Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pirokineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Limahl.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


100 lat i jedna zima. Tyle musisz ćwiczyć.

A tak poważniej. Żadne psi balle nie istnieją, bo nie istnieje energia psi o której mówią paranormalni.
A teraz idź już spać.



Postaraj się i sięgnij tam gdzie Twoja wiedza jeszcze nie sięga.


A masz jakieś ćwiczenia na pirokineze ? prosze odpowiedz .


pozdrawiam limahl.
  • 0

#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zajmowałam się nigdy ruszaniem płomyka świecy ale wielokrotnie poruszałam wiatraczkiem czy czymś małym na wodzie. Poleciłabym Ci ćwiczenia polegające na koncentracji i nauce posługiwania się wiązką energii eterycznej. Ćwiczenia tego typu znajdziesz nawet na tym forum są wielokrotnie opisywane i demonstrowane. Na pewno będą skuteczne w pirokinezie.
  • -1



#18

Graba.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie,

Zapodam wam mój filmik z początków piromancji, z powodów że mam bardzo słabą kamerke w laptopie nie byłem wstanie nagrać mojego kontorlowania płomienia ( zmiany jego kształtu wielkości, ciepła tj. nie parzy) tyko jego gasniecie, chętnie wrzuce jeszcze jeden filmik jak uda mi się zapalić swieczke co będzie trudniejsze bo dużo łatwiej bawić się czymś co już jest fizycznie.

http://www.mediafire...8uqhkfeywezz7bz
- Nie dmuchałem ani nic, rece były zdala od płomienia i po bokach swieczki więc nie powstawał powiew wiatru (Można go przeskanować, na yt nie wrzucam takich rzeczy bo są usuwane)

Tak odsiebie radze wam uważać jeśli nie macie dosłownie żadnej pomocy z tamtej strony a bawicie sie magią bo pyromacja może się zle skonczyć dla was mało przyjemnym samozapłonem

Pozdr :)

Użytkownik Graba edytował ten post 12.11.2012 - 16:55

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych