Skocz do zawartości


Zdjęcie

nawiedzony dom....??????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

Carooline.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam
dzisiaj jak bylam z siostra u kolezanki, to stalo sie cos dziwnego. Kolezanka nagrywala filmik telefonem komorkowym. po odtworzeniu okazalo sie ze nagrala placz malego dziecka, bardzo wyrazny, ktorego nie bylo wczesniej w ogole slychac! pozniej dowiedzialysmy sie ze okolo 60 lat temu w jej domu byl sierocieniec...
dodatkowo wczesniej juz w domu dzialy sie dziwne rzeczy, np. obrusy na stole po dotknieciu w przedpokoju i na gorze, rozpadaly sie doslownie w reku. to samo sie stalo z dwoma koszulami TYLKO jednego z domownikow (wnuczek, kobiety, ktora prowadzila sierociniec) albo slychac bylo wyrazne odglosy na gorze, gdzie nikogo nie bylo... co o tym myslicie?? my naprawde sie boimy... co mamy zrobic??
  • 0

#2

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe...możesz zamieścić tu ten filmik? (mam nadzieję,ze nie zacznie się typowa procedura,w stylu-nie dzisiaj,za tydzień się z nią widzę,nie mam takiej możliwości itp. itd.)
  • 0

#3

Carooline.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz co, sprobuje dzisiaj, byc moze mi sie uda. naprawde zalezy mi na tym aby sie to wyjasnilo i postaram sie jak najszybciej umiescic filmik.... byc moze nawet dzisiaj.
  • 0

#4

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmmm nice. ja na waszym miejscu mialbym juz hot doga w majtuszkach.
  • 0



#5

KaśkaK.
  • Postów: 108
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

naprawde zalezy mi na tym aby sie to wyjasnilo i postaram sie jak najszybciej umiescic filmik.... byc moze nawet dzisiaj.

wydaje mi się, że nie ma tu za wiele do wyjaśnienia.Mało to przypadków domów w których "straszy"?Płacz dziecka to po prostu płacz,skoro nie było go słychać wcześniej to zapewne to płacz jednego z wychowanków domu dziecka...
  • 0

#6

Cnb.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie uwierzę dopóki nie zobaczę filmiku
  • 0

#7

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym domu są duchy osób,które poprzednio tam przebywały.Najlepiej by było je odprowadzić ku światłu,bo ich pobyt na Ziemi do niczego nie prowadzi.
  • 0

#8

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto idzie o zakład, że skończy się na postach "nie mogę teraz, za tydzień wam dam filmik!" ? ;)
  • 0

#9

2II2.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na dodatek można by było nagrać normalny płacz dziecka i powiedzieć że wcześniej sie go nie słysząło. bo niby jak udowodnić że to nei ukartowane ?
  • 0

#10

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ciezko cokolwiek powiedziec bez nagrania , ja czekam na to. :)
A wlasnie fajny zbieg okolicznosci bo ja dnia wczorajszego około 3 nad ranem tez słyszalem płacz dziecka tyle ze wyraźny ale to chyba od sasiadów. :)
  • 0

#11

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kryptos raczej uważam, że ona się już tutaj nie pojawi :D Nie uwierzę, póki nie zobaczę filmiku. I jestem w stanie się założyć o browca, że nawet jeśli da, to nic poza wyciem wiatru, czy czymś co trudno zidentyfikować na nim nie będzie.
  • 0

#12

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dokładnie ja tez nie uwierze w to taka historie dosc łatwo z myslić i pewnie niema tego filmiku który by był dowodem :)
  • 0

#13

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś z konwencji EVP ???
Moze przez przypadek nagraliscie glos ducha malego dziecka ktore mieszkalo tam i umarlo na dlugie lata przed twoja kolezanką...
Ciekawa sprawa...
  • 0

#14

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zadnego filmiku nie bedzie, dziwne ? Oczywiscie ze to jakas bzdura.
  • 0

#15

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli filmik ktory ponoc nagraly tak naprawde nie istnieję ??
Ściema jakas ?!?!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych