Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matematycy mają krótsze palce wskazujące


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no ja mam wskazujący dłuższy :D
humanistą nie jetem, ale gitarzystą tak, czyli się w jakimś stopniu zgadza ;)
  • 0



#17

GiboN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam wskazujacy krotszy i z maty bylem bardzo dobry w podstawowce ale w gim juz niezbyt, tzn jestem bardzo dobry w w ulamkach, procentach, potegi itd... ale z geometrii i tych glupot jest cianko
  • 0

#18

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mam wyraźnie krótsze palce wskazujące i nie ukrywam że z matmy jestem dobry, jakoś lubię liczyć, jest to 100 razy lepsze niż historia czy analiza wierszy xD

a gram na gitarze również więc kto wie czy w tej teorii nie jest jakieś ziarenko prawdy ;)
  • 0

#19

SmyX.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Buahaha ja mam oba palce bardzo podobnej długości. No może wskazujący troszeczke krotrzy ale matematym ze mine zaden :) :)
  • 0

#20

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee...
Ja u prawej ręki mam wskazujący krótszy od serdecznego, a u lewej odwrotnie...
  • 0

#21

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam wskazujące u obu rąk mniejsze od serdecznych palców :)
I u mnie też się nie zgadza , z matematyki jestem dętka :P 2 na koniec
  • 0

#22

Gaahl.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u mnie sie sprawdza :mrgreen: mam krótszy palec wskazujący i pomimo ze sie nigdy nie uczyłem to akurat z matmy zawsze miałem 5 :P z polskiego 2-3 a jeśli chodzi o historie to zawsze ledwo 2 :P

Szefo:tez gram na gitarze:p
  • 0

#23

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój palec wskazujący jest krótszy od serdecznego, a z matmy była słaba 2 :lol
  • 0

#24

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tzn tak:)
Różnica między długością palca wskazującego, a serdecznego zależy od tego czy posiadamy mózg męski czy kobiecy :)
Wynika to z ilości testosteronu jaką dostaniemy będąc jeszcze płodem. Przy większej ilości będziemy posiadać dłuższy palec serdeczny oraz będziemy posiadali tzw. mózg męski co objawiać się będzie zainteresowaniem sportem, motoryzacją etc.

W przypadku gdy kobieta posiada dłuższy palec serdeczny [mózg męski] nie oznacza to, że jest umysłowym facetem :P a że jej zainteresowania są/mogą być typowo męskie.
I tak np żeńska drużyna rugby ma dłuższe palce serdeczne :)

Ciekawostka jest właśnie taka, że np chemicy mają mózgi... kobiece :)
Myślę, że może byc to błąd onetu bo ta prawidłowość powinna być także u matematyków jako u umysłów ścisłych -> dłuższe palce wskazujące :)
  • 0

#25

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może wy te palce macie za mało krótki hehe żeby mieć 5 z maty i tylko starcza na 2 :rotfl:
  • 0

#26

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam krotszy palec wskazujacy i odziwo mialem 100% z matury z angielskiego bez jakiegokolwiek przygotowania
  • 0

#27

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam krotszy palec wskazujacy i odziwo mialem 100% z matury z angielskiego bez jakiegokolwiek przygotowania


Z podstawowej czy rozszerzonej? Jeśli z podstawowej to dla mnie najdłuższym Twoim palcem mógłby być nawet kciuk ;-) No offence. Jeśłi z rozszerzonej to moje gratulacje bo nie łatwy to wyczyn.

Jeśli chodzi o mnie to teoria sie sprawdza w 100%. Mój palec serdeczny jest prawie tak długi jak środkowy a wskazujący ... no cóż znacznie krótszy. W ogóle mam jakieś dziwnie długie te paluchy ;-) ale przynajmniej sie dobrze na klawiatce pisze.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych