Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stukanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powtórzę się, ale widzę, że nie zauważyłaś tego: szyba nie jest poluzowana. Niemniej dzięki za tezę, a przeciąg i tak wydaje się najbardziej prawdopodobny.

Początek mojej wypowiedzi wskazuje na to ,że przeczytałam

Postukaj w tą teoreycznie niepoluzowaną szybkę(...)


  • 0



#17

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja moze dodam od siebie, ze jak puszcze muzyke (nie, nie techno, normalne basy) w moim pokoju (glosniki supah mastah nie sa) to drzwi od mojej lazienki (ktore na stabilne wygladaja) tancza w jej rytm obijajac sie o framuge.
nie wszystko jest takim, na jakie sie wydaje. nawet jesli nie mowimy o rzeczach paranormalnych.
  • 0

#18

Gaahl.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

popieram przedmówce. A tak przy okazji to w nocy kiedy człowiek jest zmęczony to może rożne rzeczy odbierać trochę inaczej. Chodzi mi o to ze te uderzenie w drzwi wcale nie musiało być tak silne jak to opisujesz, nawet nie musiało to być uderzenie w Twoje drzwi tylko jakiś inny dźwięk który Ci sie skojarzył z uderzeniem w szybę w drzwiach. A tak przy okazji to przed snem nie czytaj za dużo na tym forum bo to tez może trochę na wyobraźnie działać :o

pozdrawiam :>
  • 0

#19

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pocieszające jest że taka sytuacja miała miejsce tylko raz. Gorzej gdyby zaczęła się powtarzać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych