Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pokazy lotnicze i UFO / NOL nad Malta 23.06.2007!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Two_M.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj nad Maltą odbyły się pokazy lotnicze. Podczas takich pokazu bardzo często pojawiają się na niebie dziwne obiekty.
Wiedząc o tym wybrałem się nakręcić pare filmów i po pstrykać foty.
Co z tego wyszło? Zobaczcie sami:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Film:
http://www.two-m.yoyo.pl/?p=78
Film jest słabej jakości 15kl./sek. kiedy pierwszy raz go obejrzalem to myslalem, ze to ptak ale ptaki takl szybko nie lataja :D Ogladalem z 10 razy i usłyszałem że jest w tym samym momencie co pojawia sie obiekt dziwiek coś w stylu ZIUT.

Co wy na to?
  • 0

#2

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1 zdjecie jest extra
  • 0

#3

Badzio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgodze sie z poprzednikiem pierwsza fotka dobra! Wyślij to gdzieś to jakiegos Nautilusa zeby to zbadali
  • 0

#4

Two_M.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już wysłem ;) Mam nadzieje że uda mi się pojechać do Krzesin na pokazy lotnicze
  • 0

#5

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

drugie zdjęcie mi przypomina TR-3B, te 3 kropeczki
  • 0

#6

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym raczej powiedział, że na pokazach nie jest więcej UFO, tylko więcej ludzi wtedy obserwuje niebo i robi zdjęcia. No i apropo tych zdjęć to dobra robota, wg mnie to są NOLe.
  • 0

#7

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mozesz byc z siebie dumny, good stuff.
  • 0

#8

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh szkoda ze mialem wczoraj uczelnie i nie moglem sie urwac:/ ogolnie jako ciekawostke moge podac, ze przed wczoraj kolezanka mowila mi ze widziala 2 razy dziwny obiekt, tlumaczyla mi to jako jasna kropka na niebie ktora leciala bardzo szybko, podobno ze 3x szybciej od samolotu - to byl 1 przypadek ktory zdarzyl sie pozniejszym wieczorem, a drugi tego samego dnia, kiedy na jasnym niebie okolo 16-18 byl ksiezyc juz na jasnym niebie i tez taka sama jasna kropka przelatywala obok ksiezyca, pokazalem jej filmik ostatni Jamiego Maussana z konferencji 2006 i mowila zo byla to identyczka kropka jak te z flot nad meksykiem, szkoda jedynie ze nie zrobila fotek albo nienagrala tego, ale mowila ze to bylo dosc krotkie, po okolo minute to obserwowala po czym zniklo(w obu przypadkach)

co do fotek to rzeczywiscie te dwie sa super:)
jesli chodzi o film to ja tam na filmie zupelnie niczego nie widze,zrobilem negatyw z tych 3 fotek(klatek) filmowych co sa na tej stronie zeby cos tam moze dojrzec ale na 1 nic zupelnie nie ma, na 2 i 3 "cos" tam jest ale jest to tak miniaturowe ze raczej bym na to wielkiej uwagi nie zwracal ;)

fotka(klatka) nr 2 z filmiku - negatyw

fotka(klatka) nr 3 z filmiku - negatyw

powiększenie obiektu z fotki 1- negatyw
  • 0

#9

Two_M.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym raczej powiedział, że na pokazach nie jest więcej UFO, tylko więcej ludzi wtedy obserwuje niebo i robi zdjęcia. No i apropo tych zdjęć to dobra robota, wg mnie to są NOLe.

Dokładnie ;)

jesli chodzi o film to ja tam na filmie zupelnie niczego nie widze,zrobilem negatyw z tych 3 fotek(klatek) filmowych co sa na tej stronie zeby cos tam moze dojrzec ale na 1 nic zupelnie nie ma, na 2 i 3 "cos" tam jest ale jest to tak miniaturowe ze raczej bym na to wielkiej uwagi nie zwracal ;)

Zaraz wysle orginalny plik 8mb na jakis serwer zebyscie mogli sie pobawic tym nagraniem. Na youtube za mało widać.

http://rapidshare.co..._Two_M.rar.html
Możesz wykorzystywać wszelkie materiały pod warunkiem podania ich autora i źródła jako serwisu www.paranormalne.pl
  • 0

#10

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz sobie sciagne i zobacze moze na tym filmiku cos dojrze;) a co do wyslania tych fotek i filmu do Nautilusa, to szkoda ze niewyslales tego do npn ;) oni bardziej zajmuja sie takimi sprawami niz nautilus moim zdaniem (czyt. npn raczej by to wrzucilo na glowna strone jako nowy temat, a nautilus raczej napewno nie wrzuci) ;)
  • 0

#11

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Raczej nie wrzucą w Nautilusie bo gdyby mieli wrzucać każde zdjęcie UFO to by nie nadążali z klikaniem :) Ale może dostali zdjęcie z tego samego pokazu od innej osoby.
  • 0

#12

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle ze nawet jak ktos jeszcze wyslal Nautilusowi fotke z tego samego pokazu to by tego nie pokazali, do takiego zbierania i publikowania zdjec z naszego kraju bardziej pasuje NPN :)

a co do filmu, to rzeczywiscie widac tam jasna kropeczke ktora bardzo szybko przelatuje od prawej strony do lewej przemieszczajac sie troche w dol ;) to napewno nie byl ptak :D
  • 0

#13

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby się pojawiło coś niezidentyfikowanego to by któryś z pilotów/kontroli lotów zauważył na radarze lub naocznie, że coś jest nie tak, no a pokazów chyba nie przerwano, prawda? :/ Poza tym biała kropka, którą ledwo co widać, to tylko odblask światła od samolotu, a dźwięk może dotyczyć czegokolwiek (innego samolotu, który Ci nad głową przeleciał, samochodu RC, który przejechał obok Ciebie itp.), mikrofon kamery łapie wszystko co się nawinie, a nie tylko to co chcesz.


Kenio: I co Ci dał ten negatyw? Jak chcesz coś zrobić z pożytecznego z fotką to wyostrz, podnieś kontrast itd.(chociaż i tak wiele to nie da, cudu nie uczynisz).
  • 0

#14

Two_M.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co do wyslania tych fotek i filmu do Nautilusa, to szkoda ze niewyslales tego do npn ;) oni bardziej zajmuja sie takimi sprawami niz nautilus moim zdaniem (czyt. npn raczej by to wrzucilo na glowna strone jako nowy temat, a nautilus raczej napewno nie wrzuci) ;)

Nie wiedziałem o tej stronie nic a nic dzieki za info zaraz im wysle maila. lightjedi Widziałeś ten film? Ten obiekt poruszał sie z wielką prędkością ludzkie oko nie jest tak doskonałe. Co do dźwięku pojawia sie w tym samym momencie co obiekt i znika zbieg okoliczności?
  • 0

#15

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsza i druga fotka genialna....nie mam zastrzeżeń , na pierwszej na pewno jest Nol...
co do drugiej nie mam pewności.....filmiku nie komentuje (za słaba jakość,rapida nie lubię,zapodaj na inny serwer jeśli możesz ) Ładne fotki :]

pytanie lightjedi na pierwszym są tylko samoloty ? nie odpowiadaj wszyscy widzą :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych