Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest w moim domu..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisze tez, ze czuje dziwne leki i nie tylko Ona takze Jej mama :)
  • 0

#17

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lęki... Ja tam się boję mojego kota, ale czy to znaczy że to diabeł wcielony? ;p Wyobraźnia robi swoje :D

PS: Ja tam sceptykiem nie jestem, ale po co miałem się powtarzać? To przecież także możliwe :P
  • 0

#18

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blbym przy Umbrze, ale daleko mieszka :) Niestety Ona strasznie sie boi to zrobic bo pozniej bedzie sie bala spac :( zresza juz sie boi i nie spi w nocy
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba musi się przełamać i zadziałać. Wystarczy kilka słów do ducha, kilka dobrych słów. Że nie żyje, żeby odszedł do światła. Później modlitwa i po problemie. To chyba jedyne rozwiązanie, oprócz egzorcysty, ale po co egzorcystę nasyłać na swoich bliskich?
  • 0



#20

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Elo
Nie musisz się niczego bać :) ... Lejąca się woda z kranu to nieszczelne rury ew. uszczelka (najlepiej jak ta woda sie leje to sprawdz) :) . Jeśli chodzi o dziwne odczucia to może to być wywołane silnym polem magnetycznym. Poruszanie się przedmiotów takich jak szklanek to mogą być infradźwięki (przez co też mogą być Twoje dziwne odczucia). Dowiedz się, czy w okolicy nie ma nigdzie jakiegoś źródła infradźwięków. Róźne stuknięcia przedmiotów jak np. plastikowe butelki, biurka, okna, szafki itd. to skutek przemieszczania się i przeskakiwania elektronów i jest to całkowicie naturalne. Dzieje się to zarówno w nocy i w dzień, ale gdy jest ciemno masz bardziej wyostrzony zmysł słuchu, dlatego słyszysz to w nocy, a nie w dzień. Spróbuj się wsłuchać w dzień i też będziesz słyszeć różne stuknięcia. A duchy - to już tylko Twoja wyobraźnia... Zastanawia mnie dlaczego ludzie zawsze widzą/słyszą/czują duchy w miejscach ponurych, ciemnych lub potencjalnie nawiedzonych. Odpowiedź nasuwa się sama... Nie róbmy z byle czego straszydeł co?

PS: Ja też kiedyś myślałem, że mam ducha i bardzo poważnie się tym przejąłem... Baa, coś mi nawet odpukiwało w ściane (gdy sam puknąłem)... A dziś mam wątwpliwości

Pozdrawiam :)

Jeszcze jeden post :)
Cytat z pewnego forum:
"czy wiesz, że?
- słonie porozumiewają się ze sobą za pomocą infradźwięków? Ten sposób komunikacji ma jedną wielką zaletę - zasięg wielu kilometrów i brak przeszkód terenowych, ponieważ infradźwięków właściwie nie da się ekranować, a pochłanianie ich też zachodzi w mniejszym stopniu, niż dla dźwięków słyszalnych przez ludzi."

"Z kolei słonie albo tygrysy posiadają własny rodzaj "mowy" oparty o infradźwięki - dźwięki tak bardzo niskie, basowe, że ludzkie ucho na nie nie reaguje (reagować może ew. całe ciało odbierając duże natężenie infradźwięków jako wibracje)..."

Tyle tylko, że infradźwięki są "wydzielane" nie tylko przez zwierzęta. Może to być naprawdę wiele rzeczy, a najwięcej przypadków nawiedzeń jest właśnie nimi spowodowane, więc ja bym stawiał na infradźwięki...

I nie straszyć mi tu dziewczyny duchami!!!! ;p
  • 0

#21

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda ze zwracasz sie z prośbą o pomoc w ... zaśnieciu , Obijajace sie o siebie szklanki w drugim pokoju to nie powody do paniki. :)
  • 0

#22

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poltergeist ?? Zła aura domu ??
Ciezko jednoznacznie powiedziec...ja bym sie sklanial do ducha "stukającego" jakim jest poltergeist.
A jaka jest prawda ??
Kto to wie...
  • 0

#23

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Umbra może jesteś born Ψ
  • 0

#24

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisala mi Umbra, ze jak o tym zapomniala i nie zwracala uwagi to ustalo :)
  • 0

#25

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze to bylo zwykle urojenie ??
Skoro potem o tym zapomniala ??
:hmm:
sam juz nie wiem...
  • 0

#26

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze ona sama sobie go stworzyla? nie wiem :) nie chce jej o to pytac bo moze to powrocic gdy sobie przypomni
  • 0

#27

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro powroci gdy ona sobie przypomni to musi byc urojenie !!
Innego wyjscia nie widzę...
  • 0

#28

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żaden poltergeist, raczej poprzedni domownik. Trzeba porozmawiać, to powinno sprawę wyjaśnić.
  • 0

#29

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napiszę tak: jeśli pies się bał to masz ewidentnie ducha...Pogadaj i spróbuj mu/jej pomóc ;)
  • 0

#30

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pelleno ciesze się że chociaż tu nie nakłaniałeś do zabawy z wahadełkiem.
Dla ludzi mało doświadczonych, niepewnych kontakt z duchami jest ryzykowny. A wielką loterią jest znaleźć tego ducha z którym chcemy rozmawiać. Przy każdym takim połączeniu przyplątuje się ich dużo więcej.
Pellenor poczytaj sobie tematy na forum dotycxace skutków takich działań a dopiero pisz w tym dziale.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych