Nie zadaje pytan na które ma już odpowiedź i nie bawi się w kogoś lepszego. Bo widzisz mój kolego, sceptycyzm ma to do siebie że jest jak broń, sam siebie możesz nim pokaleczyć.
  • 0

#34

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro zdjęcia do Ciebie nie przemawiają (bo nie muszą) - zapraszam na forum - tam sobie możesz szukać i komentować każdą fotkę :) Pozostają filmy - wiem ... to też zrobisz na komputerze [nie śmiem wątpić] (uwierz mi - grafikę da się odróżnić od "naturalnego/prawdziwego" filmu - nie zawsze, ale da...). Zeznania świadków - choćby Disclosure Project + raport (jeśli to przejdzie ci "obok uszu" to nie radze szukać dalej... ;) ). Dokumenty - te pewnie też są "sfotoshopowane" ;) Pozostaje jeszcze "osobiste doświadczenie" ... ale rozumiem, że nie miałeś ku temu okazji...

P.S. Przypominam text widniejący na stronie głównej - nas nie zmienisz - nam jest z tym dobrze :) jak widzisz są wśród nas tacy którzy potrafią uszanować to w co wierzy druga strona...

Pozdrawiam...

P.P.S. Apeluje aby rozmawiać z "naszym kolegą" na przyzwoitym poziomie...
  • 0



#35

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodam tylko, że to Pan Miodek nie umie czytac ze zrozumieniem bowiem reguly postowania w Pokoju Ankiet są jasno okreslone...a tu ankiety w ni hu hu nie ma.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych