Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat jest inny niż myślisz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

#286

Ayan.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że bracia Wachowscy mieli duży wkład w ten tekst ;]

A tak na serio, to... Daje dużo do myślenia. Co prawda część z tych informacji wydała mi się jakaś taka... Bliska. Chyba już kiedyś przyszło mi do głowy coś w ten deseń.
W ogóle tekst może mocno zdołowac odsuwając każdą podporę ludzkich poczynań... Że wszystko bez sensu. No cóż, ja wolę znać bolesną prawdę, może i cos zrobić, niż dalej tkwić w tym - co już wcześniej wywnioskowałem - bezsensownym, niepotrzebnym, mydlącym oczy systemie.

Tylko kawałek o tych organicznych portalach był nieco... Dziwny. (chyba ja do nich nie należę? x] )
  • 0

#287

Ellor.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O portalach organicznych wiadomo od Kasjopean

link
  • 0

#288

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z radosławem, że psychodeliki powodują widzenie wyższych gęstości. Delirianty umożliwiają widzenie najbliższego widzenia w innych wibracjach - widać różne istoty, ale przezroczyste, zraz ze wzrostem dawki stają się bardziej wyraziste. Nie są to halucynacje, bo jak dwóch ludzi razem jest zdeliryzowanych to WIDZĄ TO SAMO. Deliriany są jednak negatywne i zdają się przyciągać złe istoty. Dysocjanty umożliwiają OOBE i odbieranie hm sygnałów i pewne kontaktowanie się z wyższymi gęstościami. W połączeniu z deliriantami (złe istoty) może dojść do ataku energetycznego! Doświadczyłem tego osobiście. Dysocjanty są raczej neutralne i powodują wizje przy zamkniętych oczach (bardzo wyraźiste), nie widzisz żadnych stworów przy otwartych oczach. Szamani wiedzieli co robią - to nie byli przećpani debile.


proste pytanie - probowales ?
co do halucynacji sie zgodze ale prosilbym o jakis dowod na to : bo jak dwóch ludzi razem jest zdeliryzowanych to WIDZĄ TO SAMO
  • 0

#289

Ellor.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, próbowałem wielu środków i mam pewne doświadczenie.

Wielu ludzi widziało to samo, sprawdź tripreporty na hyperrealu np:

faza po benzydaminie (deliriant)
faza 2

Więcej niestety podam, bo tego typu tekstów jest multum, więc wyszukiwanie zajęło by mi sporo czasu.
Zauważyłem też, że marihuana jest raczej pozytywna i odstrasza złe stwory po deliriantach. Odradzam delirianty, bo strasznie walą w głowie - mam zaburzenia wizji, przez pewien czas miewałem krótkie słabe flashbacki, wszystkie delirianty to syf i nigdy tego już nie tkne. Na początku mogą wydawać się niewinne, ale jak pokażą pazurki to zaczyna się horror na żywo. Po pierwszym horrorze każdy nastęny raz jest straszny. Jeszcze raz odradzam delirianty.
  • 0

#290

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spożycie alkoholu także może doprowadzić do bardzo ciekawych doświadczeń. W zależności od stopnia zaawansowania można wyróżnić kilka podstawowych ich faz:

1) Doświadczanie oddziaływania wirów czasoprzestrzennych
Wskutek interakcji zwykle dochodzi do dylatacji (wydłużenia) czasu przemieszczenia się z jednego punktu do drugiego. Ma to często związek z zakrzywianiem, a nawet zapętlaniem się trajektorii ruchu.

2) Przejście na odmienny poziom percepcji.
Wyróżnia się bardzo wiele poziomów. W ekstremalnych przypadkach tej fazy odnotowano osiągnięcie poziomu asfaltu lub chodnika.

3) Wejście w stan wyższych wibracji.
Brak kontroli w tym stadium (zbyt wysoka amplituda wibracji) może bardzo utrudnić lub nawet całkowicie uniemożliwić przejście do kolejnej fazy.

4) Widzenie wyższych gęstości.
Najczęściej odnotowuje się obserwacje czwartogęstościowych białych myszek, ale spektrum możliwości jest bardzo szerokie.

;)
  • 0



#291

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak myslalem ...

Grupowe widzenia polegaja na tym ze jedna osoba mowi co widzic - a pozostalem "zaczynaja" widziec to samo.
  • 0

#292 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam.
Odnośnie psychodelików - film "Fear and lothing in Las Vegas" powstał w opaciu o prawdziwe wydarzenia -
2 delikwentów przez 3 tygodnie widziało niepokojąco spójne ze sobą przeobrażenia ludzi w gadzią formę.
Zacytuję fragment z Castanedy, którymiał styczność z szamanami z Meksyku:
"
...– Co to jest, don Juanie? – zapytałem. – Wszędzie dokoła dostrzegam ulotne, czarne cienie.
– Ach, to właśnie dziki wszechświat – odrzekł. – Niemierzalny, nieliniowy, wykraczający poza sferę języka. Czarownicy starożytnego Meksyku byli pierwszymi, którzy te ulotne cienie ujrzeli, więc zaczęli za nimi podążać. Widzieli je tak, jak ty je teraz widzisz, i widzieli je jako energię w jej ruchu we wszechświecie. I faktycznie udało im się odkryć coś transcendentalnego.
Przestał mówić i spojrzał na mnie. Jego pauzy były zawsze doskonale zaplanowane. Przestawał mówić wówczas, gdy umierałem z ciekawości.
– Co takiego odkryli, don Juanie? – zapytałem.
– Odkryli, że mamy towarzysza na całe życie – powiedział tak dobitnie, jak tylko potrafił. – Drapieżcę, który przybył z otchłani kosmosu i zawładnął naszym życiem. Ludzie są jego więźniami. Ten drapieżca jest naszym panem i władcą. Zrobił z nas potulne, bezradne baranki. Jeżeli chcemy się zbuntować, bunt zostaje zdławiony. Jeżeli chcemy działać niezależnie, rozkazuje nam, byśmy tego nie robili.
Dokoła nas było bardzo ciemno i to chyba zupełnie przytłumiło moją ekspresję. Gdyby działo się to za dnia, śmiałbym się do rozpuku. W ciemności czułem się bardzo nieswojo.
– Ciemno, choć oko wykol – odezwał się don Juan – ale jeśli spojrzysz dokoła kątem oka, znów zobaczysz, jak dokoła nas skaczą ulotne cienie.
Miał rację. Ciągle je widziałem. Od ich ruchu kręciło mi się w głowie. Don Juan włączył światło; wszystko się rozwiało.
– Tylko dzięki samodzielnym staraniom dotarłeś do czegoś, co szamani starożytnego Meksyku nazywali kwestią nad kwestiami – rzekł don Juan. – Tym razem cały czas owijałem rzeczy w bawełnę, sugerując ci, że jesteśmy przez coś więzieni. I rzeczywiście, coś nas więzi! Dla czarowników starożytnego Meksyku był to fakt energetyczny.
– Dlaczego ten drapieżca zawładnął nami w sposób, o jakim mi mówiłeś, don Juanie? – zapytałem. – Musi istnieć jakieś logiczne wytłumaczenie.
– Jest wytłumaczenie – odparł don Juan – i to najprostsze na świecie. Zawładnęli nami, ponieważ jesteśmy ich pożywieniem, i uciskają nas bezlitośnie, ponieważ utrzymujemy ich przy życiu. My hodujemy kurczęta na kurzych fermach, gallineros, drapieżcy zaś hodują nas na ludzkich fermach, humaneros. Dlatego zawsze mają co jeść...
"
pozdrawiam
  • 0

#293 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

David Icke - The Freedom Road z napisami PL na youtube
Polecam, pozdrawiam
  • 0

#294 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

David Icke - The Freedom Road z napisami PL na youtube
Polecam, pozdrawiam


obejrzałem narazie 6 czesci, dokument nawet ciekawy:

ale rzecz z którą absolutnie nigdy sie nie zgodzę to taka, że cywilicja/e które były przed nami dysponowały zawansowaną wiedzą/techniką.

przedstawił to na 3 przykładach
1. piramidy
2. linie nazca
3. "głowy" z wyspy wielkanocnej

z całą stanowczoscią stwierdzam, że wystarczy do tego dłuto, sznurek, patyki, kamienie. + TROCHE wiedzy, ludzie żyjący pare tysiecy lat temu nie byli małpami przeciez.


radosławie gdyby nas spotkał jakiś superglobalny kataklizm, wyginęłoby 99,9 % ludzkosci, a za 1000 lat
ktoś podjąłby sie odbudowy cywilizacji to co by znalazł:
miliardy ton sprzętu, który by niejednokrotnie jeszcze działał, od przedmiotów codziennego uzytku, komputery, tv, komórki, po osiągnięcia typu samochody, samoloty, atomowe łodzie podwodne - liczone w setkach tysiecy.

wiec odpowiedz mi radku: co niby jest dowodem że cywilizacja atlantydzka, (marsjanska czy jaka kolwiek inna)
"zaawansowana" dysponowała techniką ??

nie ma absolutnie ani jednego dowodu - są jakies gliniane figurki, tabliczki z rysunkami i ich interpretacje które przyprawiają o zawrót głowy.

z całą stanowczoscią mozna stwierdzic, że cywilizacja może i istniała ale przypisywanie jej
"technik laserowych" "latających spodków" itd ZAKRAWA O ABSURD.
  • 1

#295

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś dla fanów nwo:

Gordon Brown calls for new world order to beat recession
  • 0

#296

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Coś dla fanów nwo:

Gordon Brown calls for new world order to beat recession


l0l, wlasnie ten artykul jest w 99% przetłumaczony i jutro trafi w polskiej odsłonie na to forum :P nie wiedziałem ze ktos wczesniej zarzuci tym :P więc, dokladnie to dzisiaj w godzinach popoludniowych zainteresowani będą mogli przeczytać ten artykul w naszym języku :)

Użytkownik above edytował ten post 12.11.2008 - 00:45

  • 0

#297

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiekszosc nie zrozumie wink2.gif i tak.


To bardzo źle. Trzeba się kształcic ;) . Niektóre infa szybko się deaktualizują.
  • 0

#298 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej Critical!
Jesteś pewien że do wyczarowania prawie tysiąca piarmid na całym świecie, idealnie wypozycjonowanych i zsynchronizowanych z ruchem gwiazd wystarczyłoby Ci to co napisałeś? Odważne słowa...
Myśłisz że dzisiaj byłoby to możliwe - taki ogólny ruch na rzecz budowy 800 piramid które będą tak po prostu grobowcami?
Zostawmy piramidy, powtórzę za Michaelem Tsarionem - największym sukcesem rządzących nami jest wmówienie nam że mity to bajki...
Staożytne texty pełne są wzmianek o gadach, od Biblii przez każdą rdzenną kulturę na tej planecie.
Wedy (na cholerą komuś 6 tys lat temu 1/3000000000 sekundy?, atomowa wojna bogów) są pelne opisów zmagań z tymi istotami, podobnie jak wiele innych przekazów - Azja (Tybet, Chiny, Kambodża i cały Daleki Wschód), Europa, Afryka, Ameryki...
Zerknij np na to, wybierz pierwszą opcję z góry i mam nadzieję że nie jesteś fanem Maca jak ja i masz Worda.
pozdrawiam
  • 0

#299

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radoslaw - artykul ktory podeslales nie jest specjalnie odkrywczy

- natomiast aby nie byc goloslownym podaj jakies zrodla pelne opisow zmagan, oraz te z gadami.
  • 0

#300 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

:mrgreen:
wszystkie częsci obejrzane, ładnych pare godzin, potem obejrzałem też na youtube, tego samego uzytkownika
"David Icke - Was He right" - kolejna godzinka......

Myśłisz że dzisiaj byłoby to możliwe - taki ogólny ruch na rzecz budowy 800 piramid które będą tak po prostu grobowcami?

dzisiaj nie, ale w starozytnosci jak najbardziej, władca który miał "armie" poddanych i "uczonych" - którzy przez cale swoje zycie obserwowali gwiazdy, nie miał innego "hobby" niż budowa swojego grobowca.
nie mógł wyskoczyć prywatnym odrzutowcem na pole golfowe na florydzie, wyscig F1 czy też NASCAR.
dlaczego ?
bo nie było ani odrzutowców, f1, nascal, pol golfowych, piłeczek do golfa jak i kiji
troche specjalnie napisałem tego posta przesmiewczo, bo podtrzymuje swoje zdanie, że nie ma ani jednego dowodu na to by cywilizacje które były "przed nami" dysponowały jakąkolwiek TECHNIKĄ.

potrzebne są chyba do tego jakieś FABRYKI, LABORATORIA, żeby takie spodki latające gdzieś wytworzyć, i nie mówie tu o jednej czy dwóch...
dowodów namacylnych ZERO - zero jakichkolwiek stopów, aluminium (lol), itd.

jest za to jest glina i figórki które z niej lepili :/


największym sukcesem rządzących nami jest wmówienie nam...

tutaj zgadzam sie z Tobą Radku, ale to logiczne gdyby rządzący nie manipulowali (no przynajmniej ..troche) to by nie rządzili, ale czy królowa elżbieta, Bush, (..) zmieniają sie w gady ??
baaaaardzo wątpliwe.



&&&&&&&&&&&&&&&
a teraz refleksja.....
(osobista)
też chce swiata, bez wojen, obłudy, agresji, głupoty, obsesji, "zła.." itd

..nie ja pierwszy, ..nie ostatni..

podrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych