Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Probe" - Tajemniczy Obiekt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
229 odpowiedzi w tym temacie

#46

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mistrzu... zrob w kilkanascie minut takiego fake'a to Ci sie oddam normalnie :lol


Nie miałem na myśli wymodelowanie takiego statku, tylko wklejenie to do Photoshopa i zrobienie tak, aby wyglądało realistycznie. Jak ktoś ma doświadczenie w tych sprawach to nie ma problemu. Wykonanie takiego modelu w programie 3D - tutaj przyznaję - profesjonalne i bardzo czasochłonne
  • 0

#47

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w photoshopie to tez jest kuuuupa pracy, zeby ladnie wygladalo :)
wymodelowanie trwaloby dluzej, fakt. ale na ps tez to troche roboty jest : )
  • 0

#48

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myśle że z czasem to wyjdzie, czy to sciema czy prawda, sprawa jest narazie bardzo swieża i myśle że niebawem poznamy prawde ;)
  • 0

#49

Jose_Arcadio.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwny pojazd, wg mnie na ostatnim zdjęciu wyglada trochę sztucznie... Ale ja tam często się myle, jedyne co mnie zdziwiło w tych zdjęciach to to ze są one w takiej małej rozdzielczości, co to za aparat?? jak bym coś takiego widział spróbowałbym zrobic zdjęcie i wszędzie zamieszczał nieskompresowane, nie pomniejszane, po prostu takie jakie zrobiłem by oddać jak najwięcej szczegółów...


Ale sama budowa urządzenia jest co najmniej ciekawa :)
  • 0

#50

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjęcie nr 2 jest zrobione z ciekawej perspektywy, on chyba wyszedł na drzewo :P Szukam sobie na zagranicznych forach jakiegoś info, ale narazie nic istotnego.
  • 0

#51

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się,że ten statek to pewnie jakieś główne centrum UFO,te antemy są to pewnie teleportery gdzie takie zwykłe ufo nadjezdzajac pod te wielkie koło gdzie sa te antenki po prostu teleportuje sie tam,do np swoich cywilizacji,planet,itd.Wygląda to też ja jakaś gigantyczna lupa.

Fotki,zdjecia są niesamowite,perfekcyjne,trudno do zrobienia,a jednocześnie łatwe-jeżeli chodzi o zwykłe słowa.Ciekaw jestem nowych informacji,a jednocześnie wątpie w to,że bedą nowe informacje.
  • 0

#52

TAURUS.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim prywatnym zdanie jest to najładniejszy fake jaki w ogóle widziałem w necie. Na stronie http://www.coasttoco...tml?theme=light byłem 07.05.2007 i było tylko 5 zdjęć dziś jest 09.05.2007 01:23 i już jest 7 zdjęć. I tu już rodzą się kolejne pytania. Dlaczego admin tamtej stronki nie dał wszystkich siedmiu zdjęć od razu? Miał coś do ukrycia?, a może ściemnia. Tak samo luki w opisie tych tanich wynalazków są szczególnie "spalone". Szanowany badacz zjawiska jakim jest UFO, Kosmici, itp. opisał by dokładne miejsce, datę, godzinę, a nawet szerokość geograficzną, natężenie światła ect, ect. A tu jakiś tani za przeproszeniem Chad pieprzy, że zrobił fotkę sondzie kosmicznej. Jeżeli tak dalej będzie, że ludzie będą prowokować innych badaczy takimi tanimi mistyfikacjami jak ta to dojdzie do tego, że pozabijamy się nawzajem, a kosmici, inne pozagalaktyczne inteligentniejsze rasy od nas będą się z naś śmiały i opowiadać będą innym jaki to "Człowiek" jest głupi i obłudny. Ludzie sami siebie oszukujemy... W zamian załanczam zdjęcie prawdziwego kosmity, który jest pod wpływem Telekinezy Magnetycznej. Więcej na ten temat na www.jan-pajak.com
  • 0

#53

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda jak jakiś obiekt eksperymentalny zbudowany na ziemi, widziałem kiedyś na Discovery jak gościu demonstrował cewke którą podłączył do prądu i się unosiła w powietrzu.Jedynym problemem podobno było chłodzenie czy coś takiego.Obiekt wygląda raczej realnie a samo to że loty są kontynuowane właśnie na takim terenie może świadczyć o jakimś tajnym projekcie.
  • 0

#54

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to po co te dziwne napisy by byly?
  • 0

#55

Deneb.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niby można wypisywac tutaj że sonda owa ma technologie pozwalające frowac jej w naszej atmosferze, typu pole grawitacyjne , atmosfering shielding, ze jest zbudowana z materiałów niezniszczalnych itp. ale to już zakrawa dobrze na s-f.
Zresztą kształty tego są bardzo podobne to tych co ludzie wymyślają w filmach s-f.
A wszędzie są relacje UFO o kształtach dyskodalnych, eliptycznych ogólnie owalnych.

Zresztą czytając wypowiedzi wszystkich chyba prawie nikt nie dał się nabrac na to , choć wiem ze większośc z nas chciała aby był to wreszcie jakiś dowód ;)
  • 0

#56

Mariner.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjecia bardzo ciekawe
Tylko moja matka musiala podac wszystko w watpliwosci
Np kiedy zdjecie jest niewyrazne to powie ze nic niewidac i moze byc to lecacy but podswietlony latarka
a kiedy jest tak wyrazny to powie ze napewno by tak nielatal i nie pozowal do zdjec
  • 0

#57

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W sumie nie koniecznie musimy mówić w tej sytuacji o pozaziemskim obiekcie, ale tak jak kilka osób wyżej wspomniało, może być to technologia typowo ziemska. Zwłaszcza, że design IMO jest raczej ziemski he he.
  • 0

#58

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nawet jakby bylo realne zdjecie, nie mowie o tych tu i tal wiekszosc by znalazla powody ze to fake.


tyle z mojej strony.
  • 0

#59

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem ciekaw co to zajezyk widniejacy na ramieniach tej maszyny ? czy ktos umie go rozpoznac ?
  • 0

#60

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli probe jest fałszywy to daremne są próby główkowania nad zapisem. Czysto fantazujny jezyk wymyślony przez autora ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych