Skocz do zawartości


Zdjęcie

nawiedzona wieś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spójrzcie na poniższe zdjęcie: przedstawia ono mego brata. dziwi "dzwon" nad jego głową. zdjęcie nie było nijak obrabiane, serio. dziwne jest też to, że zdjęcie było robione na Boże Ciało. niedługo dam inne zdjęcie

Dołączona grafika

nikt z mojej rodziny nie umie tego wytłumaczyć :aaa:

oto drugie zdjęcie, robione nocą:

Dołączona grafika

widać dziwne sylwetki
  • 0

#2

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:sux: Zwykłe odbicie się światła, czy cuś w tym stylu...
  • 0

#3

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak się przyjrzeć pierwszemu zdjęciu, wygląda jakby to coś się świeciło i oświetlało dyńkę mojego brata
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

erolramon promień słoneczny i dośc długi czas naświetlania , nic dziwnego. A zdjęcie numer 2 to raczej Human. :)
  • 0

#5

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A wg. mnie to jest niezwykłe....to jest idealny dzwon...jak mógł to być promień słoneczny? :hmm:
  • 0

#6 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Ufo, duch?? a może refleks świetlny, efekt lampy błyskowej... widać prześwitujące gałęzie przez ten twój dzwonek- po prostu przypadkiem odbijające się światło przyjęło taki a nie inny kształt......

2. Te sylwetki wyglądają jak zrobione w programie do grafiki 3D... jednak, czy nie mogli być to zwykli ludzie??? zazwyczaj jest tak, że zdjęcia nie robi się ciemnemu lasowi, tylko komuś jeśli już...
  • 0

#7

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowite to pierwsze zdjęcie :drink:. Dało by rade wrzucic je wiekszej rozdzielczości ?
  • 0

#8

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyglada na prowokacje. Drugie zdjecie to na 100% gosciu ubrany w bluze z kapturem (widac jeszcze ławeczke, i dymek pochodzacy prawdopodobnie z przygaszonego przed chwila ogniska):
Dołączona grafika

A skoro kolega erolramon sciemnia przy drugim zdjeciu, to przy pierwszym zapewne tez. I jeszcze ta nazwa tematu: "Nawiedzona wieś"... :sux:
  • 0

#9

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musze was zmartwic... bo niestety takie manifestacje nie wystepuja xD . Gosc sobie robi jaja, pozdrawiam.
  • 0

#10

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Vanitas vanitatum et omnia vanitas. Pierwsze to poprostu poruszony włos uchwycony podczas dyndania i nic specjalnego a drugie to zwykłe zdjęcie nocą długo naświetlane stąd rozmycia co widać po ławce.

Musze was zmartwic... bo niestety takie manifestacje nie wystepuja xD . Gosc sobie robi jaja, pozdrawiam.


Pomijając ze zdjęcia są marne i nic na nich specjalnego nie ma to określanie czegoś na zasadzie, takich rzeczy nie ma jest bez sensu. Codziennie można odkryć coś nowego. Co nie zmienia faktu że zdjęcia są marne i oprócz wywoływania sensacji nie wnoszą nic.
  • 0

#11

Slyn.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na zdjęciu pierwszym wyraźnie widać promienie słoneczne,zaś na drugim widzimy jedną postać blisko fotografa i dwie kolejne w oddali.
  • 0

#12

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

robiłem właśnie zdjęcie przygaszającemu się ognisku i ławeczce. właśnie szedłem do domu kiedy zrobiłem tą fotkę. poza tym intryguje mnie też, że brzuch tego "kogoś" na zdjęciu drugim ma jakby "dziurę" :aaa:

a ci którzy mi nie wierzą niech nie wypowiadają się w temacie.

poza tym wątpię żeby na zdjęciu nr. 1 to był włos. nie mam aż tak owłosionych rąk :D
  • 0

#13

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam tylko pytanie, jakie masz w włosy? (kolor, długość..) wbrew pozorom to pytanie ma konkretny sens, i jest na temat. ;)
  • 0

#14

KaśkaK.
  • Postów: 108
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poza tym intryguje mnie też, że brzuch tego "kogoś" na zdjęciu drugim ma jakby "dziurę" :aaa:

no co do tej dziury to myślę,że to nie to,żadna dziura,nawet jeśli zdjęcie jest prawdziwe,to dopatrujesz się już w nim coraz większych niezwykłości...
co do 1 zdjęcia to jeszcze by przeszło, znaczy wydawało by się bardziej wiarygodne,ale drugie jak dla mnie to nie bardzo.
no cóż...
  • 0

#15

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z trudem zasnąłem bo sąsiedzi robili balangę, a kiedy tylko się skończyła zaraz zaczął budzić mnie wściekły komar. z tego wszystkiego obudziłem się o 11:00. kiedy wracałem (bo byłem na wsi) wjechaliśmy w ogrooomną kałużę. tak ogromną że zepsuł nam się silnik i przesiedzieliśmy w jakieś malutkiej mieścince parę godzin. okazało się że silnik się zalał i jest do wymiany (będzie kosztowło jakieś 30.000 zł). kiedy dojechaliśmy do domu (taksówką za którą zapłaciliśmy 70 zł) nie było tam jedzenia. wieczorem okazało się że mam kleszcza


oto sytuacja z tej wsi. taki pech wydaje mi się dziwny, nie :hmm: ?

a włosy mam na rękach impossible krótkie. natomiast na głowie krótke
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych