Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pokazy lotnicze i UFO / NOL nad Malta 23.06.2007!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z poprzednikiem.
Zdjęcia iście mistrzowskie.
Nie ma wątpliwości,że na 1-szej fotce jest NOL.Na drugiej raczej też.
Bardzo dobra robota.
  • 0



#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A teoria ptaka ? Dla mnie jakaś "plama" nigdy nie będzie NOL'em (w pojęciu pozaziemskim).

Dołączona grafika

Głowa i ogon mogą występować w wersji odwrotnej... :)

BlurUFO w akcji ? ;)
  • 0



#18

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze zdjęcie jest tak słabej jakości, że nie jesteśmy w stanie ocenić co to jest. Czyli jest to NOL(niezidentyfikowany (przez nas)obiekt latający), który może być ptakiem, albo innym samolotem, ale na pewno nie możemy powiedzieć, że jest to niezaprzeczalny dowód na istnienie pozaziemskich stworów(za co pewnie uznają to ludzie z Nautilus'a, którzy wszędzie widzą ślady pozaziemskiej cywilizacji, za to swojej cywilizacji zdają się nie znać w ogóle).

lightjedi Widziałeś ten film? (..) Co do dźwięku pojawia sie w tym samym momencie co obiekt i znika zbieg okoliczności?


Oczywiście, że widziałem. Co do dźwięku mi to raczej przypomina ćwierkanie ptaka, lub odgłos konika polnego. 18-19 sekunda nagrania po wyciszeniu niskich tonów. Pojawia się w tym samym momencie co obiekt, ale trwa dalej. Poza tym obiekt leci nie prosto, ale parabolicznie(odblask odpada, mój błąd), więc to może być rzucony przez kogoś okruszek, który przeleciał niedaleko Ciebie.

Ten obiekt poruszał sie z wielką prędkością ludzkie oko nie jest tak doskonałe.

I...? Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi.


PS:Oliver, może sendspace odpowiada? :/

rapida nie lubię,zapodaj na inny serwer

Ktoś się męczy, wrzuca, a Ty łaskawie nie ściągniesz, bo nie lubisz serva. :sux:
  • 0

#19

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kenio: I co Ci dał ten negatyw? Jak chcesz coś zrobić z pożytecznego z fotką to wyostrz, podnieś kontrast itd.(chociaż i tak wiele to nie da, cudu nie uczynisz).


a dal mi to ze w ogole cos moglem dostrzec na tych dwoch fotkach, bez negatywu nic niezwyklego niewidzialem.Pomyslalem ze wrzuce to bo inni tez mogli tego niewidziec takze nienajezdzaj na mnie ze czego to ja bym mogl nie zrobic z ta fotka :D

to "cos" dopiero dobrze widac na filmie z rapidshare.

lightjedi - spoko, peace :drink:
  • 0

#20

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie najeżdżam, tylko daję radę. :) Dobrze, że wrzucasz, ale sama zamiana kolorków wg. mnie wiele nie dała. Pozdrawiam. :drink:
  • 0

#21

Two_M.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I...? Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi.

Chodzi o to że pisałeś:

Jakby się pojawiło coś niezidentyfikowanego to by któryś z pilotów/kontroli lotów zauważył na radarze lub naocznie,

że na pewno ktoś by to zauważył a nasz wzrok nie doskonały żeby zobaczyć taki obiekt. Od tego jest kamera. ;)
  • 0

#22

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie żebym nie lubił rapida, ale mam problem z IP ,ciagle pisze ,że aktualnie ściągam plik , a tak naprawdę nic nie ściągam ,jednym słowem ktoś pożyczył sobie moje IP :D ot to :) wiec proszę łaskawie o plik na innym serwerze, na pewno nie tylko ja mam problemy z Rapidem :mrgreen:




w O'Hare też była mowa o dużym obiekcie i jakoś radar tego nie uchwycił,wiec na pewno tego też nie złapali na radar, a druga sprawa.....obiekty często ukazują sie dopiero na zdjęciu i nie widać ich gołym okiem :hmm: dlaczego ?? były już spekulacje na ten temat


dj_cinex możliwe, że masz racje ,ale światło pada od strony górnej lewej na samolot tak samo jak i na Nola więc można to zaliczyć do tłumaczenia rozjaśnienia z lewej strony tego obiektu... tak bynajmniej myślę ... może nie mam racji ;)

tak czy siak fotki ładne i ciekawe... :>
  • 0

#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co rozumiecie przez stwierdzenia "to napewno jest NOL" ? chodzi o kosmitow, czy o to ze niewiadomo co to jest ?
  • 0

#24

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze zdjęcie świetne moim zdaniem,zgadza się kąt padania światła,a obiekt światło odbija,błyszczy trochę,więc moim zdaniem to nie ptak.
  • 0

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja zadnego odbijania swiatla tam nie widze, za to po przyblizeniu widac ze jest to blur, tak jak cinex juz to zauwazyl.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych