Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baza Dulce - Tajemnicza Instalacja (Analiza)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#76

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc rząd amerykański wpspółpracuje z Szarymi w zakresie inżynierii genetycznej. Problem w tym że odbywa się to kosztem ludzkości, a nie Szarych. To Amerykanie musieli wybudować Szarym tę bazę i to obywatele amerykańscy są przedmiotem owych rzekomych eksperymentów genetycznych.
Inczej mówiąc, Szarzy traktują ludzi, tak jak niektórzy ludzie traktują zwierzątka labolatoryjne.
W tej sytuacji Amerykanie, jeżeli w ogóle umieją trzeźwo tę sytuację rozważyć, powinni:
- wykopać wokół bazy w Dulce kilka głębokich szybów i zdetonować w nich głowice jądrowe,
- zaprzestać eksperymentów na ludziach i zwierzętach.
Wyniknął z tego następujące korzyści:
- Populacja Szarych na Ziemi, zostanie zlikwidowania.
- Zwierzęta labolatoryjne przestaną być poddawane niekiedy okrutnym eksperymentom w celach takich jak testowanie nowych kosmetyków.
- Nie będzie poddawało się istot ludzkich bezsensownym eksperymentom genetycznym, które fizycznie czynią z nich potowy, a niczego nie wnoszą.
- Szarzy być może zrozumieją aluzję i odlecą lub zaczną nas traktować jako równych sobie.

Jak informacje nt. potwierdzenia rzekomej wspolpracy nad badaniami w zakresie genetyki ?
Bo wg. mnie to to ci szarzy starają się ocalić swoją rase. Wielopokoleniowy proces klonowania doprowadził ich do degradacji genetycznej. Sprzed programu klonowania byli bardzo podobno do ludzi, jednak manipulacja i sztuczna ewolucja doprowadzila ich do stanu w ktorym nie sa w stanie sie rozmanarzac i staraja sie doprawdzic ludzkie ciała do stanu w którym będą staniw zmiescić ich wyższa inteligencje.
Co brzmi nieprawdopodbnie ? ;p
  • 0

#77

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo wg. mnie to to ci szarzy starają się ocalić swoją rase. Wielopokoleniowy proces klonowania doprowadził ich do degradacji genetycznej. Sprzed programu klonowania byli bardzo podobno do ludzi, jednak manipulacja i sztuczna ewolucja doprowadzila ich do stanu w ktorym nie sa w stanie sie rozmanarzac i staraja sie doprawdzic ludzkie ciała do stanu w którym będą staniw zmiescić ich wyższa inteligencje.
Co brzmi nieprawdopodbnie ? tongue4.gif


Wypisz wymaluj problem Asgardczyków z serialu Stargate... Wyobraźnia ludzka jest taka odtwórcza..
  • 0

#78

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo wg. mnie to to ci szarzy starają się ocalić swoją rase. Wielopokoleniowy proces klonowania doprowadził ich do degradacji genetycznej. Sprzed programu klonowania byli bardzo podobno do ludzi, jednak manipulacja i sztuczna ewolucja doprowadzila ich do stanu w ktorym nie sa w stanie sie rozmanarzac i staraja sie doprawdzic ludzkie ciała do stanu w którym będą staniw zmiescić ich wyższa inteligencje.
Co brzmi nieprawdopodbnie ? tongue4.gif


Wypisz wymaluj problem Asgardczyków z serialu Stargate... Wyobraźnia ludzka jest taka odtwórcza..

Hehe wiem, ze sam tego nie wymyslilem bo nie mialem zamiaru nawet. Ale to swietnie pokazuje ile te wszystkie genialne teorie spiskowe sa warte (;
  • 0

#79

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja wierzę,że mogą istnieć tajne kompleksy badawcze.Tylko,że ciężko mi uwierzyć,aby wysoko rozwinięta rasa obcych(jeśli istnieją) chciała współpracować z tak marnym tworem jak człowiek.

Chociaż swoją drogą,w wizji,którą opisywałem niedawno na forum widziałem tą bazę na 100%.Wszystkie szczegóły położenia i opisu wyposażenia się zgadzają.I właśnie to ostudziło mój sceptycyzm jeśli chodzi o ten konkretny temat.
  • 0



#80

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie współpracują z ziemianami bo to oni tu mieszkają a więc znają lepiej teren, zasady i kultury Ziemi a po za tym mogą chodzić bezpiecznie po terenach zamieszkiwanych :P
  • 0

#81

cristopher1.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do bazy w Dulce w 1972 miało tam miejsce powstanie (jakiś bunt) personelu. Świadkiem tych wydarzeń był podobno niejaki Thomas C. fotograf zatrudniony w Departamencie Obony USA, który rzekomo dotarł do tzw 9 level nightmaree hall - poziom 9 bazy w dulce gdzie miały być przeprowadzone eksperymenty na ludziach. Dotyczyły one mapy genetycznej człowieka i tworzenia hybryd w jakimś bliżej nieokreślonym celu (nie wiem czemu Thomas pisał że obcy chcą wykorzystać ziemskie pole magnetyczne takie pole to nic nadzwyczajnego w kosmosie). Te eksperymenty wywołały opór ziemskiego personelu bazy. Doszło do walki. Thomas C. zbiegł z bazy mając w ręku dowody w postaci zdjęć. Jednak po jakim czasie NRO (National Rekonesanse Office) porwało jego rodzinę. W roku 1974 zagnał sam Thomas C.


http://www.think-abo...htmare_hall.htm
tu można dowiedzieć się więcej o nightmare hall
  • 0

#82

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Atw. Może zatrudnimy jakis odzdział F.E.A.R. ??? Pojdziemy tam zrobimy pierdolnik i bedzie git xD A tak serio to ja nawet w to wierze ze tam cos jest . A pozatym jakbysmy dysponowali wizją termalną to by sie zobaczyło bo przeciez tam musi być jakoś cieplej albo zimniej . No nie ??
  • 0

#83

Lachon.
  • Postów: 53
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Książka na temat bazy Dulce.


Jeszcze nie czytałem ale na pewno zacznę nie długo ( ENG ) :



http://www.thewatche.../dulce_book.htm
  • 0

#84

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze niech będzie że ta baza jest naprwdę :) ale spójrzmy na to z innej perspektywy znamy dużo tajnych baz i histori z nimi związanymi ale o czymś takim nigdy nie słyszałem jak czytałem ten post to myślałem sobie jak człowiek potrafi wymyślić i zamieszać innym w głowie ale później przejrzałem różne projekty arhitektoniczne i uświadomiłem sobie ża taka baza jest do zbudowania i trudno było by się do niej włamać. Mamy np strefe 51 może miała ona na celu odwrucić uwagę od innej bazy np tej przez wiele lat intresowało dużą ilością ludzi strefa 51 a nie ta baza może miało to jakiś cel lecz nie wiem jaki skoro mogło to odwórcić uwagę innych co w tej bazie musi być zeby chroniło ją tyle kamer ... wiele już pytań sobie odpowiedziałem zobaczmy że strefa 51 ma podziemny wjazd który gdzieś prowadzi tylko gdzie?? :) :| Może do tej bazy przypominam że w 47' UFO w dosłownym znaczeniu tego słowa rozbiło się w Mexyku może miało to jakiś związek :s :s
  • 0

#85

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy ktos o tym pisal ale yhh ja napisze i tak. A mianowicie kiedy w google wpisze się "Dulce" to zostaniemy zaprowadzeni do miasteczka i .... potem klikamy sobie na polnoc i widzimy góre a na niej znaczek i kiedy go klikamy otrzymujemy krótką notke o tym że ta góra to "tajna baza" (oto link http://maps.google.c...1...p;t=h&hl=pl )
Potem idziemy na poludnie i znow widzimy znaczek info . Klikamy i ukazuje nam sie znow notka o UFO itd. (oto link
http://maps.google.c...-...p;t=h&hl=pl ) . Jak narazie to tyle
  • 0

#86

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sekret ten to teorie, iż teren ten mieści pod powierzchnią ziemi tajny kompleks


Nie to żebym Cię mój przedmówco ale czytaj wyraźniej Pod powierzchniom ziemi a nie w górach ... A tak po za tym to wątpię żebyście coś znaleźli na pewno jak takie coś w ogóle istnieje to by to dobrze schowali !
  • 0

#87

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeglądałem te miasteczko w google earth i znalazłem to

Dołączona grafika

Może to jakieś wykopy ale po prostu mnie to zaciekawiło co o tym myślicie :?:
  • 0

#88

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeglądałem te miasteczko w google earth i znalazłem to


Jezioro, albo innego rodzaju zbiornik wodny Pingwin2216. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
  • 0

#89

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może coś takiego :?:

Dołączona grafika

Muszę przyznać że dużo jest tego i na dodatek piksele się walą :(
  • 0

#90

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To są zwykłe jeziorka.
Daj se z tym spokój wreszcie...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych