Skocz do zawartości


Zdjęcie

Same negacje...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

czajka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w takim razie jak sie do tego wszystkiego ma reinkarnacja?
  • 0

#17

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czajka, moze np. jej nie ma? ;)
  • 0

#18

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Watpie w istnienie reinkarnacji...to tez jakis wymysl. Jesli reinkarnacja istniala by na prawde to zylibysmy wiecznie... :devil:
  • 0

#19

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aph

biblia natomiast wzmiankuje duchy jako forme wcielen szatana, ktore Jezus konsekwentnie wypedzal

Korzystasz z jakiejś dziwnej Biblii.W mojej pisze,że jesteśmy duchami ludzkimi przebywającymi w ciałach fizycznych tylko w czasie naszych reinkarnacji.Tak samo pisze w Bhagavad-Gicie,V Ewangelii,Ewangelii Jezusa itd.
  • 0

#20

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Angelo, jakbyś chciał wiedzieć to w Biblii Chrześcijańskiej nie ma słowa na temat reinkarnacji, a Bhagavad-Gicie, V Ewangelia i Ewangelia Jezusa, raczej się do Biblii nie zaliczają. Tak więc to ta twoja Biblia jest dziwniejsza ;p
  • 0

#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

czajka, moze np. jej nie ma?

Tak samo jak zycia wiecznego ? wiara a rzeczywistosc to wielka roznica, kazda religia ma tyle samo racji, zarowno zycie wieczne jak i reinkarnacja to taka sama "prawda".
  • 0

#22

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Berith

Angelo, jakbyś chciał wiedzieć to w Biblii Chrześcijańskiej nie ma słowa na temat reinkarnacji, a Bhagavad-Gicie, V Ewangelia i Ewangelia Jezusa, raczej się do Biblii nie zaliczają. Tak więc to ta twoja Biblia jest dziwniejsza

W Biblii nie występuje słowo reinkarnacja,co nie znaczy,że o niej nie pisze pośrednio.Np.:

Mat.12.32...ale kto zgrzeszy przeciwko Duchowi Świętemu,nie będzie mu darowane w tym,ani w przyszłym życiu.

Nie trudno się domyśleć,że w tym fragmencie chodzi o reinkarnację i nie ma w tym nic dziwnego,dla w nią wierzącego.Są też i inne fragmenty potwierdzające jej istnienie.
  • 0

#23

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reinkarnacja jest wymyslem osob starajacych sie za wszelka cene odepchnac od siebie mysl od smierci...
to jest moje prywatne zdanie...
  • 0

#24

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

crstone dobrze wiedzieć bez tej wypowiedzi ten post nie miał by sensu... jeżeli o mnie chodzi to jest tak... duch jest to stwór szatana przybywający na ziemie tylko po to żeby utrudniać nam życie ( jako duch rozumiem wszystkie demony itp.) dusza jest to to co siedzi w każdym z nas i pozwala nam żyć... a dusze pozostające na ziemi mają w tym swój powód. Ciekawa jest też dla mnie teoria podświadomości jako siły dającej nam nieograniczone możliwości między innymi życia ale o tym może kiedy indziej a co do innych ciał astralnych nie mam żadnej teorii i jestem w stanie uwierzyć w każdą dobrze wyłożoną bajeczkę :)
  • 0

#25

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak między Bogiem a prawdą to wolałabym już umrzeć i zostać wieczność w świecie duchów niż powracać cały czas na Ziemię. Bardziej od śmierci boję się końca świata ^^ może to głupie podejście, ale zawsze moje xD

Martwi mnie jednak jedna sprawa- wieczność kiedyś też się kończy i co wtedy się z moją duszą stanie...to mnie martwi
  • 0

#26

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wieczność to wieczność... Nigdy się nie kończy.
  • 0

#27

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"wieczność kiedyś też się kończy" nie komentuje :P
  • 0

#28

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiciu-wszystko ma swoje granice i się nie nabijaj ze mnie

Widzę, że mój lęk został wyśmiany :/ no ok przeżyje z tym
  • 0

#29

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nicole-collie może najpierw skoncentruj się nad znaczeniem słowa wieczność a dopiero potem pisz cokolwiek na ten temat... wieczność nie ma żadnych granic i nigdy się nie skończy jest to tak naprawdę jedyna rzecz o której można tak powiedzieć więc nie dziw się że wyśmiałem stwierdzenie "wieczność kiedyś też się kończy" a osobiście do Ciebie nic nie mam żeby nie było :)



PEACE
  • 0

#30

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmierć jest lepsza anizeli wieczne blakanie sie po swiecie w coraz to nowych wcieleniach.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych