Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pirokineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na mojej stronce (nie powiem jakiej bo by się modki czepiały :P [adres mogę wysłać na PW]) o psionice napisałem artykuł o pirokinezie.
Pirokineza- co to jest?

Priokineza- Podgrzewanie/zapalanie przedmiotów oraz żywych organizmów. Jedna z popularnych umiejętności PSI. Uznawana nawet za śmiercionośną.

Dość informacji czas na praktykę!

Jak się to robi?
Na początek polecam metodę Fenixa a mianowicie ćwiczenia ze świeczką. Spróbuj przedłużać i skracać płomień. Gdy będzie ci się udawało (jeśli nie to ćwicz do skutku ale nie przemęczaj się za bardzo) zgaś świeczkę [tu przechodzimy do mojej metody] wyobraź sobie (z otwartymi oczami, patrz się cały czas na knot świeczki) że jedna z twoich rąk sięga gdzieś poza pole widzenia i wyciąga zapalniczkę lub zapałki. W przypadku zapałek wizualizuj że otwierasz pudełko i słyszysz ten szmer. Zapalasz zapałkę pocierając ją o bok pudełka i również słyszysz odgłos zapłonu. Przenosisz zapaloną zapałkę powoli do świeczki. Zobacz jak ze świeczki zaczyna lecieć dym [w wyobraźni jak narazie]. Teraz jak najdłużej wizualizuj palącego się knota świeczki. Za pierwszym razem na 99% świeczka się nie zapali ale... dotknij knota, jeśli jest ciepły to znaczy ż ci się udało (oczywiście wcześniej musiał być zimny). Trenuj aż do skutku.

Koniec
Nie martw się jeśli ci ie wychodzi. Mnie udało się zrobić tak aby poleciał dym dopiero po 5dniach. Powodzenia i pamiętaj! Trening czyni mistrza!

by Five

Dobry? Oceńcie sami ;)

  • 1

#2

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Five daj chłopie spokój z takimi "artykułami" :P Mówiąc o metodzie Fenixa - dobrze znanego użytkownika tego forum - sam siebie wykluczasz :P Jeśli to twój artykuł, powinny znajdować się tutaj twoje porady, nie czyjeś. OK, są, ale w jaki sposób przedstawione ;( "as na knot świeczki) że jedna z twoich rąk sięga gdzieś poza pole widzenia i wyciąga zapalniczkę lub zapałki. "W przypadku zapałek wizualizuj że otwierasz pudełko i słyszysz ten szmer. Zapalasz zapałkę pocierając ją o bok pudełka i również słyszysz odgłos zapłonu. Przenosisz zapaloną zapałkę powoli do świeczki. Zobacz jak ze świeczki zaczyna lecieć dym [w wyobraźni jak narazie]." ojj.. opisz to dokładnie - trzeba wizualizować. Najlepiej przed próbą zapalić parę prawdziwych zapałek, abyś zapamiętał jaką mają budowę, czy są gładkie, chromowane, itp - jak najwięcej szczegółów. Wizualizując zapalanie zapałki nie wystarczy słyszeć odgłos zapłonu - poczuj zapach siarki, malutki dymek, poczuj tarcie.

Następnym razem posiedź nad artykułem choć 10 minut, bo ten to chyba dziecko nudów i wysokiej temperatury na polu.. ;) (nie zniechęcaj się jednak!)

Pozdrawiam
Olek.
  • 1

#3

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Artykul ma na cele, zrażenie ludzi do pirokinezy i ogóolne zrobienie z siebie pośmiewiska..

Najlepiej przed próbą zapalić parę prawdziwych zapałek, abyś zapamiętał jaką mają budowę, czy są gładkie, chromowane


Chromowana zapałka.. a rdzeń pewnie z platyny..
  • 0

#4

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrzypu to co dałeś w QUOTE nie było w moim artykule :o
  • 0

#5

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eee, oprocz artykułu sa jeszcze posty innych które też sie czyta..
  • 0

#6

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli zakładasz że wszystkie artykuły o Pirokinezie (łącznie z Psi Guild) są fałszywe? Mnie jak najbardziej wychodzą te ćwiczenia.
  • 0

#7

soki.
  • Postów: 7
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wszelkie moce paranormalne (telepatia, telekineza, pirokineza itp.) nie sa naturalna ludzka zdolnoscia. Biblia (nie pamietam ktory dokladnie kawalem, ale chyba cos Mojrzesza) przestrzega przed tego typu praktykami poniewaz sa one pochodzenia demonicznego (okultyzm). nie probujcie tego sami bo po 1. to nie wy to robicietylko demon, a wam sie wydaje, ze to wy. po 2. oni chca za to zaplaty, a wiecie chyba co demon moze chciec od czlowieka. wszelkie tego typu praktyki moga prowadzic do opetania, a to powiem szczerze nie jest rzecza przyjemna- sam jestem w trakcie opetania =(. demon wlada wtedy wasza wolo jest w stanie zmusic do wielu grzechow (w zyciu wlasnie chodzi o to zeby nie grzeszyc). jesli wam sie to przytrafi to nie straccie wiary w Boga i w Jezusa Chrystusa. Bóg z wami O=-]
  • -7

#8

UrbanJah.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wszelkie moce paranormalne (telepatia, telekineza, pirokineza itp.) nie sa naturalna ludzka zdolnoscia. Biblia (nie pamietam ktory dokladnie kawalem, ale chyba cos Mojrzesza) przestrzega przed tego typu praktykami poniewaz sa one pochodzenia demonicznego (okultyzm). nie probujcie tego sami bo po 1. to nie wy to robicietylko demon, a wam sie wydaje, ze to wy. po 2. oni chca za to zaplaty, a wiecie chyba co demon moze chciec od czlowieka. wszelkie tego typu praktyki moga prowadzic do opetania, a to powiem szczerze nie jest rzecza przyjemna- sam jestem w trakcie opetania =(. demon wlada wtedy wasza wolo jest w stanie zmusic do wielu grzechow (w zyciu wlasnie chodzi o to zeby nie grzeszyc). jesli wam sie to przytrafi to nie straccie wiary w Boga i w Jezusa Chrystusa. Bóg z wami O=-]


jak chcemy być dokładni to :
po 1 Pisze sie Mojżesza a nie Mojrzesza , a tak na marginesie chodzilo Ci chyba o ksiege Salomona , ktory zamknął wszystkie 72 demony , po 2 człowiek jest w stanie zrobić takie rzeczy samemu za pomocą siły woli , umysłu , wiary i podejscia do tego typu rzeczy . Po 3 tak , istnieje takie cos jak demony ktore są bardzo chciwe i nadwyraz chytre , osobiście uważam że nie należy im ufać (chyba ze w ostatecznosci) ale żeby demon wziął od Ciebie zapłate najpierw musisz go przyzwać za pomocą zaklęć ( jak pisałeś jest to pewnego rodzaju okultyzm) a nastepnie podpisac z nim cyrograf i nie jest to wymysł filmowy znam osobiście człowieka , który podpisał cyrograf z demonem w zamian za umiejętność pirokinezy na wysokim poziomie poprostu umie rozpalic ognisko bez ognia a raczej grilla jak już jestem taki dokładny :D a to co piszesz to nawet nie są Twoje własne przekonania tylko to co wciskali Ci od dziecka jak pisal A.Crowley " nasze dzieciństwo zakorzeniło w nas (...) wiarę w biblię (...) , z ktorej tylko doroslosc moze nas wyleczyc" dziekuje pozdrawiam dobranoc :))

Użytkownik UrbanJah edytował ten post 22.10.2012 - 15:59

  • 0

#9

Limahl.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pirokinezą zajmuję się od 2 dni , czytałem ,że trzeba próbować kierować ogniem na świeczce . Gdy to robiłem swieczka hmm.. mrugała tak z dołu na góre tak szybko . Czy to też jest POCZĄTKOWA pirokineza ?


pozdrawiam.
  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, świeczka mrugała z powodu lekkich podmuchów powietrza.
  • 1



#11

Limahl.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za odpowiedz przed chwilą udało mi się opanować świeczke :D . Teraz ile muszę ćwiczyć żeby stworzyć PSI Balla ? i czy muszę to robić żeby ćwiczyć pirokineze . Troche mi to niewychodzi ;/
  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

100 lat i jedna zima. Tyle musisz ćwiczyć.

A tak poważniej. Żadne psi balle nie istnieją, bo nie istnieje energia psi o której mówią paranormalni.
A teraz idź już spać.
  • 2



#13

Limahl.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra . Byś mogł mi podać jakieś ćwiczenia pirokinezy ?
  • 0

#14

Limahl.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

100 lat i jedna zima. Tyle musisz ćwiczyć.

A tak poważniej. Żadne psi balle nie istnieją, bo nie istnieje energia psi o której mówią paranormalni.
A teraz idź już spać.

Jeszcze tylko podaj mi jakieś ćwiczenia z pyrokinezy ok ? Bardzo proszę .
  • 0

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

100 lat i jedna zima. Tyle musisz ćwiczyć.

A tak poważniej. Żadne psi balle nie istnieją, bo nie istnieje energia psi o której mówią paranormalni.
A teraz idź już spać.



Postaraj się i sięgnij tam gdzie Twoja wiedza jeszcze nie sięga.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych