Skocz do zawartości


Zdjęcie

Statek Obcych na Księżycu: przelot Apollo 20


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#106

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma ? Rozumiem, że masz dostęp do wszystkich akt NASA. Podziel się.


A co ma NASA do wykopalisk archeologicznych? Taka cywilizacja to olbrzymie połacie zagospodarowanego terenu, budynki, narzędzia, przedmioty etc. Nie ma żadnej możliwości by to wszystko mogło pozostać zatajone/niezauważone tym bardziej, że odkryć archeologicznych bardzo często dokonuje się przypadkowo przy udziale wielu postronnych osób.
  • 0



#107

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak będziesz miał dostęp do tych wszystkich zdjęć nasa to skąd będziesz wiedział, że:
- to są wszystkie zdjęcia
- nie są sfałszowane

Aha, masz może dostęp do badań genetyczych i zdjęć tomografii komputerowej Baracka Obamy? Nie? to skąd wiesz że jest człowiekiem a nie np. androidem, który wygląda jak człowiek.

Widzisz absurd takiego rozumowania?

A realowi gratuluję. Krew się ze mnie leje, kiedy czytam co ten człowiek pisze. Normalnie jak dziecko we mgle.
  • 0



#108

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skany zdjęć z wszystkich księżycowych misji NASA są skatalogowane i dostępne na oficjalnych stronach. Nie znajdziesz tam zdjęc "fałszowanych" - gdzie by ukrywano jakies detale, czy dokonywano ingerencji w ich treść.
  • 0



#109

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Po czym poznac czy filmik jest prawdziwy ?

http://www.disclose....he_moon_2013__/


  • 0

#110

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obraz Księżyca na tym filmie jest prawdziwy. Oczywiście, to amatorska robota.
  • 1



#111

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A co do tych dwuch obiektów ?
Drgua sprawa jest taka ze zawsze podczas obserwacji ksiezyca (synta 8") widze dosyc czesto jak na jego tle przelatuje jakis maly obiekt bardzo szybko, jednostajna predkosc i obiekt. Dodam ze mam nawet nagrany taki jeden filmik tel. nokia 2mpx , ale w wizualu prezentuje sie to duzo lepiej i znajduje sie w polu ostrzenia ! Napewno nie jest to zaden owad ani ptak, znalazłem taki podobny filmik na youtube z tym ze tam jest ich bardzo duzo i nie kazdy jest w polu ostrzenia, ja widuje takie obiekty hmmm co 2-3 min
filmik z youtube
http://www.youtube.c...h?v=e7J0cG_kKTU

A to mój 16-17sek tel nokia n70 do tego jeszcze zoom cyfrowy, ale w wizualu tak jak pisalem wczesniej widac to o niebo lepiej, tylko ze bardzo szybko i w kazdym kierunku


http://twitter.yfrog...100825298z?sa=0

Użytkownik real edytował ten post 31.10.2013 - 01:06

  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych