Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowy zlot.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W pewnej dyskusji zrodził się pomysł na zlot forumowiczów. Chciałbym się dowiedzieć, czy bylibyście za czymś takim, czy uważacie to za stratę czasu. Jeśli popieracie ten pomysł to napiszcie też, kiedy i gdzie miałby się odbyć. W kwestii miejsca to najlepiej by było wybrać jakieś duże miasto, zeby nikt nie miał problemu z dotarciem.

Ja proponowałbym weekend 30 czerwca/1 lipca. Miejsce: Wrocław.
  • 0

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym pojechał ale dopiero za rok.
  • 0

#3

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myśle ze nic by z tego nie było, ale to tylko moja opinia ;) A miejsce raczej jakieś paranormalne. np "Wylatowo" i najlepiej jakoś w lecie żeby zboże było ładne ;)
  • 0

#4 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem czy pojechałabym, ale pomysł jest dobry i wart rozważenia. Wyobraźcie sobie nas wszystkich razem :) moglibysmy się poznac osobiście i podziękowac sobie za te wszystkie warny :) ;)

A ja myśle ze nic by z tego nie było, ale to tylko moja opinia

A ja myslę, że jednak niektórzy by się pojawili :P
  • 0

#5

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że to świetny pomysł. Może nawet kiedyś stałoby się to forumową tradycją ? Zobaczymy, co inni o tym sądzą. :)
  • 0

#6

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie dni święte/uroczystości kościelne i moje chwile obcowania ze Stwórcą nie nadają się na termin zlotu .. :/

A tak na serio to za młody jestem na takie prywatki. Ale życzę powodzenia.
  • 0

#7

ViZarDy.
  • Postów: 98
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no uważam ,że to dobry pomysł , ale mało realny...Chociaż chcieć to móc...Z chęcią porozmawiałbym z kimś kto się interesuje takimi rzeczami , wymieniłbym się poglądami itd... :) bo w moim mieście mało takich ludzi , jeżeli są...
  • 0

#8

sebi-g.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem za i proponuje Warszawe :) Wszak to stolica :) no i są jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia :)
  • 0

#9

Man_in_black.
  • Postów: 83
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co na to Eurycide? Masz jakieś propozycje?

A przeciez z 3,5 tysiąca osób zawsze zbierze się jakaś grupka przynajmniej 300.
  • 0

#10

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eee.. a bierzesz pod uwagę fakt, że z tego 3,5 tysiąca osób udziela się może 50 ? :)
  • 0

#11

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No w sumie jakby na to nie patrzeć to jakaś grupka by sie zebrała ;) a z tych 50 udzielajacych przyjechałoby z 10-20 ;)
No ale wiadomo że nikt z krk nie przyjedzie do gdańska. Zloty to zlot i powinien byc tam i tu.
  • 0

#12

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie liczę na to, ze przyjedzie 200 osób. Pojawia się raczej osoby, które się udzielają na forum a nie ktoś, kto się zalogował pół roku temu i ma napisane 3 posty. No ale chodzi chyba o to, żeby spotkać te osoby, które się chociaż trochę poznało, a nie kogoś, o kim po raz pierwszy słyszysz...

Zloty to zlot i powinien byc tam i tu.

Jeśliby pierwszy wypalił to by można było pomyśleć o drugim. Za jakiś czas i gdzieś indziej...
  • 0

#13

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo chętnie. O ile zbierze się przynajmniej kilka osób w mojej grupie wiekowej:) hehe i Inga oczywiście:)
Tylko,że nie ukrywam- wrzesień bylby najkorzystniejszy dla mnie. Chyba, że początek lipca. Pomysl dobry- bo inspiratorzy niebylejacy;p
  • 0



#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z takimi ustaleniami jest problem, że ludzie obiecują, a potem niewiele z tego wychodzi.
  • 0

#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Głównie chodzi o organizację - tj. konkretne miasto i miejsce zlotu. Przydałaby się możliwość zorganizowania noclegu lub choćby pomysł na spędzenie czasu.

Raz brałem udział w zlocie kanału irc, który odbywał się w wynajętej na tą okazję kawiarence internetowej. Było całkiem fajnie :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych