Skocz do zawartości


Zdjęcie

nawiedzony dom....??????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najwyrazniej autorka to jakis troll ktory tworzy posty po to aby sie posmiac. Najpierw pisze, ze filmik da dzisiaj a pozniej nie odzywa sie przez dwa dni. Nawet nie probuje sie bronic. Ulotnila sie jak opisywany przez nia obrus.
  • 0

#17

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedno trzeba jej przyznać... ma bujną wyobraźnie ( ten motyw z obrusem mi się podobał :D )
  • 0

#18

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tia a mi sie nie podobal bo byl totalnie niewiarygodny i brzmial jak z kiepskiego science fiction
  • 0

#19

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego wszyscy pytacie o ten filmik ? Czy nie wierzycie słowu ?
Być może że ona nie napisała tego tematu na poważnie. Jednak jeżeli napisała go na poważnie, to znaczy że potrzebuje pomocy. I oczywiście w takich sytuacjach liczy się czas.
Carooline, módl się do Boga i uczęszczaj na Msze Święte. To zawsze pomaga. Rozlicz się także ze swym sumieniem.
  • 0

#20

YFWMLSLFNXUYEAVSYFIOUS.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Florek - skoro obiecano filmik, a się nie pojawia, to coś jest nie tak ;) . Mam nadzieję, że Carooline jeszcze go dostarczy, bo może to być ciekawe. Choć osobiście niezbyt wierzę.
  • 0

#21

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście, takie nagranie może być ciekawę. Może ona jednak nie ma technicznych zdolności do tego aby je tu zamieścić ? Przykładowo jeżeli jej komputer nie ma opcji podczerwieni, to przesłanie filmiku z "komórki" na dysk twardy komputera jest naprawdę kłopotliwe.
  • 0

#22 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Florek... pachnie czymś w rodzaju łatwowierności z twojej strony... gdyby nie miała możliwości tego typu napisałaby to sama a nie za twoim pośrednictwem :)
  • 0

#23

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Florek jak napiszę, że jestem bogiem, to będziesz mi codziennie wysyłał mi ofiary z dziewic?? :D Uwierz mi na słowo :D
  • 0

#24

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bóg którego znam, nigdy nie żądał ofiar z dziewic. Jeżeli jednak jesteś Bogiem, to znaczy że nie potrzebujesz mojej pomocy. Natomiast autorka tego temu, jeżeli założyć że mówi prawdę, potrzebuje jej.
  • 0

#25

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Natomiast autorka tego temu, jeżeli założyć że mówi prawdę, potrzebuje jej.

czemu mówisz, że jej potrzebuje? została opentana, nawiadzana jest 24/7 przez ducha etc.? Poprostu, na żekomo nagranym filmie slyszy placz dziecka, raczej nic w tym super przerażającego.
  • 0

#26

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hola, hola! Czy to czat? Serdecznie zapraszam tutaj: http://www.polchat.p...paranormalne.pl
A teraz :topic:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych