Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo i Jackowski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jackowski ma dobrą metodę działania bo jeśli ma trafna wizje dla policji to bierze potwierdzenie na piśmie.
A ta metodę trudniej obalić niedowiarkom :) I mówić że tego zjawiska nie ma bo brak dowodów.
Widziałem w programie "Wierzyć czy nie wierzyć"na National geographic, jak jasnowidz z Anglii twierdził że pomógł w wielu sprawach kryminalnych jednak policja się tego wyparła bojąc się ośmieszenia.
  • 0

#47

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taka mała ciekawostka - pod tym linkiem można zobaczyć jak np. wygląda rozmowa na ten temat na anglojęzycznym forum...

http://www.abovetops...hread285878/pg1
  • 0



#48

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Klasztor zostal odnaleziony i znajduje sie na stronie oficjalnej wylatowa wiecej informacji pod tym adresem: http://www.wylatowo...._jackowski.html

Ja już nie mam wątpliwości, zdjęcia z tej strony i UFO idealnie się pokrywają. To rzeczywiście ten budynek. :)

Dołączona grafika

A więc żadna śruba, czy wiertło, tylko...

balonik owinięty folią

:P
  • 0

#49

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm.. to daje do myslenia;) chociaz szczerze mowiac srednio przekonuja mnie wytlumaczenia tej osoby co do tych zdjec, balonik owiniety folia? myslalem ze baloniki leca zazwyczaj w gore a na stronie nautilusa mamy pokazane 3 zdjecia, takze tam gdzie nie widzimy budynku a same drzewa musieliby wypuscic kolejny balonik;P ogolnie widzialem juz wiele balonikow unoszacych sie w powietrzu i ten ktory jest pokazany tutaj musialby byc naprawde duzy zeby wyszedl tak na zdjeciu takze nieprzekonuje mnie to jakos ale ciekawe jak to sie skonczy
  • 0

#50

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pic na wode :P Ktoś po prostu nie lubi Nautilusa xD Jak dla mnie Pan Jackowski nie kłamie i w tej sprawie nie dokonał błędów.
  • 0

#51

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A chociaz przeczytales to dokladnie ? bo mam wrazenie ze nie bardzo.
  • 0

#52

Regenerat.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam dla was informacje wartą przeczytania :D Klasztor zostal odnaleziony i znajduje sie na stronie oficjalnej wylatowa wiecej informacji pod tym adresem: http://www.wylatowo...._jackowski.html

Zobaczcie sobie jak Jackowski rozwiazal zagadkę :brawo: ...



Czyli "śruba" była trafna.
Ktoś nas wkręca. ;)
  • 0

#53

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wizja PANA Jackowskiego jest jak najbardziej autentyczna ,ale nie jest dokładnie sprecyzowana, pierwsza cześć w której PAN Jackowski mówi o liście jest jak najbardziej
prawdziwa, mówi :
duchowość,klasztor,kościół >>> co tłumaczy nazwisko w liście,Dusza
ktoś się wstydzi>> być może osoba która zrobiła te fotki(spreparowała) wstydzi sie tego,tego nie wiemy
mówi o ruinach>>> dom obok którego zrobiono zdjęcie to już ruina,wiec może to odczuł
mówił o zakłucacz,kobierc >>.może to mowa o foli i o oszustwie??
mówi o tym ze list jest kłamstwem>>> i ma racje,list to oszustwo,kłamstwo i ma racje:D
mówi ze Dobrowa>>>to wkręt i znów ma racje
reszta wizji dotyczy fotek z Zdanów, i wtedy rozkręca się temat o srubie.........

kolejny etap PAN Jackowski ma już przy sobie fotki z Zdanów....... i wtedy zaczyna mówić o śrubie,nie mówi o śrubie podczas początkowej wizji z listem wiec może te fotki "balonika">>>
fotki z "klasztoru"nie mają nic wspólnego z dziurami i śrubą, co jednak nie wskazuje na to że Zdany to też falsyfikat.....wizja śruby może być prawdziwa,zresztą PAN Jackowski trochę pomieszał temat balonika i Zdanów ,ale nie
ma mowy o oszustwie!!! PAN Jackowski nie gra , to nie możliwe, nie jest aktorem ,jeżeli kłamałby całość była by taka sama(łatwo odczytać grę w ciągu 20minut) ,nie jest możliwe żeby tak dobrze grał przez całą wizje a potem poległ :D
jestem za PANEM Jackowskim i na prawdę ten koleś mówi prawdę ,niestety trochę zlę uporządkowaną i próbuję czasem sam sklejać elementy wizji i elementy mogą do siebie nie pasować, ale ogólnie wizje się sprawdzają.
i obiekt z Zdanów może mieć na prawdę dużo wspólnego z dziurami np;w Leszczynach czy też Osinach , ciekawi mnie jednak czy dziury ukazują się w innych krajach ???



Popatrzcie na foto od LUka(dobra robota) ten obiekt jest bardzo mały, nie jest taki sam jak ten znany nam z Zdanów( cała otoczka tamtego zdarzenia jest bardzo wiarygodna)
  • 0

#54

zwierzak.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pic na wode :P Ktoś po prostu nie lubi Nautilusa xD Jak dla mnie Pan Jackowski nie kłamie i w tej sprawie nie dokonał błędów.


Biniol ! Czy ty masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ?
Przecież Rafał Nowicki to członek Nautilusa. Badał sprawę Zdanów. Jak więc może nie lubić Nautilusa ? Zależy mu na tym, żeby Nautilus działał uczciwie. Niestety Robert Bernatowicz nie chce napisać ludziom prawdy. Tekst Rafała został zablokowany.
Po co ludzie mają szukać tego klasztoru, jeśli wiadomo gdzie jest ten budynek i że to nie jest klasztor.
Jackowski sam mówi, że jego skuteczność wynosi 50% i że się specjalizuje w sprawach kryminalnych, a nie w badaniu UFO. Mógl się zwyczajnie pomylić. Wolno mu, jest tylko człowiekiem. Szkoda tylko, że Bernatowicz nie chce napisać prawdy. To jest niepokojące.
  • 0

#55

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając to wszystko jestem bardzo zaniepokojony że jakieś organizacje zajmujące się takimi zjawiskami mogą fabrykować fakty.Przecierz to rzuca bardzo zły cień na innych uczciwych szukających "prawdy",odkrycia istoty zjawiska a nie rozgłosu i niepotrzebnej sensacji.
  • 0

#56

zwierzak.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety to smutne. Tym bardziej, że Rafał Nowicki pisał, że Robert Bernatowicz wie o całej sprawie - tzn. że te zdjęcia to zwykły żart, a klasztor jest zwykłym budynkiem. Ciekawe kiedy Nautilus sprostuje to oszustwo ?
  • 0

#57

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bernatowicz popełnił błąd dając Jackowskiemu oprócz fotek ze Zdanów (tą sprawę mili zbadaną w 100%) dodatkowo fotki niewiadomego pochodzenia. Ma nauczkę, że tak robić nie wolno.
  • 0

#58

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A powoli juz zaczyna mnie krew zalewać,co Bernatowicz sobie myśli? teraz Jackowski jak dowie sie, że Nutilus tak zagrał nie będzie chciał przeprowadzać sesji na temat Ufo , bo już raz został niewłaściwie wykorzystany , mało tego Bernatowicz w żaden sposób nie chce wytłumaczyć całego zajścia!! a Jackowski mógł nam wiele wytłumaczyć :/
ta fundacja to jedna wielka lipa.... :o
  • 0

#59

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nautilus nie zrażony kontynuuje temat:

Obiecujemy wrócić do zdjęć ze Zdanów i Dąbrowy, które także analizował Jackowski. Jasnowidz z wielkim zainteresowaniem i rozbawieniem śledził wszystkie posty i informacje w tej sprawie, które pojawiały się od naszych czytelników. Bardzo interesował się tą sprawą i każda drobna nawet informacja była mu przez nas przekazywana. Cała ta historia trafi z nawet najdrobniejszymi szczegółami do książki o tym jasnowidzu, ale.. to nie koniec tej sprawy!

Jego analiza Zdanów będzie miała swój ciąg dalszy, lecz zaprezentujemy ją przy okazji większej publikacji. Ta wizja miała dotyczyć tylko Zdanów, lecz specjalnie tamtego dnia „podrzuciliśmy” jasnowidzowi także zdjęcia z Dąbrowy. Ta sprawa miała jeszcze jedno, ukryte przed jasnowidzem dno. Otóż Fundacja NAUTILUS była przez kilku zawistnych i głupich ludzi oskarżana o to, że... sami wykonaliśmy tamte zdjęcia i oszukujemy czytelników twierdząc, że „ktoś je nam przysłał”!
Doszło nawet do tego, że dwa lata temu pojawił się pomysł, aby za „zdjęcia z Dąbrowy” podać nas do sądu... ;)
Ludzka zawiść, zazdrość i głupota nie mają bowiem granic, zwłaszcza w Polsce. Z wyjaśnieniem tej sprawy musieliśmy jednak trochę poczekać.

Kiedy tylko nadarzyła się okazja, postanowiliśmy ponownie przedstawić zdjęcia z Dąbrowy, co – jak się się okazało - było bardzo dobrym pomysłem. Jackowski spotkał się z nami ponownie i powiedział o tej sprawie coś, co wprawiło nas w osłupienie... Ta sprawa zostanie szczegółowo opisana i na pewno ten tekst pokaże Wam pewien aspekt badania dziwnych zjawisk w Polsce, którego nie wszyscy są świadomi. Obiecujemy naprawdę fascynujący tekst!
W tej sprawie musimy jednak co najmniej raz poprosić Krzysztofa JAckowskiego o wykonanie jeszcze kilku wizji, które potrzebne są nam do tego artykułu.

A ostatnie wizje Krzysztofa Jackowskiego powinny pojawić się w formie "wideo"... kiedy tylko je skończymy montować i wstawiać na youtube ;)
Tekst: Fundacja NAUTILUS


Źródło: http://www.nautilus.org.pl/?i=1073
  • 0

#60

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już sam nie wiem co myśleć o Jackowskim.
Internetowe forum policyjne. Poczytajcie i sami oceńcie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych