Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bogowie z Nibiru - 2012 to nie zaglada ludzkosci ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

Anrold.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie chce wyjść na sceptyka, ale to wszystko sie nie łączy. To sami dorabiamy sobie opinie że to wszystko sie łaczy bo wtedy tak łatwiej to "ogarnąć". Nie łączmy Lemurii z Nibru.Czytałem na forum o chłopcu jakimś co opowiadał o cywilizacji marsjańskiej co było wielokrotnie podkreślane lemurianie są Marsa. Bardziej trzeba skupić sie na fakcie że tekst który zaprezentował zartur82 pochodzi z orginalnej wersji Bibli a ujawnia fakty a wielu bogach innych cywilizajcach itp. za które większość chrześcijan opierających wiarę na bibli najchętniej spaliła by na stosie za herezje
  • 0

#17

Serafin.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zartur82 zwróć uwagę też na to ,że translator też nie jest precyzyjnym tłumaczem . Translator tłumaczy słowa ,ale nie uwzględnia kontekstu ;) .
  • 0

#18

Bub.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Huh, ciekawe przypuszczenia, które, w jakimś tam stopniu na pewno mogą okazać się prawdą.

Co do walki "bogów" z ludźmi - bez sensu. Czy ludzkość jest gotowa na "Gwiezdne Wojny"? :P Nie sądzę. Czy "bogom" opłaca się nas atakować? Nie sądzę. Jeśli wrócą, to na 100% w jakiś mniej fajerwerkowy sposób :) Albo spisek z władzami, albo jakieś objawienie albo "cicha dywersja", albo po prostu przybywamy w "pokoju", a za chwilę robimy was niewolnikami :) A kto wie, być możę wywiąże się między naszymi rasami jakaś współpraca? Dostarczanie surowców w zamian za nowoczesną technologię, czy coś w tym rodzaju?

Myślę, że Ziemia jest na tyle prymitywna w porównaniu do innych planet, że tym "bogom" nie opłacało by się przylecieć do nas.

No faktycznie, np na takim Wenus to kwitnie rozwój i dobrobyt... :D A jeśli masz na myśli planety spoza Układu Słonecznego, to kto wie, co tam jest, ale jakby nie patrzeć z Nibiru do Ziemi mają bliżej niż do "tam" :)
  • 0

#19

lyphs.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo łatwiej byłoby im się pojawić jako bogom. Wielu ludzi uwierzyłoby, że są oni prawdziwi, co ułatwiłoby im kontrolę nad nimi.

gdzies juz bylo napisane ze bog przyjdzie ponownie i ze osadzi wszystkich ludzi ;) wedłog tego miliony chrzescijan, buddystow az po plemiona w afyce, kazdy zobaczyl by w przybyszach swojego boga. Niewierzacy, zostalby "osądzony" i po kłopocie. ale poco? jezeli oni są tak potezni to poco im niewolnicy? ado tego tak prymitywni jak ludzie
  • 0

#20

BlaZe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem na forum o chłopcu jakimś co opowiadał o cywilizacji marsjańskiej co było wielokrotnie podkreślane lemurianie są Marsa


I tu jest twoj blad, ten dzieciak mowil ze przylatywal na Ziemie, do Lemurii i ze Lemuria byla na ziemi.

Użytkownik BlaZe edytował ten post 18.12.2007 - 21:14

  • 0

#21

DeadAcc.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jezeli oni są tak potezni to poco im niewolnicy? ado tego tak prymitywni jak ludzie


Oj tu sie z toba nie zgodze, kazda sila robocza jest dobra, nie mowiac juz o tym, ze nie wszystko wykona maszyna :]
To tak samo jak z pobieraniem haraczu, jak nie zastraszylo sie wioski to nie placila i dopoki sie ich straszy, dopoty nie zdaja sobie sprawe, ze jednak jakas przewage maja (np. kto wie, moze po prostu nas jest wiecej, duuuuzo wiecej?)

Użytkownik Shidobu edytował ten post 18.12.2007 - 22:38

  • 0

#22

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz to już wysiadły mi obwody :)  Co z nami w końcu będzie ? Kto nas zniszczy a kto zagoni do kopalni jako niewolników ? Przecież harach w postaci złota w forcie Knox miał wystarczyć dla facetów z Nibiru !
Tragedia :s  skończę gdzieś w kopalni soli na księżycu Jowisza.
  • 0



#23

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha :D po teorii w artykule ze musimy sie zjednoczyc i przygotowac do wojny, a na dowod obejrzeć (ten naciagany film) "Dzien Niepodleglosci" to doslownie myslalem ze spadne z krzesla :D

moze i przyleca na Ziemie i nie mam nic przeciwko. Ale watpie zeby bawili sie w bogow i niewolnikow ;)
Wezmy pod uwage ze jest to napewno cywilizacja rozwinieta na ogromnym poziomie.
I ich celem(raczej :E) nie bedzie zejsc na planete i zniewolic nas i do kopaln a niewiernych <bam><bam>
tylko napewno(moze ?) znajda jakies inne rozwiazanie ;) czemu my ludzie zawsze myslimy o strzelaniu i wyzysku ? :D

aaa i wg. autor tekstu zmanipulowal go najbardziej jak sie da :) daje nam tam pelno teorii itp. a zadnego wytlumaczenia uzasadnienia skad to wzial ?
(uciekli z raju - niewolnictwo i brak daru rozmnazania to raj ?)
(skoro uciekli bezpolodni - to jakim cudem nagle rodzaj ludzki zaczal sie rozmnazac ??)
("Adam i Ewa zostali wygnani z raju, ponieważ bogowie nie chcieli dopuścić do samodzielnego rozmarzania się swoich niewolników." - eee ja bym raczej wybil ludzi zeby mi nie nasmiecili na planecie a pozniej od nowa ich formowal genetycznie :P a i tak (jakims cudem) dopuscili do rozmnazania sie ludzi)
("W ten sposób bezpłodne wcześniej hybrydy zmieniły się w ludzi." - i tak powstal czoka-pik xD tylko w jaki sposób sie zmienili ?? :o )
("Kiedy jednak pożądane surowce skończyły się po prostu odlecieli" - to po co maja wracac ? wydobywac wegiel ? surowce nie odnawiaja sie od tak )
("Jednak era Ryb się kończy. Według moich obliczeń kolejna epoka zacznie się w roku 2036." - pokazal by jak to zrobil ? :P ja moge powiedziec ze wedlug moich obliczen bedzie to (bylo) w 1991r. i teraz jestemy pod ich kontrola )
("Aby bogowie mogli przejąć władzę musieliby doprowadzić do ogólnoświatowego kryzysu lub wojny, aby mogli przyjść do nas w roli wybawców." - sami sie do tego doprowadzimy konczac np.rope i koncerny blokujace wprowadzenie np. silnikow wodorowych. )
("Ponieważ jesteśmy „nieźle” rozwinięci technologicznie, na pewno ich zachowanie będzie inne niż podczas ostatniego pobytu." - moze dla nich dalej jestesmy w epoce kamienia łupanego ? kto mowi ze oni przez ten czas sie nie rozwijali. pewno czekali az ludzie ich dogonia)


dla mnie ten tekst to jakas naciagana bujda zeby tylko przedstawic kolejna teorie ze UFO nas zniewoli :x
aaa i tak jak ktos napisal translat-or nigdy nie tlumaczy kontekstowo tylko slownie.
nawet najlepszy angielsko-polski tlumacz elektroniczny tak nie potrafi :D wiec autor mogl sobie zapewne zinterpretowac wiele zdan, o wielu znaczeniach na swoj sposob :)

Użytkownik Lerlitz edytował ten post 19.12.2007 - 09:48

  • 0

#24

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawy tekst ale na jego prawdziwość nie widze dowodów... oczywiście jesli perzybędą ci "bogowie" to nie dam sie tak łatwo wziąść do kopania rowów... ale jeśli odlecieli bo minerałki z ziemi sie skończyły to po co mają wracać po nas jeśli już napewno z wiele większą łatwościa tworzą sobie niewolnicze roboty które działaja 24h bez żadnego zmęczenia i jęknięcia?
  • 0

#25

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie :mrgreen: :)) :lol "Bogowie" z innej planety?Śmiech na sali, już w UFO jestem w stanie uwierzyć bardziej, niż w to dziadostwo :D
  • 0

#26

BlaZe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halloween-przeczytaj sobie dokladnie jeszcze raz caly temat to moze zrozumiesz o co chodzilo...
  • 0

#27

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pranie mozgu, znajdz oryginalna wersje Bibli i translator, dodaj "wolne tlumaczenie" i masz super wstep pod ksiazke pod sf...
  • 0

#28

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tia. Znalazł EKSTREMALNIE TRUDNY do znalezienia słownik hebrajski i oczywiście linku nie zapodał - bo po co [;
  • 0

#29

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

świetnie... no po prostu genialnie :) to co może robimy jakiś ruch oporu? :D nie no : ten tekst to tylko kolejna teoria więc to że nawet jeśli zdobędzie jakieś osoby które by w to uwierzyły - nadal pozostaje tylko teorią, w dodatku dosyć słabo udokumentowaną i popartą bardzo słabymi dowodami. Wg mnie jest to kolejna bzdura wymyślona przez jakiś ufo-maniaków, którym się po prostu nudziło, zmyśliło teorię i chcą zobaczyć ile osób im uwierzy :)
  • 0



#30

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tłumaczenie hebrajskiej Biblii translatorem to jest po prostu śmiech na sali...ooo i na pewno ten typ zrobił nim lepsze tłumaczenie od specjalistów którzy celowo źle tłumaczą.Być może kiedyś skontaktujemy się z mieszkańcami innej planety,bądź też oni z nami.W podstawowej wersji Biblii bez żadnych apokryfów,nie ma ani słowa o "obcych" , chyba że niektórzy szukają ich w aniołach. :mrgreen: Sam tekst ogólnie bardzo ciekawy jako swego rodzaju mit-legenda.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych