Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chyba mam małpe w domu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
264 odpowiedzi w tym temacie

#46

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu wszyscy starają się podporządkować to pod duchy i energie. JA czuje że to jest amterialne, a przynajmniej jest w momęcie gdy się pojawia. 100% żywej tkanki i zwierzęci-ludzkich zachowań. Nie ma siły, nic mnie nie przekona że to coś jest niematerialne. Nie chodzi nawet o to że niewierze w duchy, zwyczajnie wszystkie moje kontakty z tym czymś są zbyt materialne jak na ducha. Tu nie chodzi o wrażenia typu zapach czy dźwięk. Tu chodzi o ich cielesność, o te wrażenia jakie odbiera się od każdej żywej istoty, ciepło ciała (miejsce na którym to coś leżało na mojej pościeli było nagrzane) drobne ruchy włosów na ich ciałąch, nawet oddech który nie tylko słychać ale nawet czuć (ma taki ciężki do zdefiniowania zapach, jak świerze mięso i przejrzałe owocce). To nie są wrażenia które można zakwalifikować do spotkań z bytami, duchami, energiami ani czymkolwiek innym.

Szczegułów które podałem powyżej nie podałęm wcześniej bo zostałbym potraktowany jak chłopak szukający sensacji. Przyznam że wcześniej mało obchodziło mnie to forum, ale w obecnej sytuacji... szukam pomocy wszędzie. Jeśli nie moge się ich pozbyć to chociaż chce je obłaskawić, nie wiem jak to inaczej nazwać. Nawiązać jakąś nić porozumienia, to się przecież udaje nawet z psam. Załorze sie że te humanoidy, czymkolwiek są, muszą w pewien sposób postrzegać świat. Jeśli tak to można do nich dotrzeć.

Jak myślicie? Czy to ma jakiś sens? Porozmawiać z nimi? Bo jeśli tak to istnieje jedne problem. Nie mam pojęcia jak to zrobić, nie zaczne sapać jak one a telepatą nie jestem. Napewno istnieją jakieś możliwości komunikacji międzygatunkowej, werbalne albo i nie. W tej chwili interesuje mnie wszystko co może w jakiś sposób wyjaśnić lub zakończyć tą sprawę.
  • 0

#47

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drusilla, sory pomyliłem Ciebie z jego siostrą, to Ty się domyślasz. Niektórzy ćwiczą, żeby móc zobaczyć to, co wy. Człowiek, który potrafi skoncentrować zmysł wzroku, może zobaczyć coś z innego wymiaru. Jak wspomniałem, w Tobie budzi się taki zmysł, a Ty nie jesteś do tego przygotowany, to powoduje że nie kontrolujesz tego. Jeśli nie zaczniesz rozwijać się to to zniknie lub narobisz sobie kłopotów, trzymając się kurczowo własnych teorii, Twoja myśl tworzy rzeczywistość też. Na Twoim miejscu wybrałbym się do psychologa duchowego lub na Cybulskiego 17.

no dobra ale nie tylko on widzi te istoty
jak wspomniał jego matka, siostra i dziewczyna równiez były świadkiem tych zdarzen
więc chyba twoja teoria nie bardzo tu pasuje
  • 0

#48

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdź co te istoty lubią najbardziej jeść tzn. co ci najczęściej znika z lodówki. Połóż w widocznym miejscu owo pożywienie a w pobliżu zainstaluj ukrytą kamerę (ponieważ kamerę na widoku mogą potraktować jako 2 danie) skierowaną na żarło. Zostaw pusty pokój i zacznij używać psa jak wykrywacza tzn kiedy zacznie warczeć lecisz do pokoju i zabierasz kamere po czym oglądasz film. Jeśli coś się nagra pokazujesz mamie, księdzu, wysyłasz do Nautiliusa, zamieszczasz na forum. Dalej się coś wymyśli.
  • 0

#49

Demigod.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem film, w którym student otworzył jakoś inny wymiar i potem nachodził go jakiś stwór.

http://tv-links.co.u...648/18013/29114

Być może ma to mało wspólnego z twoją sytuacją, ale zawsze jakiś punkt odniesienia jest.
  • 0

#50

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli nie moge się ich pozbyć to chociaż chce je obłaskawić, nie wiem jak to inaczej nazwać. Nawiązać jakąś nić porozumienia, to się przecież udaje nawet z psam. Załorze sie że te humanoidy, czymkolwiek są, muszą w pewien sposób postrzegać świat. Jeśli tak to można do nich dotrzeć.


Najpierw skoro sam twierdzisz ze to takie materialne jest, to to nagraj, jak bedzie nagranie to predzej sie ustali, z czym mamy do czynienia i jak sie z tym komunikowac ;)
  • 0

#51

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coley, chyba mnie źle zrozumiałeś skoro twierdzisz, że moja teoria tu nie pasuje. On nie mówi całej prawdy, za to trzyma się dziwnej tezy.
  • 0

#52

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro to co mowisz to prawda - moze to być przełom na miarę Zdjeć ze Zdanów. Nagraj to koniecznie, bo moze byc... PRZEŁOM.
  • 0

#53

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja prosze o rade dotyczącą komunikacji międzyugtunkowej a wy mi wmaiwacie kłamstwo, urojenia i żądacie dowodów których (z przyczyn już podanych)nie moge mieć. Jeśli mi nie wierzycie to zwyczajnie nie piszcie bo ja szukam kogoś kto mi pomoże a nie skrytukuje.
  • 0

#54

Jose_Arcadio.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak wszyscy mówią, kamera to podstawa... a płapki?? skoro zostawia ślady i podkrada żarcie to można to złapać, bylebyś im krzywdy nie zrobił :)
  • 0

#55

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm.. skoro te istoty zostawiają ciepło na łóżku gdy śpisz no to załóżmy że rzeczywiśćie śa materialne,ale w takim razie poszukaj może jakichś śladów tj.kłębków sierśći,śladów itp. Możesz wysypać czymś podłoge np mąką hehe tylko że troche sprzątania bedzie i wtedy zobaczysz ślady-nieśmiejcie sie nic innegi mi nieprzyszło do głowy:)
  • 0

#56

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Założe się ze Właściciel Tematu żadnych pułapek nie pozakłada... żadnych kamer nie poustawia... żadnych fotek nie porobi...
a temat jutro wygaśnie jak kazdy podobny do tego co juz nie raz był tu na forum..

Nie oszukujmy sie
więc nie ma co się łudzić i czekać na znikome dowody ;)
  • 0

#57

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, więc załatrwie aparat, bo wątpie czy uda mi sie skombinować kamere. Jak zrobie zdięcia ty mój drogi L&M będziesz pierwszym który zacznie szukać dla mnie pomocy, zgoda?
  • 0

#58

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
  • 0

#59

Monkey.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prośba do adminów , sprawdzcie IP tej dziewczyny tego "Mangel" i jeszcze tego 3 typa też niby od nich i porównajcie IP bo mi to ściemą śmierdzi ... piszesz wszystko na opak żeby to nie wyszło na jaw że to ściema ...
a to ci matka nie pozwala , a to masz cos w serwisie ... dziwny tez jest fakt ze jego "niby" dziewczyna jest na forum , zastanowcie sie. Mysli ze trafil na forum kretynow ktorych latwo nabierze... przeczytajcie pare razy jego posty i zobaczcie ze jest niespojnosc...
  • 0

#60

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prośba do adminów , sprawdzcie IP tej dziewczyny tego "Mangel" i jeszcze tego 3 typa też niby od nich i porównajcie IP bo mi to ściemą śmierdzi ... piszesz wszystko na opak żeby to nie wyszło na jaw że to ściema ...
a to ci matka nie pozwala , a to masz cos w serwisie ... dziwny tez jest fakt ze jego "niby" dziewczyna jest na forum , zastanowcie sie. Mysli ze trafil na forum kretynow ktorych latwo nabierze... przeczytajcie pare razy jego posty i zobaczcie ze jest niespojnosc...


To po profilach i roznych numerach GG oraz ilosci postów i czasie rejestracji widze, ze to 2 rozne osoby. Jak juz to ja podejzewalbym ze on i kumpel sobie robią jaja, ale na za wczesnie. Jak nie bedzie filmiku bedziemy mogli tak myslec, narazie nastawmy sie ,ze cala historia to prawda i czekajmy na filmik.

Poza tym jezeli to prawda i uda sie uchwycic to na tasme, to mozemy miec przelom.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych