Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baza Dulce - Tajemnicza Instalacja (Analiza)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#61

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi to te 2 ostatnie zdjecia wygladaja na grafike komputerowa, jak slowo daje :hmm:
  • 0

#62

absolut-not-vodka.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam wszystkich, jestem nowym uzytkownikiem ... tzw. sceptykiem :)

nie owijajac w bawelne chcialbym sie odniesc do zdjec zawartych w ow watku, a "wklejonych" przez Euricide dnia 22.01.2007. oto moje spostrzezenia.

zdjecie nr1 - pokazuje wjazd do podziemnego kompleksu tzw. gora czejena
zdjecie nr2- kiepskiej jakosci niemniej sadze, ze zdjecie przedstawia tzw. mieszarki piekarnicze :) , nie jestem pewien
zdjecie nr3-z pelnym przekonaniem moge powiedziec iz sa to generatory pradu elektrycznego starszego typu wykorzystywane w hydroelektrowniach
zdjecie nr4- silownie elektryczne napedzane silnikami diesela wykorzystywane w gorze czejena. tzw. awaryjny system zasilania
zdjecie nr 5- organ tnacy tzw maszyny TBM -tunel building machine, sadze ze zdjecie pochodzi z "prac" pod kanalem :) . wiele takich maszyn wykorzystywano przy budowie owego kanalu. z tego co pamietam jedna zostala wystawiona na sprzedaz, reszta natomiast spoczywa pod dnem kanalu.
zdjecie nr6- na pierwszy rzut oka przypomina chodnik kopalni siarki badz miedzi...
zdjecie nr7- parking w gorze czejena
zdjecie nr8- wrota "atomowe" w gorze czejena.
zdjecie nr9- co do klatek nie jestem pewien, nie bede probowal wyjasniac :) . natomiast podobne klatki stosowane sa w laboratoriach do przetrzymywania malp... .

to tyle :)

pozdrawiam
  • 0

#63

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi te klatki na pierwszą myśl przypomniały pomieszczenia weterynaryjne czy coś w tym stylu :)
  • 0



#64

vooyoo.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej!

Właśnie przeczytałem powyższe informacje. Ogólnie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, UFO, zafałszowanej historii ludzkości, itp.

Tu jednak chciałbym się odnieść troszkę:
http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=627
...obszerny materiał i jest tam fragment o Dulce.

IMHO, sytuacja wygląda tak, że wszystkie tego typu informacje trafiają do naszej wiadomości upublicznione przez badaczy, którzy z kolei otrzymali przeciek od źródła X. Nie ma co wierzyć, że ktoś sobie wynosi jakieś informacje z tajnych baz i o nich opowiada bezkarnie... :) Wszystko to są przecieki kontrolowane, pytanie tylkio po co? Sądzę, że są dwie możliwości:
1. Kontrolowany przeciek ma na celu dezinformacje, odwracając uwagę od faktycznych projektów (zawiera elementy prawdy i kłamstwa)
2. Kontrolowany przeciek ma na celu "przygotować" ludzi na jakieś wydarzenia, które są nieuniknione...

a być może i jedno i drugie... Fakt faktem, że jesteśmy okłamywani i manipulowani na każdym kroku... :)

Pozdrawiam!
  • 0

#65

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdą tam jest wszystko oprocz szarych ludzików imo.

Sorry, ale wg. mnie skoro jest to rasa zdolna przemierza szybko kosmos, tzn. ze patrza na ludzi jak my na mrowki. Nie ma sensu zeby korzystali z naszych usług. Wogóle imo nie ma sensu zeby korzystali z tak prymitywnego narzedzia jak genetyka. Moznaby domniemywać, że znaczac rozwineli nanotechnologie, i manipulacje czasteczkami na poziomie molekularnym. To by znaczylo tyle, ze na podstawie wzorca moga zlozyc dowolny lancuch DNA, atom po atomie, a nie w yniki eksperymentow genetycznych, krzyzwoke itd.

To jedno, nie pozwala mi wierzyc w obcych na ziemie, porwania i spiski rzadowe. Ci obcy sa zbyt ludzcy i prymitywni (;
  • 0

#66

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wejście do bazy Dulce znalezione?!

Pod tym linkiem znajdują się zdjęcia, które przedstawiają tajemnicze wejście do bazy.

Podaje linki do zdjęć:

1.foto 1

2.foto2

3.foto 3
  • 0

#67

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wszystko jest zupełenie nie zrozumiałem. Skoro Amerykanie widzę że w zbudowej przez nich bazie w Dulce, mieszkają kosmici którzy porywają i zabijają ludzi, to moim zdaniem Pentagon powinien wysłać tam wojska i dokonać eksterminacji owych Greys. Wydaje mi się być to najlepszym rozwiązaniem.
Chcę przy okazji dokonać aktualizacji stanu ludności miasta Dulce. Otóż w roku 2000, mieszkało tam 2623 osoby.

Jeżeli chodzi o eksperymenty genetyczne na ludziach, to jestem jak najbardziej im przeciwnym. Prezentuję tu stanowisko mego Kościoła Katolickiego.
  • 0

#68

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wszystko jest zupełenie nie zrozumiałem. Skoro Amerykanie widzę że w zbudowej przez nich bazie w Dulce, mieszkają kosmici którzy porywają i zabijają ludzi, to moim zdaniem Pentagon powinien wysłać tam wojska i dokonać eksterminacji owych Greys.

lol.. oni wspolpracuja wg tej teorii chyba
  • 0

#69

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc rząd amerykański wpspółpracuje z Szarymi w zakresie inżynierii genetycznej. Problem w tym że odbywa się to kosztem ludzkości, a nie Szarych. To Amerykanie musieli wybudować Szarym tę bazę i to obywatele amerykańscy są przedmiotem owych rzekomych eksperymentów genetycznych.
Inczej mówiąc, Szarzy traktują ludzi, tak jak niektórzy ludzie traktują zwierzątka labolatoryjne.
W tej sytuacji Amerykanie, jeżeli w ogóle umieją trzeźwo tę sytuację rozważyć, powinni:
- wykopać wokół bazy w Dulce kilka głębokich szybów i zdetonować w nich głowice jądrowe,
- zaprzestać eksperymentów na ludziach i zwierzętach.
Wyniknął z tego następujące korzyści:
- Populacja Szarych na Ziemi, zostanie zlikwidowania.
- Zwierzęta labolatoryjne przestaną być poddawane niekiedy okrutnym eksperymentom w celach takich jak testowanie nowych kosmetyków.
- Nie będzie poddawało się istot ludzkich bezsensownym eksperymentom genetycznym, które fizycznie czynią z nich potowy, a niczego nie wnoszą.
- Szarzy być może zrozumieją aluzję i odlecą lub zaczną nas traktować jako równych sobie.
  • 0

#70

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc rząd amerykański wpspółpracuje z Szarymi w zakresie inżynierii genetycznej. Problem w tym że odbywa się to kosztem ludzkości, a nie Szarych. To Amerykanie musieli wybudować Szarym tę bazę i to obywatele amerykańscy są przedmiotem owych rzekomych eksperymentów genetycznych.


Lol im chyba zależy tylko na badaniach, nie ważne czy kosztem ludzi czy nie! :P W koncu "ściśle tajne". To co, szaraki przyszli "Cześć Dżordż, cześć Dżon, zbudujecie nam podziemna bazę do ekpserymentów?" "Jasne czemu nie"

wykopać wokół bazy w Dulce kilka głębokich szybów i zdetonować w nich głowice jądrowe,
- zaprzestać eksperymentów na ludziach i zwierzętach.
Wyniknął z tego następujące korzyści:

- Populacja Szarych na Ziemi, zostanie zlikwidowania.


Raczej to by im bimbało :victory: Bo co, siedzą sobie w jednym miejscu? :>

- Zwierzęta labolatoryjne przestaną być poddawane niekiedy okrutnym eksperymentom w celach takich jak testowanie nowych kosmetyków.


Pewnie, Obcy specjalnie tu przylecieli żeby wypróbowac w podziemnej bazie letni katalog Avonu.

- Nie będzie poddawało się istot ludzkich bezsensownym eksperymentom genetycznym, które fizycznie czynią z nich potowy, a niczego nie wnoszą.


Zależy dla kogo (czytaj: tamci cos z tego mają)

- Szarzy być może zrozumieją aluzję i odlecą lub zaczną nas traktować jako równych sobie.


No. Tylko najpierw impreza pożegnalna.
  • 0

#71

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, jeżeli amerykańskie władze godzą się na obecność obcych na terenie USA, to niech później na narzekają na kosekwecje które się z tym wiążą. Ja w każdym razie zalecam likwidacje wszelkich baz i statków obcych. Te ostatnia mogą być trudnym celem ale wierzę że F-35 poradzą sobie z nimi.
  • 0

#72

Vasilij.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry artykuł, lubię coraz bardziej ogólnie tą stronkę a za artykuł daje pk.!
  • 0

#73

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to rozwiązanie tego problemu można opisać w 4 prostych punktach:
1.zebrac ludzi nienawidzących szaraków tak samo jak ja

2.zaopatrzyć sie w broń

3.pojechać do Dulce

4. ROZWALIĆ KAŻDEGO NAPOTKANEGO SZARAKA !!!

a tak poważniej to nie widze sensu dla którego kosmici znający już sposób na przesłanie duszy do ciała człowieka bawią sie w tworzenie hybryd... no chyba że tworzą se nowe silne ciała ;]
  • 0

#74

cristopher1.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podobno zrobił to już niejaki Thomas C. ... słyszeliście?
  • 0

#75

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie słyszałem... masz jakieś info??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych