Skocz do zawartości


Zdjęcie

nawiedzona wieś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

na tym drugim zdjeciu ewidentnie widac smuge dymu oraz 3 osoby. Zadne tam duchy..
  • 0



#32

monikangel.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na reklamach czy w kreskówkach jest często taki motyw: jak się komuś coś przypomni czy wpadnie na jakiś pomysł to jest taki fajny dźwięk i nad jego głową pojawia się dzwoneczek, żarówka czy coś... hehe, może Twój brat wpadał akurat na jakiś genialny pomysł?
  • 0

#33

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziwne że akurat dzwon się pokazał a nie jakiś inny przedmiot. Poszperaj trochę a może dowiesz się czegoś o tym miejscu w którym zostało zrobione to zdjęcie, możliwe że kiedyś coś tam się wydarzyło związane z dzwonem i nie jesteś pierwszą osobą która zauważyła coś dziwnego. Oczywiście jeśli to nie jest jakiś głupi żart
  • 0

#34

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

LOl kiedyś olał... ominąłem ten temat, bo widziałem tylko odbicie światła (na tym pierwszym zdjęciu. O tym drugim nie pisze bo ja tam nic dziwnego nie widze). Teraz wchodze patrze, a tam dzwon. Myślałem, że to jakieś zamienione zdjęcie, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się znowu zobaczyłem tylko odbite promienie światła. Zbieg okoliczności, że akurat tak się ułożyły, lub z lekką pomocą dzisiejszej techniki ;)
  • 0



#35

RadaSs.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne to 2gie zdjęcie :P Wygląda jak postać z painkillera podczas gry xD Poza tym, chyba ma coś na brzuchu o.O

Dołączona grafika
  • 0

#36

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zjawiska na pierwszej focie niepotrafie wyjasnic, lecz na drugiej fotograwi wyraznie w oddali widzimy dwie sylwetki ludzi...
  • 0

#37

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Następnym razem jak ktoś wsadzi fotkę to niech podlinkuje RAW - cyfrowy negatyw.
Będzie można sprawdzić co i jak :)
  • 0

#38 Gość_Anka

Gość_Anka.
  • Tematów: 0

Napisano

Myślałam, że na 1 zdjęciu chodzi o odbicie na tylnej szybie samochodu, ale to zapewne chmury.
Na drugim widzę zamazany obraz. Ruszyłeś aparatem, gdy wykonywałeś zdjęcie i tak wyszło. (ławka lekko zamazana, drzewa lekko zamazane)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych