Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wstrzymać oddech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wrona.
  • Postów: 20
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widzisz, akurat trafilo na mnie i nic nie moge na to poradzic. Pozwalaja mi o tym pisac, bo widocznie jest mala szkodliwosc tego co robie. Malo ludzi mi wierzy. Teraz mozna pisac o czym sie chce i tak nie zmieni to linii postepowania rzadu amerykanskiego ani zadnego innego. Takie czasy ! Poczytaj, co mam do powiedzenia na temat przesylania glosow. Moze kiedys Ci sie przyda ? Pozdrawiam.

HAARP - glosy i kontrola umyslu

HAARP moze przesylac glosy. Te glosy moga byc roznego rodzaju. Wiekszosc tych przesylanych glosow ma tylko jeden cel - oglupic czlowieka. Moga to byc glosy, ktore sie powtarzaja. Moga to byc tez takie glosy, ktore prowokuja do rozmowy. Czlowiek mimo woli zaczyna z tymi glosami rozmawiac. Rozmowy moga dotyczyc roznych tematow. Moga stanowic wyciagniecie wiadomosci na dany temat i poglad, ktory mozna gdzies wykorzystac. Trzeba na jedno bardzo uwazac, bo glosy, ktore syszymy tylko my moga w kazdej chwili stac sie slyszalne dla otoczenia, a to dzieki temu, ze jak tylko mamy niedomkniete usta, to glosy moga zaczac mowic naszymi ustami i naszym glosem lub innym glosem. Moga mowic w roznych jezykach. Nawet takich, ktorych my nie znamy. Jest to tak, ze przez nasze usta wydostaje sie nasz glos lub inny i usta wypowiadaja slowa nie nalezace do naszych mysli i naszej woli. Slowa, ktore sa niezgodne z nasza wiedza. HAARP jest w stanie przeslac bardzo silny impuls, ktory sam potrafi otwierac usta, ktore zaczynaja mowic. Trzeba wtedy trzymac usta bardzo zacisniete, zeby nie mowic obcych nam tekstow. W pierwszej chwili jest sie bardzo trudno zorientowac, co sie dzieje ale po chwili tylko zaciskajac usta mozna opanowac sytuacje. Kiedy taki glos mowi naszymi ustami, to w glowie takiego glosu juz nie slyszymy !!!
HAARP moze znac dokladnie kazda mysl wybranego czlowieka. Moze podsuwac wlasne mysli. Tez bardzo trudno sie zorientowac czy dana mysl jest nasza, szczegolnie wtedy, jak sie z nia zgadzamy. Po pewnym czasie wiemy i zdajemy sobie sprawe z tego, ze my tak nie pomyslelismy ale z tym trzeba jeszcze bardziej uwazac jak z glosami. Czasem jest to bardzo trudne do odroznienia, bo HAARP wie o czym myslimy i w tym temacie podsuwa nam swoje mysli. Jest to bardzo plynna bariera. Trzeba sie ciagle kontrolowac.
Glosy moga namawiac czlowieka do roznych rzeczy czasami obiecujac zlote gory. Jezeli do tego dodamy stosowane przez HAARP nastawienie psychiczne, to w kazdej chwili mozemy popelnic samobojstwo, zbrodnie czy klocic sie z domownikami lub zadac rozwodu.
  • 0

#17

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wrona - to moze opowiesz jak do ciebie trafili, w jakim celu robia z ciebie krolika, czy krolikow jest wiecej i dlaczego nie pojdziesz z tym na policje (albo do psychiatry) :/ ktos chyba za wszelka cene chce zdobyc ,,popularnosc" na forum i stac sie ,,wazny"

" Trzeba na jedno bardzo uwazac, bo glosy, ktore slyszymy tylko my moga w kazdej chwili stac sie slyszalne dla otoczenia, a to dzieki temu, ze jak tylko mamy niedomkniete usta, to glosy moga zaczac mowic naszymi ustami" - dopiero to przeczytalam.... brzuch mnie boli ze smiechu (a daleko mi do sceptyka jesli chodzi o rozne dziwne sprawy)
w sumie caly tekst jest arcysmieszny i zamiast powagi dodaje temu tematowi iscie zalosnego wydzwieku. Takie rzeczy jak opisujesz zdarzaja sie w filmach, i to klasy C.
  • 0

#18

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrona nie podaje zadnych konkretow co do jej przypadku a takowe by sie przydaly aby racjonalnie podejsc do sprawy, bo maniakalnie i ogólnikowo brzmiace ,,slysze glosy, jestem krolikiem doswiadczalnym, robia na mnie eksperymenty" jedyne czemu sprzyja to strojeniu sobie zartow i to przez samego autora.
  • 0

#19

Wrona.
  • Postów: 20
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, co mam Wam opisac ? Dla mnie jest to bardzo powazna sprawa, bo dotyka to setki tysiecy ludzi na calym swiecie. HAARP moze dotykac czlowieka w bardzo roznorodny sposob. Na poczatku mojej wypowiedzi podalam adres do siebie i napisalam, ze wysylam ksiazke na ten temat i inne materialy. Kilka osob napisalo do mnie i juz zapoznawaja sie z materialami.
Wiekszosc osob, ktore pisza na ten temat jest leczonych psychiatrycznie. Dzialanie HAARP-a obejmuje cala kule ziemska i w dalszym ciagu malo ludzi wie, ze wszelkie niedogodnosci zycia robi im wlasnie HAARP.
Ponizej zamieszczam link opisujacy patenty przesylania glosow :

http://conspiracycen...?showtopic=5169

Przeczytajcie tez moje obserwacje na temat zapachow :

HAARP i zapachy
HAARP, to tajna amerykanska bron. HAARP - Aktywna aureola wysokiej czestotliwosci fal - Program doswiadczalny.
HAARP moze dzialac na wszystkich i w kazdej chwili. Prosze zapoznac sie, jak moze dokuczac zapachami.
Dzisiaj mial miejsce niesamowity przypadek. Zaczne od tego, ze jak przed kilkoma dniami byl kolega, to usiadlam daleko od niego zeby nie czuc jego perfum. Ich intensywny zapach dokuczal mi bardzo. Po wyjsciu Czeska, jak poszlismy z mezem na papierosa i wrocilismy do domu, to cale mieszkanie bylo w tym zapachu. Wlaczylismy klimatyzacje i zapach ustal. Dzisiaj przyszedl Czesio i ledwo sie zblizyl do pokoju w ktorym siedzialam przy komputerze, poczulam od niego znow te perfumy. Dzisiaj jednak powiedzialam Czesiowi, ze sie znowu strasznie wyperfumowal. Czesiek zaprzeczyl. Podeszlam do niego. Niczym nie pachnial. Zapach perfum zniknal zupelnie. Moj maz zglupial, bo tez czul te perfumy, ale sie nic nie odzywal. Wszystko Czeskowi powiedzialam wtedy, o jego poprzedniej wizycie i zapachu. Powiedzial, ze perfum uzywa tylko po goleniu rano. U nas byl zawsze bardzo poznym wieczorem. Ja wiem, ze HAARP przesyla zapachy, trucizny w postaci gazu, tlen, czy narkotyki. Ja to wszystko wiem, ale w tym konkretnym wypadku z Czeskiem bylo to jawne naciskanie, zeby sie od niego odwrocic i zeby jego obecnosc przeszkadzala. Czesio tez opowiadal, ze kiedys pracowal w ogrodku przed domem i poczul cudowny zapach damskich perfum. Wylecial az na ulice, zobaczyc, czy nie przechodzila jakas kobieta, ale nikogo nie bylo. Pozniej ten sam zapach poczul jak pracowal z tylu domu. Teraz sie dogadalismy, ze HAARP przesyla takie rozne zapachy, ale czasem dzieki temu mozna zniechecic sie do jakiejs osoby. Teraz sobie przypominam, ze wlasnie ze wzgledu na zapach perfum, zostala zwolniona z pracy moja znajoma Australijka. Bylo to jakies 14 lat temu. Czasami dziwimy sie, ze ktos nie chce z nami utrzymywac kontaktow. Moze podsuwaja tym osobom jakies zapachy, ktore sa nam przypisywane. Pamietam jak kiedys mialam praktyki w OPTUS-ie [amerykanska firma telekomunikacyjna]. Od chwili jak kierownik zadecydowal, ze moge tam pracowac na stale, to jeden z moich szefow zaczal czuc zapach moich nog. Zwracal mi uwage. Ja te nogi w lazience ciagle przemywalam i ciagle smierdzialy. Przez te nogi nie podpisali ze mna umowy na pozostanie w tej pracy. Tak HAARP moze decydowac o nas i naszej przyszlosci.
Pamietam, nieraz szlam nasza ulica, zupelnie pusta wieczorem, a ciagle przed nosem mialam nieznosny zapach jakis strasznych perfum. Tak mnie torturowali nieraz. Czasami przesylali mi na krotka chwile zapach cudownych meskich perfum. Czasami przesylali mi zapach smakowitych potraw, a czasami zapach potraw z mojego dziecinstwa. Z tymi zapachami, to jest juz bardzo dluga historia. Nie zdawalam sobie tylko sprawy z tego, ze moga zapachow uzywac przeciwko jakiemus czlowiekowi. Wiedza, jakie zapachy mnie draznia. Nie moge tez chodzic do mojej kolezanki, bo torturuja mnie strasznym zapachem jej psa. Kiedys moj maz sie wykapal. Po kapieli zalozyl czyste skarpetki i usiadl ogladac telewizor. Nogi polozyl sobie na podnozku. Ja co przechodzilam, to czulam smrod jego skarpetek. Bardzo intensywny. Zapytalam meza, czy zmienil skarpetki? On odparl, ze oczywiscie, przeciez sie kapal. Wtedy zrozumialam, ze to oni mnie nastawiaja przeciwko mojemu mezowi. Tak samo komus moga przekazywac moje zapachy. W ten sposob porozniaja ludzi miedzy soba. Potrafia taki brzydki zapach bardzo uwidocznic i skondensowac. Wyobrazam sobie, jak bardzo moze HAARP dokuczac komus w tramwaju czy w autobusie. Pamietajmy, ze tylko dana osoba moze czuc jakis zapach i nikt poza nia. W ten sposob moga powstawac klotnie w rodzinie i mozna stracic wszystkich przyjaciol i kolegow w pracy, a nawet prace. Przeciez Ty nigdy nie wiesz, czy ktos nie czuje Twojego jakiegos przykrego zapachu, ktory w dodatku jest wzmocniony.
Ucze sie tego HAARP-a caly czas. Oby moja nauka przydala sie innym ludziom !!! Ludzie do moich wiadomosci podchodza jednak bardzo sceptycznie. Najczesciej widza tylko koniec swojego nosa i nie zdaja sobie sprawy z tego, co im grozi. Jak czesto nie zna sie przyczyny zachowania takiej czy innej osoby w stosunku do nas. HAARP moze wszystko zepsuc i nikt nie domysli sie przyczyny.
Po wiecej informacji o broni HAARP prosze pisac na adres:
[email protected]
  • 0

#20

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja babcia z 40 lat temu jak mieszkała na wsi, była odpowiedzialna za przebieranie truposzy do pogrzebu, pewnego razu zginając w pół martwego jegomościa aby mu ubrać koszulę, on wtedy w płuc wypuścił powietrze, które zapewne pobrał podczas śmierci, podmuch poszedł prosto w jej twarz, moja babcie spędziła 2 tygodnie w szpitalu z objawami zatrucia.(zawroty głowy, wymioty, omdlenia itd.)
  • 0

#21

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz, Wrona.. z tymi zapachami.. mam tak że czuje różne zapach, szczególnie mojej dziewczyny, kiedy jej przy mnie nie ma, tylko zawsze wtedy robi coś związane ze mna, albo robie jakąś czynnośc która mi się z nią kojarzy.. Mam czasem też tak, że mówie o rzeczach o których nie mam pojecia, najczesciej z zakresu psychologii, tylko zawsze przypisywałem to moim paranormlanym zdolnością, a teraz widze że to może być coś innego..
Viatora, wqle ludzi nie szanujesz..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych