Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka wypowiedzi z anteny Radia Maryja


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#61

leonardo49.
  • Postów: 84
  • Tematów: 21
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cytat :nie wiem cz te teksty wyżej są wymyślone bo nie slucham rm ale jestem przeciwnikiem rm bo przypominam że prowadzi je ksiądz i nie ma prawa wtrącać się do polityki i przypominam wam jego teksty np do pani Kaczyńskiej i czy nadal uważacie, że to radiio patrotyczne a drugie co mam przeciw to zbiorka pieniędzy od tzw ,,babć,, . przecież ksiądz nie powinien mieć tyle pieniędzy ludzie przecież uzależnija się od tego człowieka wysyłając mu pienieądże i gdzie tu miłosierdzie boże?.

Te teksty ,choc wirtualne , sa jak najbardziej rzeczywiste.
Jesli tak duzo slyszysz na temat Radia Maryja i masz juz wyrobione (?) zdanie , to dlaczego sam nie skonfrontujesz?!
Co ma patriotyzm do wyrazenia prywatnej opinii na temat Pani Kaczynskiej , nawet jesli jest ona prezydentowa?
Dlaczego ksiadz bedacy pelnoprawnym Polakiem i obywatelem z udzialem do glosowania nie moze wypowiadac sie na temat polityki , kierujac te slowa do sluchaczy lozacych dobrowolnbe datki na te radio ,zeby miec chocby minimalny wplyw na nasza polska rzeczywistosc?
Az wreszcie siegamy do kieszeni babc : nie odbierajmy prawa naszym babcom do dysponowania ich prywatnymi finansami , bo sam ten temat wydaje mi sie juz smieszny :)
  • 0

#62

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Az wreszcie siegamy do kieszeni babc : nie odbierajmy prawa naszym babcom do dysponowania ich prywatnymi finansami , bo sam ten temat wydaje mi sie juz smieszny :)

a nie uważasz, że on niepowinien tyle pkasy przyjmować a drugie dlaczego PiS też daje tam jeszcze kase zamiast dać tobie np na podwyżkę.


Co ma patriotyzm do wyrazenia prywatnej opinii na temat Pani Kaczynskiej , nawet jesli jest ona prezydentowa?

nie chodzi mi oto czy to prezydentowa czy nie nie bronię jej nie jestem żadnym jej fanem, ale powinien unikać kontrowersyjnych wypowiedzi jako ksiądz.

, kierujac te slowa do sluchaczy lozacych dobrowolnbe datki na te radio ,zeby miec chocby minimalny wplyw na nasza polska rzeczywistosc?
[/quote]


wśród bradzo licznej grupy moich znajomych jest mało ludzi słuchających rm i oni też uważają to radio jako wrgoga polskiej rzeczywistości też na tle innych krajów.
  • 0

#63

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cytat :nie wiem cz te teksty wyżej są wymyślone bo nie slucham

Jak zdecydowana wiekszość krytykujących tą stacje i tego człowieka nie słuchasz a masz wyrobione zdanie :) ]

bo przypominam że prowadzi je ksiądz i nie ma prawa wtrącać się do polityki


Skąd wiesz czy ktoś się wtrąca czy nie jak nie oglądasz? Przede wszystkim nikt się nie wtrąca do polityki tylko wyraża swoje zdanie. I skąd głupi pomysł że niby ksiądz nie może się wypowiadać na temat polityki? Instytucja kościelna została założona min. w tym celu. A jak by się wtrącać chcieli to założyli by chyba swoja partie?

pani Kaczyńskiej i czy nadal uważacie, że to radiio patrotyczne

Po pierwsze to nie pamiętam żeby było wiadomo o kim jest wypowiedź?? Po drugie wypowiedz została podsłuchana więc mógł sobie mówić co chciał. Po trzecie pani Kaczyńska reprezentuje politykę zupełnie odmienną od polityki swojego męża, więc skoro partie liberalne w wielu kręgach są uważane za takie które niszczą patriotyzm i narodowość...

ksiądz nie powinien mieć tyle pieniędzy ludzie przecież uzależnija się od tego człowieka wysyłając mu pienieądże i gdzie tu miłosierdzie boże?


A niby czemu nie powinien??
Wiesz w ogóle co to jest duchowieństwo?? Co innego gdyby był to jakiś biczujący się zakonnik mieszkający w celi...A tak w ogóle skąd pomysł że on ma dużo pieniędzy od "babć" a nie z telewizji i radia? Chyba logiczne że jak jest "dyrektor" to ma jakieś profity :D Jak mu zazdrościsz to załóż swój kościół i też zbieraj "kaske" :D

Jesli tak duzo slyszysz na temat Radia Maryja i masz juz wyrobione (?) zdanie , to dlaczego sam nie skonfrontujesz?!


Oj tak! Widać że ty z tych co właśnie "słyszą' i paplają jak w transie. Uległeś typowej zbiorowej hipnozie :P Nie chwalę Rydzyka i jest mi obojętny ale to co się dzieje w mediach i po sieci to jakiś obłęd :D

bo sam ten temat wydaje mi sie juz smieszny smile2.gif


Mi się wydają śmieszne, tabuny ludzi hipnotycznie powtarzające mantry mediów :D Z tego co napisałeś to ten ksiądz czy tam zakonnik( ;p ) nie robi nic złego...no nie wiem chyba że Twoje pojęcie o idealnych księżach jest inne i chcesz ich porównywać do Mesjasza :) W ogóle zaraz mi się przypomina olbrzymia nagonka na Betanki i inne takie
ciekawostki :)

zbyszek11
leonardo49

Czy aby na pewno nie jesteście jedną i tą samą osobą na podwójnym koncie?

Az wreszcie siegamy do kieszeni babc : nie odbierajmy prawa naszym babcom do dysponowania ich prywatnymi finansami , bo sam ten temat wydaje mi sie juz smieszny

Az wreszcie siegamy do kieszeni babc : nie odbierajmy prawa naszym babcom do dysponowania ich prywatnymi finansami , bo sam ten temat wydaje mi sie juz smieszny :)


;p

a nie uważasz, że on niepowinien tyle pkasy przyjmować a drugie dlaczego PiS też daje tam jeszcze kase zamiast dać tobie np na podwyżkę


To sprawa PiSu gdzie dawał swoje pieniądze. Jak już mówisz takie rzeczy to może dowody? Wiesz łatwo kogoś pomówić...bardziej prawdopodobne to to że PO buliło góry pieniędzy na TVN :D

wśród bradzo licznej grupy moich znajomych jest mało ludzi słuchających rm i oni też uważają to radio jako wrgoga polskiej rzeczywistości też na tle innych krajów.


To zabawne bo zdecydowana większość moich znajomych też nienawidzi rm i Rydza tylko co najlepsze mówi to co ty i nic więcej nie potrafi powiedzieć ;D Typowe zachowania stadne i podatnosć na sugestie... I nie pisz następnym razem z 2 kont jeśli można Cię prosić :)
  • 0

#64

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jejku ale teksty :D Gdybym tylko mogła, to bym tam zadzwoniła i coś powiedziała przeciw RM. Ciekawe, co tym razem powie :>

Nie mogę pojąć tych ludzi, którzy to słuchają. Za to ulicami paradują "szatany" wepchniętych w miniówie, którzy propagują masochizm (po naszemu: mają własne zdanie). Trzeba ich wytępić, bo Szatan nimi zawładnął. Alleluja.... :P
  • 0

#65

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogę pojąć tych ludzi, którzy to słuchają.

Wiesz to ich sprawa i to czy Ty możesz pojąc czy nie to raczej mało kogo obchodzi :) Nawet jeśli co poniektóre z tych tekstów są prawdziwe to współczuję gościom którzy przez tyle lat wyłapywali co ciekawsze teksty z jakiegoś radia :P To jest dopiero masochizm :D
  • 0

#66

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiecie co ja slyszalem ostatnio w RM? oczywiscie chcialem znalezc RMF FM ale natrafilem przypadkowo na RM i tam gosciu mowi tak: "Stany Zjednoczone sa przy Polsce biedne" "Polska ma wiecej energii geotermalnej niz USA"
cos takiego i tam mowil cos ze "Polska lezy na 3 plytach tektonicznych?" Mnie to smieszy a program tenze sie nazywal "Rozmowy Niedokonczone"
  • 0

#67

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zbyszek11
leonardo49

Czy aby na pewno nie jesteście jedną i tą samą osobą na podwójnym koncie?


I nie pisz następnym razem z 2 kont jeśli można Cię prosić :)
[/quote]

mógłbyś mnie o to prosić, ale nie pisze z dówch różnych kont jestem zbyszek11
  • 0

#68

NeX_1337.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja znam jeszcze jeden.

Sluchacz: Mam trzy slowa do o. Dyrektora
Ktos z Radia Maryja: No, slucham.
Sluchacz: Ch*j ci w dupe.
Ktos z Radia Maryja: Aaa, eee, noo, kulturalnie sie pan przedstawia.
  • 0

#69

S1230.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio z nudów zacząłem sobie wieczorami słuchać Radia Maryja (głównie "Rozmowy Niedokończone"). W ciągu niemalże każdej audycji zdarza się jakaś wpadka. Oto co przez ostatnie dwa tygodnie na antenie usłyszałem:

1. "I wy dziwicie się że Was młodzi ludzie nie słuchają. Puśćcie im jaką normalną muzykę..."- słuchacz
Jednak są wyjątki bo państwo nas słuchają- prowadzący

2. "Nie podoba mi się to, że wy księża wtrącacie się do polityki" - słuchacz

3. "Wasza rozgłośnia robi tylko ludziom wodę z mózgu" - słuchaczka

4. "Gdy się państwa słucha, to pan Rydzyk nas wydmucha" - słuchacz
"Niestety takie niestosowne telefony na antenie się zdarzają" - prowadzący

5. "Szczęść Boże, nazywam się Ula, mam 13 lat. Nie wiem już co robić, zostałam skrzywdzona przez ojca w wyniku czego zaszłam w ciąże" - słuchaczka
(dłuższa cisza)
"Napewno urodzić!!"- gość w studiu
"Niestety nie mogę ci teraz udzielić odpowiedzi na pytania, gdyż w tej chwili słucha Nas cała Polska", jednak że istnieje wiele instytucji, które zechcą ci udzielić pomocy

6. (Audycja o Czystości Przedmałżeńskiej - Rozmowy Niedokończone)
"Dzień dobry, czy można nadać ogłoszenie przez radio bo szukam dziewczyny (telefon się urwał)
(wszyscy w studiu wpadają w śmiech)
Przez radio to dziewczyny raczej nie znajdziesz, ale jeśli miał to być tylko żart, to kiepsko ci on wyszedł - prowadzący

Mimo wszystko, najgorzej wkurza mnie to, iż R.Maryja na swojej stronie internetowej wśród wielu audycji nie publikuje tych, w których zdarzają się wpadki
  • 0

#70

Christof.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwielbiam Rozmowy niedokończone, szczególnie tematy o sektach i audycje Jerzego Roberta Nowaka. Mimo wielu kontrowersji warto ich słuchać pamietając, że co cię nie zabije, to cię wzmocni. Sam słyszałem wiele takich wpadek i mogę potwierdzić, że nie wszystkie są wymyślone przez przeciwników Radia Maryja.
  • 0

#71

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wiecie co ja slyszalem ostatnio w RM? oczywiscie chcialem znalezc RMF FM ale natrafilem przypadkowo na RM i tam gosciu mowi tak: "Stany Zjednoczone sa przy Polsce biedne" "Polska ma wiecej energii geotermalnej niz USA"
cos takiego i tam mowil cos ze "Polska lezy na 3 plytach tektonicznych?" Mnie to smieszy a program tenze sie nazywal "Rozmowy Niedokonczone"



Tyle że zaiste Polska ma ogromny potencjal geotermalny, nie wiem czy większy od USA ale na pewno największy w Europie i lepiej zainwestować w to niż w energię atomową np.


Absolutnie nie jestem zwolennikiem RM i jak zdarza mi się coś chwile posłuchać o ile akurat nie klepią zdrowasiek to po to żeby usłyszeć coś śmiesznego, ale w każdej bajce jest ziarno prawdy, również w RM

rozmowy niedokończone rządzą, zwłaszcza jak np Ojciec Dyrektor dzwoni z komórki np z lotniska w Brazylii i przez pół godziny odnosi się do tematu, a potem wszyscy kontemplują objawienie jakie właśnie usłyszeli..
  • 0

#72

ariene.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teksty są zajebiste :D Zaczne słuchać Radia Maryja, to lepsze od jakiegokolwiek kabaretu :D heh oni przewyższają wszelką głupotę na całej ziemi. To o której są te "Rozmowy Niedokończone"? :D
  • 0

#73

leonardo49.
  • Postów: 84
  • Tematów: 21
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bardzo lubie to Radio : mozna i posmiac sie , ale tez posluchac czegos madrego i wiele nauczyc. Niektorych serdecznie prosze : nie powielajcie der dziennika , faktu i innych glupich smieci prasowych , starajcie wyrobic sobie wlasne zdanie : bo nawet papuga potrafi powtarzac :) Co do niektorych przytoczonych powyzej tekstow , to mysle , ze co poniektorzy sa ich bezposrednimi autorami i wylewaja poklady swojej fantazji na tym forum.Jak by nie patrzec to radio ma wiele milionow zwolennikow i zapewne tyle samo przeciwnikow ale Ci ostatni az zieja jadem i ich zacietrzewienie czasami wrecz dziwi.
  • 0

#74

andrek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to zwolennicy RM nie 'zieją jadem' ? Polemizował bym tutaj.
  • 0

#75

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to zwolennicy RM nie 'zieją jadem' ?


Obiło mi się o uszy, że podczas ostatniego spotkania RM na Jasnej Górze(występował tam również przewodniczący wiadomej partii politycznej) ktoś powiedział, że jedyne media które mają akredytację to TV Trwam i RM. Był to jasny sygnał dla radiomaryjnych zombie. Klasycznie już dziennikarze TVN'u dostali wklepe. Zdziwiło mnie jednak to, że dziennikarz i fotograf PAP'u również dostali w papę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych