Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowy zlot.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

Man_in_black.
  • Postów: 83
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteśmy miłośnikami zjawisk paranormalnych. Nam wystarczy duża polana i namioty. Rozpalimy ognisko...
Czas sobie jakoś zorganizujemy. To na prawdę nie jest głupi pomysł :-)
  • 0

#17

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy nie byłby bliższy realizacji jakiś zlot tzw regionalny? Np userów ze Śląska, kiedy indziej userów z Mazowsza itd.

Bądźjakbądź mnie na żadnym zlocie nie zobaczycie.
  • 0



#18

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A tam w regionie! Wszyscy, bo ja chcę admina poznać :) I jeszcze kilka innych postaci.
Trzeba będzie z naleźć dobre miejsce- raczej nie wielkie miasto, bo wlaściwie po co? Ktoś proponowal Warszawę, Wroclaw- ja jakoś tego nie widzę.
Jakiś fajny ośrodeczek w górach (niekonuecznie oczywiście) lub w jakiejś innej urokliwej miejscowości, który będzie gotowy przyjąć sporo osób. Bo wierzę, że jakaś grupka się nas zbierze.


p. s. szkoda Iv, że się nie wybierasz.
  • 0



#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

p. s. szkoda Iv, że się nie wybierasz

Nie uczestnicze nawet w zlotach mojego Paranormalium, przez co wszystkie sa "poloficjalne" :P

A mysleliscie nad zorganizowaniem kiedys zlotu przy okazji jakiejs imprezy paranaukowej? Typu np zlot zaraz po UFO Forum.
  • 0



#20

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawda taka jest, że nie można po prostu się spotkać i potem pomyśleć co dalej. Jak wspomniał Eury, potrzebna jest organizacja, ktoś musiałby się tym zająć, zebrać listę chętnych uczestników, zorganizować nocleg, może jakieś wyżywenie, rozplanować rozkład dnia, w końcu trzeba by zebrać kasę ... tak tak, bez kasy ani rusz, no chyba, że myślicie o kilkugodzinnym spotkaniu w celach towarzyskich, a nie o prawdziwym zlocie.
  • 0

#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otóż to Fenix. Najpierw plan, potem wycena kosztów i na końcu zapisy

A tam w regionie! Wszyscy, bo ja chcę admina poznać :)


a to ci ;)
  • 0



#22

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja myślałem o takim dwudniowym, bo wątpię, żeby dużo osób mogło pozwolić sobie na dłuższy urlop. Za dużym miastem byłem dlatego, bo łatwo tam się dostać (chociaż góry, czy inne tego typu miejsce ma dużo więcej uroku). Na początek należałoby ustalić ewentualną datę, a potem pomyślelibyśmy nad miejscem i resztą. Co do organizacji to moim zdaniem najlepiej byłoby, żeby zajęła się nią osoba mieszkająca w danym miejscu. Ogólnie jednak cieszę się, ze temat wzbudził zainteresowanie, a opinie są raczej pozytywne.
  • 0

#23

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Część użytkowników forum to ludzie w wieku 14-17 lat, którzy sobie nie mogą pozwolić na dalekie wyjazdy. Ale jeśliby się w Poznaniu zebrać, to nie widzę problemu, może jakiś konwent?
  • 0



#24 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Pit..właśnie.nie mogą sobie pozwolić na daleki wyjazdy, a dla mnie poznań jest na drugim krańcu Polski..
a poza tym..nie mam miotły :D
  • 0

#25

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ja bym się nad tym zastanowił :) Nie obiecuję, ale na serio się nad tym zastanowię. Zależy gdzie, kiedy, po co, jak :P
  • 0

#26

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wpadnę na 100%, byle by to nie było gdzieś na północy Polski, bo bardzo daleko mam..
  • 0

#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlatego jak już będziecie myśleć o zlocie to zróbcie to gdzieś w centrum polski, aby każdy miał blisko.
  • 0

#28

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fenix, co rozumiesz pod pojęciem centrum Polski?? Bo to teoretycznie okolice Łodzi, więc dla mnie i tak za daleko, ale co powiecie na kilka spotkań w dużych miastach, tj. np. Jedno w Poznaniu, inne w Wawie... Każdy by pojechał tam gdzie komu blisko.
  • 0



#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanówmy się jednak najpierw nie nad miastem a nad sposobem spedzenia czasu.

tzn.

- miejsce (pole namiotowe, kawiarenka internetowa, tani hotel / motel itp)
- plan dnia (co bedziemy w ogole robic? co z pozywieniem? czy pojawi sie alkohol? itd.)
  • 0



#30

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem najlepsza opcja to by był jakiś tani hotel/ ośrodek turystyczny w małej miejscowości. Moglibyśmy zamówić tam jakieś posiłki (zazwyczaj są one tanie). Trudno mi powiedzieć, co mielibyśmy robić, ale to można jeszcze obgadać. Co do alkoholu to chyba każdy na własną rękę, ale bez przesady - raczej nikt dobrze nie zapamięta osoby, która w nocy zarzyga cały pokój. Dobrym patentem byłoby jakieś ognisko wieczorem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych