Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chyba mam małpe w domu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
264 odpowiedzi w tym temacie

#61

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze bardzo, nie mam nic na przeciw. Co do smrodu to tylko jakaś małpa chyba się nie myje... ale to nie u mnie. Moje są z regóły czyste...

A tak na serio, jesli nie masz dziewczyny/chłopaka/psa to nie moja wina, czy tu zawsze sprawdza się IP kiedy ktoś zgadza się z tezą która Ci się nie podoba? Może jeszcze Inkwizycje zrobisz? Albo ocenzuruj mnie bo Ci się nie podobam...
  • 0

#62

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[QUOTE]Może jeszcze Inkwizycje zrobisz? Albo ocenzuruj mnie bo Ci się nie podobam...


Haha dobrze powiedziane
  • 0

#63

Monkey.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mangel po 1 panne mam , po 2 uważaj jak się do mnie zwracasz leszczu , po 3 spójrzcie na jego posty ... NIE MA SPÓJNOŚCI!!!

Edit Queen Inga: Jeszcze jeden mądry wpis i warn, a może dwa.
  • 0

#64

warg.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mangel po 1 panne mam , po 2 uważaj jak się do mnie zwracasz leszczu , po 3 spójrzcie na jego posty ... NIE MA SPÓJNOŚCI!!!



Hmmm... widze ze mamy doczynienia z obrońcą uciśnionych (patrzcie na nick). Weź sie ogarnij , nie podoba Ci sie lub nie wierzysz trudno twoja sprawa nie wypowiadaj się. Ciekawe kiedy Ciebie to coś spotka...
  • 0

#65

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie oszukujmy sie, nie bedzie zadnych dowodow. Kazdy normalny czlowiek zalatwilby sobie mnostwo mozliwosci do uwiecznienia takiego stworka, szczegolnie jesli jest on tak materialny. Ja to bym kupil takie cos
http://allegro.pl/it...ull_box_gw.html

dobrze ukryl i obserwowal jakies pomieszczenie non stop. Ale zaraz pewnie uslyszymy ze nie ma kasy...

Jak dla mnie sciema. Ale bede sledzil wątek :P

ps
a moze to to ?

Dołączona grafika


albo to

Dołączona grafika

:victory:
  • 0

#66

warg.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu ... to pierwsze jest obleśna , co to? :D
  • 0

#67

stoper.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podpatrz co to cos najczesciej podbiera z lodowki i sprobuj to zarcie nafaszerowac czyms typu trutka na szczury, srodek nasenny/ przeczyszczajacy jak stworkowi nie posmakuje to moze przestanie ;)
  • 0

#68

pietrov.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podpatrz co to cos najczesciej podbiera z lodowki i sprobuj to zarcie nafaszerowac czyms typu trutka na szczury

No tak, a nieświadoma mamuśka albo siostra przez przypadek zje. :P
Może nie tak drastycznie. Byłbym jednak za kamerami i cierpliwością.

to pierwsze jest obleśna , co to?


P.S. Dołączam się do pytania :mrgreen: Wygląda jak krzyżówka psa z kobietą ale pierwszy raz widzę coś takiego :hmm:
  • 0

#69

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mangel po 1 panne mam , po 2 uważaj jak się do mnie zwracasz leszczu , po 3 spójrzcie na jego posty ... NIE MA SPÓJNOŚCI!!!

Uwazaj małpo (zwracam sie do Ciebie zgodnie z nickiem), bo jak jeszcze raz obrazisz mego chłopaka to Ci, brzydko mowiąc, zrobie z oka jesien sredniowiecza. I nie wrzeszcz, bo brak spójnosci jak narazie tylko ty widzisz.

Wracając do tematu rozmawialam z Kaska (9 lat), siostrą Michala, ona nic nie wiedziala o naszych rozmowach na temat tych istot. Powiedziała mi, że tez widzi cos takiego, raz male, raz duze i ze jest owłosione. Poza tym jestem też swiadkiem dziwnego zachowania sie Beli, ktora leżac spokojnie nagle zrywa sie, biegnie do czegos i szczeka na cos co znika zanim pobiegnie sie sprawdzic co to jest.
  • 0

#70

stoper.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ginie wszystko, od jedzenia dla psa i koszatniczek po mój ukochany gulasz z żołądkami który w domu jem tylko ja.


wiesz ja myslalem o tych rzeczach, ktorych raczej nikt inny z domownikow nie ruszy

ps. Pisales cos ,ze masz strych i piwnice tam rozpocznij ekspedycje. ;)
  • 0

#71

warg.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może uznacie mnie za głupiego ale ja bym się przestał przejmować i podniecać taką małpą (zwracam się do autora tematu) . Byćmoże to tylko czeka by zwrócić na siebie uwage i wtedy znika. Poniewaz bardzo czętso tego wypatrujhesz prawie wogle się to nie pojawia. Moze jak ty i reszta towarzystwa zacznie sprawiec wrazeni ze sie tym nie interesuje to zacznie sie to nasilac by zwrocic uwage. Wtedy prpopnuje rozmieszczanie kamer. :)
  • 0

#72

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Opisałbyś szczegółowo, co do jedzenia - tylko konkretnie - podbierają te stworki?
  • 0



#73

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh... małpy mnie od leszczy wyzywają, ludzie z góry wiedzą że nie będe miał zdięci... dobrzy są niektórzy. Jak mniemam mamy tu doczynienia z kilkoma jasnowidzami i dalekowidzami który już mnie przejrzeli i wiedzą wszystko lepiej niż ja.

Osoby które tak namiętnie mnie tu atakują zapominają o jednej rzeczy, nie mam zamiaru tego łapać ani nagrywać, chce się tego pozbyć. Ale prosze, jeśli komuś tak zalerzy wezme aparat od kumpla (sam to widział i chętnie mi pomoże) i zrobie kilka fotek. Nie wiem co na nich wyjdzie ani czy was to usatysfakcjjonuje, prawde mówiąc mam to gdzieś. Obchodzi mnie jedynie bezpieczeństwo włąsnej rodziny i znajomych, nie mam kasy żeby się wyprowadzić gdziekolwiek, poza tym nie będe zmieniał adresu dla kilku stworów.

Wszyscy naskakują na mnie bno użyłem słowa "małpa", dobrze, niech to będzie i dzieńcioł. Chce się tego pozbyć i mieć święty spokój. Jeśli komuś się to nie podoba niech milczy i swoim jadem raczy się w samotności a mnie pozwoli działąć.

Skończyłem.
  • 0

#74

warg.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nareszcie jakieś postępy :) Powodzenia stary
  • 0

#75

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla dobra nauki proponuje jednak to nagrać :cafe:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych